بازسازی پارکینگ و گاراژ - بازسازی پارکینگ
15
آبان

بازسازی پارکینگ و گاراژ یک ساختمان و 7 مرحله آن!

بازسازی  پارکینگ و گاراژ ساختمان‌های مسکونی و غیرمسکونی ایده‌ های زیادی را به دنبال دارد.  که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند هم زیبایی را به ساختمان ببخشند، هم فضای کاربردی تری را در محیط آن ساختمان ایجاد کنند. چکاد در ارائه این ایده ها در بازسازی ساختمان در اصفهان همراه شماست.  به طور مثال، یکی از تاثیرگذار ترین بخش‌ ها برای بازسازی پارکینگ، درب آن است. که به عنوان نمای بیرونی تاثیر زیادی در ساختمان دارد. اما اگر به فکر بازسازی پارکینگ همراه با تعمیر آن هستید. قبل از تصمیم گیری بهتر است اطلاعات بیشتری در مورد مراحل بازسازی پارکینگ خود کسب کنید.  عوامل موثر بر بازسازی پارکینگ را نیز نسبت به بازسازی ساختمان در اصفهان بیابید.

فهرست تصاویر

بازسازی 1بازسازی پارکینگ یا گاراژ

بازسازی 2نمای پارکینگ عمومی بازسازی شده

بازسازی 3بازسازی پارکینگ مجلل ساختمان

7 مراحل از بازسازی پارکینگ و گاراژ یک ساختمان

بازسازی پارکینگ و گاراژ مراحل متعددی در بازسازی ساختمان در اصفهان دارد. رعایت کردن این مراحل و نکات ، به شما کمک زیادی در اصولی و زیبایی پارکینگ و گاراژ ساختمان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اولین مرحله تمیز کردن پارکین یا گاراژ است. زباله های موجود در این محیط را تخلیه و از بین ببرید. مرحله بعدی مشخص کردن طرح پارکینگ مد نظر است. هدف از بازسازی پارکینگ نیز باید مشخص شود. سومین مرحله کنترل دما است. منظور  همان عایق بندی دیوار ها است.  انتخاب کفپوش مناسب و کار آمد مرحله چهارم می باشد. Chakad-arc معمولا کاشی یا اپوکسی را مناسب تر می داند.

بازسازی یک پارکینگ قدیمی - بازسازی پارکینگ
بازسازی یک پارکینگ قدیمی – بازسازی پارکینگ – چکاد

بازسازی 1بازسازی یک پارکینگ قدیمی

مرحله پنجم تنظیم نور است. برای داشتن دید بهتر و روشنایی بیشتر نور را تغییر دهید.  حتی می توانید پنجره نصب کنید. چرا که اینگونه از نور طبیعی در پارکینگ بهره مند می شوید. در مرحله ششم فضای نگه داری وسایل برای ما اهمیت دارند. می توانید تعدادی گیره، قفسه یا کمد مانند تعبیه کنید. مرحله بعدی بازسازی درب پارکینگ است. این کار هم زیبایی و نمای بیرونی پارکینگ را بیشتر می کند و هم باعث تامین امنیت بیشتر می شود. در ادامه بازسازی درب پارکینگ می توانیم آن را رنگ کنیم.

مطالب پیشنهادی  5 روش اصلی در& مورد محاسبه هزینه بازسازی ساختمان که باید بدانید!

راهکار هایی برای بازسازی پارکینگ با مقداری هزینه کمتر

می توانید کار هایی مثل رنگ کردن درب و دیوار ها را خودتان انجام دهید. مخصوصا از رنگ های خنثی مثل سفید برای بزرگ تر دیده شدن محیط استفاده کنید. یا تمیز کردن پارکینگ را خودتان به عهده بگیرید. مواد بازیافتی اطرافتان را بررسی کنید. در صورت امکان مجدد از اقلام استفاده کنید تا هزینه ها کاهش یابد. به طور کلی جنس کفپوش های موجود در پارکینگ از سنگ ساختمانی، انواع سرامیک یا کفپوش های اپوکسی است.  در زمان انجام بازسازی پارکینگ هر یک از این مصالح می تواند در افزایش یا کاهش هزینه موثر باشد. از کفپوش های مقرون به صرفه تر، مانند کاشی استفاده کنید. حتی برای روشنایی لامپ های LED ارزان تر و زیبا تر هستند .

طراحی و بازسازی پارکینگ های قدیمی به پارکینگ های مدرن

امروزه در بازسازی یک پارکینگ مدرن باید محیطی ایمن و فضایی زیبا داشته باشیم. علاوه بر آن باید نیاز افراد به یکسری موارد را برطرف کند. در بازسازی پارکینگ های مدرن بهره گرفتن اصولی از فضا مهم است. علاوه بر آن باید به تکنولوژی و گنجاندن آن در محیط هم توجه شود. سیستم پرداخت الکترونیکی، مدیریت ترافیک ورودی و خرجی، سیستم اطفای حریق و غیره تکنولوژی مد نظر ما است. که در کنار زیبایی و استحکام فضا به بازسازی اصولی پارکینگ ما کمک می کند. با توجه به توضیحات گفته شده برای گسترش و بهبود پارکینگ مدرن، از ایده های زیر نیز می توانیم استفاده کنیم.

دوربین های مدار بسته حرارتی یکی از جدیدترین فناوری های امنیتی هستند.  می توان از آن برای بهبود امنیت در بازسازی پارکینگ ها استفاده کرد.  این دوربین ها به جای استفاده از نور مرئی برای تشخیص حرکت، از امواج حرارتی استفاده می کنند.  این بدان معناست که می توانند در شرایط کم نور یا بدون نور نیز کار کنند.  سیستم‌های اتوماتیک برای جستجوی پارکینگ خالی یکی از فناوری‌های نوین است. که می‌تواند به بهبود تجربه پارک کردن در پارکینگ‌ها کمک کند.  این سیستم‌ها با استفاده از سنسورها و دوربین‌های مداربسته، موقعیت پارکینگ‌های خالی را شناسایی و به رانندگان اطلاع می‌دهند.

نمای پارکینگ عمومی بازسازی شده - بازسازی پارکینگ
نمای پارکینگ عمومی بازسازی شده – بازسازی پارکینگ – چکاد

بازسازی 2نمای پارکینگ عمومی بازسازی شده

نورپردازی مدرن یک راه عالی برای بهبود امنیت و زیبایی پارکینگ در بازسازی پارکینگ است.  نورپردازی مدرن می تواند به ایجاد محیطی روشن و ایمن برای رانندگان و عابران پیاده کمک کند.  همچنین می تواند به بهبود ظاهر پارکینگ و ایجاد فضایی جذاب تر کمک کند. سیستم اطفای حریق در بازسازی پارکینگ یک سرمایه گذاری ضروری برای ایمنی است.  این سیستم ها می توانند به جلوگیری از گسترش آتش سوزی و نجات جان افراد کمک کنند. چکاد تمام این موارد را ضروری می داند.

مطالب پیشنهادی  هزینه بازسازی خانه کلنگی و 8 مورد از وسایل مورد & نیاز اینکار ؟

چه زمانی متوجه ضرورت بازسازی پارکینگ ها می شویم؟

ترک خوردگی کفپوش های به خصوص در پارکینگ های طبقاتی از اصلی ترین دلالیل است. این آسیب ناشی از نفوذ رطوبت، نشت روغن خودروها، وجود برف، یخ یا نمک در محل است. خرابی سیستم های تهویه پارکینگ دلیل دیگری است. پس اصلاح و رفع نقص در سیستم های ایمنی و حفاظتی محل صورت می گیرد. کمبود نور و آینه هم مهم است. میدانید که نور از اهمیت بالایی در پارکینگ ها برخوردار است. همچنین آینه ها در پارکینگ های بزرگ و پیچ در پیچ حیاطی هستند. خرابی رمپ یا شیب هم مهم است که در ادامه به طور کامل به آن می پردازیم. Chakad-arc امیدوار است شما را کاملا آگاه کرده باشد. تا در صورت وجود نشانه ها اقدام کنید.

3 علت اصلی در بازسازی رمپ پارکینگ ساختمان ها

برخی پارکینگ ها دارای رمپ هستند. رمپ پارکینگ یک سطح شیب دار است که برای دسترسی اتومبیل‌ها یا افراد، به ترازهای مختلف در ساختمان، احداث می‌شود. فرض کنید طبقه همکف یا (پیلوت) ساختمان، از کف خیابان بالاتر باشد. برای اینکه اتومبیل بتواند وارد همکف بشود، باید یک رمپ احداث کرد. که این رمپ پس از گذشت چند سال ممکن است آسیب می بیند. پس نیازمندی رمپ پارکینگ به بازسازی مشخص می شود؛ بنابراین باید هنگام بازسازی پارکینگ به رمپ نیز توجه نمود. چکاد از با کیفیت ترین متریال برای بازسازی رمپ پارکینگ باید استفاده می کند.

توجه نمایید که طراحی و بازسازی رمپ پارکینگ نیاز به دقت بسیار دارد.  این بخش را باید افرادی که مهارت و تجربه زیادی دارند بازسازی کنند. تا شیب آن به طور استانداری محاسبه شود. همچنین جنس متریال به کار رفته و نحوه استفاده از آن به بهترین شکل انجام شود. دلایل زیادی برای بازسازی رمپ پارکینگ وجود دارد. پارکینگ با گذشت زمان فرسوده می‌شوند و نیاز به تعمیر یا جایگزینی دارند. رمپ ‌های پارکینگ ممکن است در اثر حوادث یا سایر عوامل آسیب ببینند. حتی ممکن است نیاز باشد رمپ پارکینگ برای بهبود ایمنی یا کارایی بازسازی شود.

بازسازی رمپ پارکینگ معمولاً شامل این مراحل است.  اولین مرحله قبل از شروع بازسازی است.  باید رمپ به طور کامل بررسی شود تا مشخص شود که چه نیازهایی وجود دارد. مرحله دوم مربوط به آسیب ها است. اگر رمپ آسیب دیده باشد، باید بخش‌های آسیب‌دیده تعمیر یا جایگزین شوند. سطح رمپ باید صاف شود تا از سر خوردن رانندگان جلوگیری شود که سومین مرحله است. آخرین مرحله اجرای علائم و تجهیزات ایمنی است. اگر رمپ پارکینگ شما فرسوده شده است، بهتر است هر چه زودتر برای بازسازی آن اقدام کنید.  با بازسازی رمپ پارکینگ، می‌توانید ایمنی و کارایی پارکینگ خود را بهبود بخشید.

مطالب پیشنهادی  4 بازسازی ساختمان در اصفهان و نحوه% بکارگیری کارگران این حوزه!

بازسازی و دکوراسیون مجلل درون پارکینگ ساختمان های شیک

در صورتی نیاز به پارکینگ باکلاس و بسیار مجلل پیدا کردید، راه هایی وجود دارد که به آنها می پردازیم. حتما از خط کشی های راهنمایی در کف پارکینگ استفاده کنید.  از پلاک گذاری جای پارک هر ماشین استفاده کنید تا مشخص شود هر جای پارک مربوط به کدام واحد است. از جمله نکات مهم در بازسازی مجلل پارکینگ ساختمان که باید به آن توجه ویژه شود نورپردازی است. استفاده از چراغ ها یا لوستر های مناسب پارکینگ شکوه را به پارکینگ شما می بخشد. استفاده از دوربین های مداربسته در کنار نورپردازی مناسب می تواند امنیت خودرو های پارکینگ را تامین کند. دوربین مدار بسته در پارکینگ در صورت بروز مشکلاتی مثل تصادف یا دزدی بسیار کاربردی است.

بازسازی پارکینگ مجلل ساختمان - بازسازی پارکینگ
بازسازی پارکینگ مجلل ساختمان – بازسازی پارکینگ – چکاد

بازسازی 3بازسازی پارکینگ مجلل ساختمان

کلام آخر مقاله درباره بازسازی اساسی پارکینگ ساختمان ها

بخش مهمی از بازسازی خانه ها بازسازی پارکینگ آن است. عوامل متعددی می تواند باعث آسیب به پارکینگ و نیاز آن به طراحی دوباره شود. همچنین رعایت نکات ایمنی و حفظ جان ساکنان از اهمیت بالایی برخوردار است. با یک برنامه ریزی اصولی بازسازی پارکینگ خانه تان را شروع نمایید. در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مفید درباره بازسازی پارکینگ ساختمان و آسیب های آن ارائه دهیم. یک تیم حرفه‌ای کامل ترین امکانات در عین کاربردی بودن را به شما هدیه می کند. Chakad-arc در کنار دیگر رقبا سعی بر ارائه بهترین کار در عرصه بازسازی پارکینگ خانه برای خدمت به شما دارد.

سوالات متداول در رابطه با بازسازی پارکینگ ساختمان ها

  1. ضرورت بازسازی پارکینگ در چیست؟

پوسیدگی کفپوش ها و خرابی رمپ – کمبود نور – خرابی سیستم تهویه

  1. دلایل نیاز به بازسازی رمپ پارکینگ چیست؟

فرسودگی رمپ – نیاز به خفظ ایمنی بیشتر

  1. چه راهکار هایی برای بازسازی پارکینگ با هزینه کمتر وجود دارد؟

استفاده از اقلام بازیافتی – استفاده از لامچ های LED برای روشنایی – استفاده از کفپوش های ارزان قیمت

موضوع

بازسازی پارکینگ و گاراژ

تاریخ

15 آبان 1402

نویسنده

ساناز رحیمیان