بازسازی اتاق کار در ادارات - بازسازی ادارات
22
آبان

بازسازی ادارات و 8 ایده برای بهبود محیط کارکنان

بازسازی ادارات در بازسازی ساختمان در اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که بسیاری از مردم بیشتر از هر مکان دیگری ساعات بیداری خود را در دفتر می گذرانند. بنابراین، جای تعجب نیست که کارمندان از کار در محیطی دلپذیر که الهام بخش آنهاست، قدردانی می کنند. اما فقط یک سوم کارمندان دنیا محل کار مناسبی دارند. این بدان معناست که دو سوم کارمندان اینگونه نیستند. کارفرمایان باهوش نیاز به بازسازی ادارات در بازسازی ساختمان در اصفهان را نسبت به این آمار متوجه می شوند. برای رقابتی ماندن در بازار تشخیص نیاز به بازسازی ادارات مهم است. درگیر کردن کارمندان یک کار نیاز نیست. همچنین لازم نیست مقدار زیادی پول برای بازسازی ادارات داشته باشد.

فهرست تصاویر

بازسازی 1 استفاده از گیاهان در فضای محیط کار

بازسازی 2محیط بازسازی شده یک دفتر کار

بازسازی 3 سرویس های بهداشتی بازسازی شده اداره

استفاده از نور طبیعی و طبیعت در بازسازی ادارات

نور طبیعی را به حداکثر برسانید: نور طبیعی خورشید تاثیر مثبت قدرتمندی بر روحیه، خلق و خو، انرژی و سلامت روان کارکنان دارد. نور طبیعی می تواند بهره وری کارکنان را افزایش دهد و همچنین خلاقیت و تمرکز را افزایش دهد. نصب پارتیشن های دیواری شیشه ای در محل کار، در بازسازی ادارات در بازسازی ساختمان در اصفهان موثر است. زیرا اجازه می دهد نور طبیعی بیشتر نفوذ کند و به کارکنان بیشتری برسد. دفتر بدون پنجره دارید؟ تغییر نور در بازسازی ادارات نیز می تواند تفاوت ایجاد کند. لامپ های غنی شده با آبی می توانند هوشیاری کارمندان را افزایش دهند. همچنین به حافظه و عملکرد شناختی آنها کمک کنند.

چکاد لمس طبیعت را در بازسازی فضا می گنجاند. محاصره شدن در طبیعت به خصوص در مناطق اداری ما را شاد تر می کند. به چشمه های آب، گیاهان گلدار و فضای سبز فکر کنید. افزودن گیاهان به محیط کار می تواند استرس را کاهش دهد، دامنه توجه و سطح تمرکز را افزایش دهد. رفاه را بهبود بخشد و رضایت کلی کارکنان را از محل کار افزایش دهد. بهتر از آن، مطالعات نشان داده است که گیاهان در دفتر می توانند بهره وری کارکنان را تا 15 درصد افزایش دهند.

مطالب پیشنهادی  بازسازی ساختمان در اصفهان و9& اصول اولیه برای شروع کار چیست؟
استفاده از گیاهان در فضای محیط کار - بازسازی ادارات
استفاده از گیاهان در فضای محیط کار – بازسازی ادارات – چکاد

بازسازی 1 استفاده از گیاهان در فضای محیط کار

دفاتر دوست دار محیط زیست در طراحی دفتر کار بردی هستند. باید بخش بزرگی از فرآیند بازسازی ادارات  شما باشند. کارمندان می خواهند که شرکتشان نسبت به محیط زیست مسئولیت پذیر باشد. این به آن ها احساس خوبی می دهد. مشتریان ترجیح می دهند با آن مشاغل مرتبط باشند. سبز نگه داشتن دفتر در بازسازی ادرات روحیه و رضایت کارکنان را افزایش می دهد. همچنین می تواند مزیت رقابتی آن را نیز افزایش دهد و به طور بالقوه به سود شرکت بیافزاید. محصولات پایدار و کاملاً قابل بازیافت مانند چوب و شیشه را به جای پلاستیک در بازسازی ادارات انتخاب کنید.

دیوار ها و فضای محیط کار در بازسازی ادارات

یک تغییر خلق و خوی فوری از طریق رنگ ایجاد کنید. بسیاری از ادارات از یک طرح رنگ خنثی پیروی می کنند. طرحی که توجه را به خود جلب نمی کند و با هم ترکیب می شود. آیا می خواهید طوفان فکری و افزایش شادی را تشویق کنید؟ برای انرژی دادن به رنگ های روشن مانند زرد آفتابی یا نارنجی روشن در بازسازی ادارات استفاده کنید. در فضای اداری که به تمرکز نیاز است، رنگ آبی یا سبز آرامش بخش را در بازسازی ادارات امتحان کنید. باز هم، پارتیشن های دیواری شیشه ای رنگی برای ایجاد فضای کاری ایده آل chakad-arc هستند.

یک فضای کاری محیط باز ایجاد کنید: دوران اتاقک های بسته و کلاستروفوبیک گذشته است. قبلا اتاقک‌ های قدیمی و سرپوشیده، حریم خصوصی را فراهم می‌کردند. اما کارمندان از یکدیگر منزوی بودند. که هنگام کار در محیط‌های تجاری تیم‌گرا و مشارکتی امروزی یک آسیب واقعی است. باز کردن فضای کاری و شفاف‌تر کردن آن در بازسازی ادارات باعث افزایش رضایت کارمندان می شود. همچنین همکاری کارکنان و همچنین ایجاد حس اجتماعی در بین کارکنان را به همران دارد. باز هم، پارتیشن های دیوار و جداکننده های شیشه ای می توانند به شما در بازسازی ادارات کمک کنند.

محیط بازسازی شده یک دفتر کار - بازسازی ادارات
محیط بازسازی شده یک دفتر کار – بازسازی ادارات – چکاد

بازسازی 2محیط بازسازی شده یک دفتر کار

چکاد منطقه بندی فضا را در نظر می گیرد. یکی دیگر از تکنیک های طراحی، ایجاد فضای اختصاصی برای عملکرد های خاص است. هشت ساعت در روز پشت میز نشستن می تواند بر سلامت روحی و جسمی کارمند تأثیر بگذارد. ایجاد فضا های گاه به گاه، به دور از فضای کاری معمولی در بازسازی ادارات، می تواند به کارمندان تغییر سرعت دهد. همچنین می تواند خلاقیت و همکاری را افزایش دهد. فضا های برون‌آوت را می‌توان برای تشویق یک جلسه طوفان فکری پر جنب و جوش طراحی شود.

مطالب پیشنهادی  12 %نکته ایمنی برای بازسازی ساختمان در اصفهان که باید رعایت کنید!

انعطاف پذیری و  دوام محیط دفاتر در بازسازی ادارات

انعطاف پذیری را در آغوش بگیرید. تغییر اجتناب ناپذیر است و کسب و کارها باید به راحتی و به سرعت برای رفع نیازهای در حال تغییر خود سازگار شوند. به عنوان مثال، امروزه تعداد بیشتری از کارمندان از خانه کار می کنند. اگر این روند پس از کووید نیز ادامه یابد، قطعاً بر تقاضا های فضای اداری تأثیر خواهد گذاشت. طراحی و بازسازی ادارات متفکرانه باعث انعطاف پذیری می شود. به جای ساختن دیوارها و پارتیشن های دائمی، گنجاندن دیوارهای متحرک بیشتر مورد توجه است. جداکننده های اتاق متحرک در بازسازی ادارات به شما کمک می کند.

محصولاتی را در بازسازی ادارات کار انتخاب کنید که برای چندین دهه دوام داشته باشند. محصولاتی که ظاهر و عملکرد خوب خود را در سال های آینده حفظ خواهند کرد. آن ها را ساده و با خطوط تمیز نگه دارید تا بتوانند در چندین تنظیمات کار کنند. در صورت نیاز در بازسازی ادارات مرتب شوند و با طرح های رنگی مختلف بتوان آن ها را ترکیب کرد. محصولات با کیفیت را در بازسازی ادارات و دفاتر کاری خود انتخاب کنید.

به عنوان مثال، تخته های شیشه ای یک لبه محکم نسبت به تخته های سفید دارند. تخته ‌های سفید که لکه‌دار، خراشیده می ‌شوند، تنها چهار سال عمر می‌ کنند. تخته ‌های شیشه ‌ای هرگز رنگ نمی‌ گیرند و روح نمی ‌گیرند. سطح غیر متخلخل آن ها تضمین می کند که هرگز جوهر را جذب نخواهند کرد. به علاوه، شیشه سکوریت قوی تر و بادوام تر در بازسازی ادارات است. ظاهر مدرن یک تخته شیشه ای دیواری برای سال های آینده شیک خواهد بود.

2 نکته در بازسازی ادارات نسبت به حفظ سلامتی کارمندان

Chakad-arc روی راحتی کارمندان اداره تان در بازسازی ادارات سرمایه گذاری می کند. میز ها و صندلی ‌های ارگونومیک کلیدی برای ایجاد فضای کاری راحت برای کارمندان هستند. ویژگی ‌های قابل تنظیم به کاهش فشار و درد عضلانی کارمندان کمک می‌ کند. که باعث کاهش زمان مرخصی از کار نیز می‌شود. کاهش مرخصی مساوی با روند کاری با سرعت بالا تر است. کارمندانی که مبلمان اداری خود را به عنوان “بد” می بینند، دو برابر بیشتر احتمال دلسردی از محیط را دارند.

طراحی برای سلامت کارکنان اهمیت بالایی در بازسازی ادارات دارند. فراتر از راحتی، کارکنان از داشتن یک محیط کاری سالم تر قطعا قدردانی می کنند. سلامت کارمندان کارایی آن ها را افزایش می دهد. ایجاد توالت فرنگی در سرویس های بهداشتی اهمیت شما به سلامتی کارکنان در بازسازی ادارات را نشان می دهد. در کل سرویس های بهداشتی باید امکانات لازم برای حفظ بهداشت را داشته باشند. بهداشت سرویس بهداشتی فرنگی هم اهمیت دارد. بازسازی سرویس بهداشتی ادارات و طراحی آن با دسترسی آسان کار ما است.

مطالب پیشنهادی  بازسازی ساختمان در اصفهان و& 8 شیوه صحیح برای استفاده از مصالح !
سرویس های بهداشتی بازسازی شده اداره - بازسازی ادارات
سرویس های بهداشتی بازسازی شده اداره – بازسازی ادارات – چکاد

بازسازی 3 سرویس های بهداشتی بازسازی شده اداره

این اعتقاد چکاد است که داشتن محل کار ایمن و کارمندانی که از زندگی کاری تأثیر مفیدی بر تجارت ما خواهد داشت. بازسازی ادارات برای بهبود فضای کارکنان منجر به بهبود توانایی آنها برای تولید کار با کیفیت می شود. در نهایت باعث ایجاد یک زندگی رضایت بخش تر هم در محل کار و هم در خانه می شود. به همین دلیل، ما در تلاش برای مدیریت بهتر ساعات کار کارکنان، تشویق کارکنان به استفاده از مرخصی استحقاقی سالانه خود و ارائه انواع گزینه های سبک کاری متناسب با سبک زندگی متنوع آنها هستیم. به منظور افزایش رضایت شغلی، ما همچنین اصلاح سبک کار را برای تغییر نگرش کارکنان ترویج می کنیم.

 کلام آخر در مورد بازسازی ادارات کار برای کارکنان

یکی از موثرترین راه ها برای افزایش رفاه، خلاقیت، طراحی خوب فضای اداری است. بازسازی اداری برای برطرف کردن فرسودگی و کهنگی محیط مد نظر قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که کلیه محصولات به کار رفته بعد از گذشت مدتی دچار کهنگی و فرسودگی بیش از اندازه می ‌شوند. به همین علت، جلوه گذشته را نداشته و نیاز به بازسازی ادارات پیدا می کنند. ضمن اینکه در بیشتر موارد، این نوع عناصر کارکرد قبلی خود را از دست داده ‌اند. بنابراین مسئله بازسازی ادارات به عنوان یک رکن اصلی در محیط اداری مد نظر قرار می ‌گیرد. ضمن اینکه این بازسازی ادارات به ایمنی بیشتر محیط نیز از نظر chakad-arc کمک می‌کند.

سوالات متداول درباره برای بهبود بهتر فضای ادارات شما

  1. چگونه می توان نور محیط کاری کارکنان در ادارات را بهبود بخشید؟

با استفاده از لامپ ها با نور  ترکیبی آبی – استفاده کامل از نور طبیعی خورشید

  1. وجود گیاهان چه تاثیری در محیط کاری کارمندان دارد؟

طبق مطالعات گیاهان در دفتر می توانند بهره وری کارکنان را تا 15 درصد افزایش دهند.

  1. چگونه راحتی کارمندان را افزایش دهیم؟

استفاده از میز ها و صندلی ‌های ارگونومیک – سرویس های بهداشتی مناسب

موضوع

بازسازی اتاق کار در ادارات

تاریخ

22 آبان 1402

نویسنده

ساناز رحیمیان