دکور فروشگاه ها - دکوراسیون داخلی مغازه
04
آذر

دکوراسیون داخلی مغازه و 3 مورد از کاربردی ترین نکات آن!

دکوراسیون داخلی مغازه اولین چیزی است که در زمان ورود مشتری به مغازه جلب توجه می کند. خصوصا ویترین جلو مغازه که کاملا در دید عموم است. دکوراسیون داخلی مغازه باید مخاطبان بسیار بیشتری را برای بقا جذب کند. بنابراین، داشتن طرح از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما برای دکوراسیون داخلی مغازه های خرده فروشی موفق چیز های زیادی باید در نظر گرفت. پس چرا زود تر در زمینه دکوراسیون داخلی در اصفهان شروع نکنیم؟! مطمئن نیستید که کدام سبک دکوراسیون داخلی برای فضای مغازه شما مناسب است؟! چکاد در زمینه دکوراسیون داخلی در اصفهان برای کمک به کشف سبک مورد علاقه شما آماده است.

دکوراسیون 1 ویترین استاندارد یک مغازه

دکوراسیون 2 تاثیر نور در دکور فروشگاه

دکوراسیون 3 ویترین مغازه با تم کریسمس

تعریف کلی فضای فروشگاه ها و دکوراسیون آن ها

به زبان ساده، فروشگاه‌ های خرده ‌فروشی حول محور سود بردن از فروش می ‌چرخند. برای انجام این فروش ها، فروشگاه ها باید مشتریان را با معاملات و خدمات فوق العاده جذب کنند. دکوراسیون داخلی مغازه در دکوراسیون داخلی در اصفهان آن ها باید مخاطبان هدف را هیجان زده کند. با در نظر گرفتن این موضوع شرکت های تجاری، دکوراسیون داخلی را به مغازه ها توصیه می کنند. فضا ها، دکوراسیون و اثاثیه یک فروشگاه باید هدف و علت آن را به وضوح بیان کند. با وجود محبوبیت خرید آنلاین، فروشگاه های خرده فروشی قطعا جایگاه ویژه ای دارند. به هر حال، آن ها این امکان را می دهند که قبل از خرید محصولات با آن ها ارتباط برقرار کنند.

با این حال، فروشگاه های فیزیکی هنوز باید تجربه ای منحصر به فرد را برای رقابت با فروشندگان مجازی ارائه دهند. اینجاست که ایده‌ های دکوراسیون داخلی تجاری مغازه ها مطرح می ‌شوند. این امر تضمین می‌ کند که فروشگاه ‌ها غوطه‌ور، غنی و لذت بخش باقی بمانند. به طور خلاصه، دکوراسیون داخلی مغازه از نظر chakad-arc بسیار مهم است، زیرا قدرت جذب مشتریان و تأثیرگذاری بر فروش را دارد. این باید از ورودی قابل توجه باشد و در طول مسیر دارای «حواس پرتی» مختلفی باشد. این به این دلیل است که مشتریان برای مدت طولانی تری درنگ می کنند.

مطالب پیشنهادی  2 راهکار & مهم جهت بازسازی آشپزخانه مدرن که باید بکار بگیرید؟
ویترین استاندارد یک مغازه - دکوراسیون داخلی مغازه
ویترین استاندارد یک مغازه – دکوراسیون داخلی مغازه – چکاد

دکوراسیون 1 ویترین استاندارد یک مغازه

ایده های چیدمان دکوراسیون داخلی مغازه که فروش را افزایش می دهند!

واقعیت این است که هر مغازه دوست دارد مشتریان بیشتری را ببیند که از در های مغازه وارد می ‌شوند. برای لذت بردن از هجوم مشتریان و تبدیل به فروش بیشتر، ایده های مورد تایید دکوراسیون داخلی مغازه را در ادامه بررسی می کنیم. ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که دکوراسیون داخلی مغازه منعکس کننده برند شما است. موقعیت یابی صحیح دنیای متفاوتی را در جذب و حفظ مشتریان فروشگاه ایجاد می کند. به همین دلیل است که ایجاد یک تصویر منسجم از برند نقش مهمی در موفقیت یک مغازه دارد. فضای داخلی فروشگاه باید منعکس کننده روح و احساسات مرتبط با برند آن باشد.

با این حال، انواع مختلف فروشگاه ها با انواع طراحی دکوراسیون داخلی مغازه بهترین عملکرد را دارند. چیدمان های دکوراسیون داخلی مغاره چکاد عبارتند از:

  • Grid : بهترین برای فروشگاه های رفاه یا مغازه کالا های انبار شده
  • مسیر اجباری : به عنوان راهنمای خریداران عمل می‌کند. آن ها را در مسیری هدایت می‌کند که دکوراسیون داخلی مغاره و مبلمان را به نمایش می‌گذارد.
  • حلقه : فضای دیوار و تطبیق پذیری را به حداکثر می رساند. زیرا خریداران را از طریق وسایل خانه، اسباب بازی، لباس یا وسایل مراقبت شخصی هدایت می کند.
  • مورب : تست محصول و تماس کارمند را تشویق می کند.
  • جریان آزاد: ایده آل برای یک فروشگاه بوتیک که اقلام طراح را به نمایش می گذارد.

عوامل مرتبط با دکوراسیون داخلی ایده آل مغازه ها

در نهایت، چیدمان ایده آل به عواملی مانند اندازه فضا، محصولات نمایش داده شده و جریان ترافیک ترجیحی بستگی دارد. قبل از تصمیم گیری در مورد چیدمان ثابت، طرح های مختلف دکوراسیون داخلی مغازه را آزمایش کنید. مشتریان را با نمایشگر پنجره جذب کنید. هرگز جذابیت یک نمایشگر پنجره خوب را دست کم نگیرید. زیرا این اولین نمایی است که مشتریان از دکوراسیون داخلی مغازه دریافت می کنند. دکور و چیدمان باید بار دیگر زیبایی شناسی فروشگاه را روشن تر کند. برای مثال، یک فروشگاه در فضای باز می‌تواند نمایشگری با فضایی روستایی ایجاد کند. که صحنه کمپینگ را به تصویر می‌کشد.

با استفاده از نمایشگرهای نقطه کانونی جلب توجه کنید. یک نکته موثر و زیبا در دکوراسیون داخلی مغازه، ایجاد نمایشگر های نقطه کانونی با کالا های انتخابی است. مصرف کنندگان آن را دوست دارند، زیرا محصولات را به شیوه ای جذاب معرفی می کنند. رنگ ‌های روشن، نورپردازی خاص و ارتفاع بیشتر، نمایشگر های خیره‌کننده ‌ای را ایجاد می‌کنند. آن ها را در مناطق استراتژیک و پرتردد قرار دهید تا به راهنمایی مشتریان در فروشگاه کمک کنید. به یاد داشته باشید آن ها باید محصولات را در یک بخش خاص منعکس کنند.

مطالب پیشنهادی  طراحی دکوراسیون داخلی منزل +4 مورد از تزئینات و لوازم جانبی در دکوراسیون
تاثیر نور در دکور فروشگاه - دکوراسیون داخلی مغازه
تاثیر نور در دکور فروشگاه – دکوراسیون داخلی مغازه – چکاد

دکوراسیون 2 تاثیر نور در دکور فروشگاه

Chakad-arc ورودی را بدون درهم و برهم بودن نگه می دارد. منطقه انتقال در دکوراسیون داخلی مغازه تا پانزده فوت از ورودی را شامل می شود. باید نسبتاً باز بماند و به مشتریان اجازه دهد تا از حالت فشرده خارج شوند. باید شخصیت فروشگاه را به خود بگیرند. در اینجا، بحث آنقدر در مورد فروش نیست. بلکه در مورد ایجاد یک تأثیر ماندگار است. بر روی استفاده از این ناحیه تمرکز کنید تا لحن را برای آنچه که در درون شما قرار دارد ایجاد کنید.

تحریک خرید مشتریان در دکوراسیون داخلی مغازه و بوتیک

دکوراسیون داخلی مغازه را برای راهرو های جادار ترتیب دهید. اکنون بیش از هر زمان دیگری، مردم از حفظ فاصله در هنگام خرید لذت می برند. با چیدمان راهرو ها در مسیر های بزرگ، از عبور افراد از کنار یکدیگر جلوگیری کنید. این تجربه فروشگاهی و راحتی مشتری را بهبود می بخشد.  به علاوه دکوراسیون داخلی مغازه نیز جادارتر است! با تبدیل ایستگاه پرداخت به نمایشگر نهایی، خرید دیگری را تشویق کنید. این مکان عالی برای نشان دادن اقلام کوچک و ارزان است. که مشتریان در هنگام تسویه‌ حساب از اضافه کردن آن‌ ها دریغ نمی ‌کنند.

استفاده از رنگ را در نظر بگیرید. فروشگاه‌ های معروف ذاتاً به رنگ ‌های برند نمادین و به راحتی قابل تشخیص مرتبط هستند. از این رنگ ها در دکوراسیون داخلی مغازه از طریق دیوار های برجسته و موارد دیگر استفاده کنید. اما مطمئن شوید که از آن ها با سلیقه استفاده کنید. مراقب باشید که زیاده روی نکنید و مشتریان را با رنگ زیاد غرق نکنید. در عوض، به سراغ ترکیبی از رنگ های خنثی و پررنگ بروید. پس از همه، تمرکز اصلی باید محصولات باشد.

چکاد نورپردازی خوب را در اولویت قرار می دهد. نورپردازی می تواند دکوراسیون داخلی مغازه را ایجاد یا خراب کند. برای یک چیز، بسته به نحوه استفاده، اثرات مختلفی دارد. در نهایت، باید با فروشگاه مطابقت داشته باشد و در عین حال دید واضحی به مشتریان بدهد. چهار نوع اصلی وجود دارد که در ترکیب بهترین عملکرد را دارند. نورپردازی تاکیدی کاملاً به معنای واقعی کلمه بر روی مناطق، محصولات یا نمایشگر های انتخابی تمرکز می کند. نورپردازی تزئینی بیشتر به ظاهر مربوط می شود تا عملکرد مانند یک لوستر.  نورپردازی وظیفه کاملاً کاربردی و قابل مشاهده است و انجام کارها را آسان تر می کند. نورپردازی محیطی به عنوان منبع نور اولیه عمل می کند.

مطالب پیشنهادی  5 نکته برای طراحی و بازسازی اتاق نشیمن + اتاق نشیمن ژاپنی

دکوراسیون داخلی مغازه بزرگ یا کوچک – استقبال از لمس های فصلی

چه با دکوراسیون داخلی مغازه های کوچک چه در مقیاس بزرگ این فضا باید در تمام سال مرتبط باقی بماند. با افزودن نکات فصلی به طراحی معمول، مشتریان را جذب کنید. پاییز، پادشاه فصل ‌ها بهترین تغییرات دکوراسیون داخلی مغازه را به همراه دارد. وجود جشن‌ های جذاب ایرانی و خارجی در این فصل کمک کننده است. جشن هالووین و برگزاری شب یلدا بهترین زمان‌ هایی هستند که با کمی حوصله می‌توانید از آن ‌ها الهام بگیرید. به عنوان مثال، فروشگاه را با چراغ های رشته ای و حتی یک درخت کریسمس در ماه دسامبر تزئین کنید. تا از حال و هوای جشن هم استفاده کرده باشید. یا در ایام نوروز حتما آیتم های سفره هفت سین را دخیل کنید.

ویترین مغازه با تم کریسمس - دکوراسیون داخلی مغازه
ویترین مغازه با تم کریسمس – دکوراسیون داخلی مغازه – چکاد

دکوراسیون 3 ویترین مغازه با تم کریسمس

کلام آخر درباره دکوراسیون داخلی مغازه ها و فروشگاه ها

تغییر دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگا‌ه بر اساس تغییر فصل شاید یکی از ساده ترین راه ها برای تنوع باشد. استفاده هوشمندانه از هر رنگ در دکوراسیون داخلی مغازه می‌تواند یک دکور بسیار هنری را برای شما به وجود بیاورد. چه به دنبال طراحی داخلی خلاقانه برای یک بوتیک کوچک یا یک خرده فروش باشید، دکوریلا می تواند کمک کند. امروز یک مشاوره دکوراسیون داخلی مغازه را با chakad-arc برنامه ریزی کنید. تا در راه لذت بردن از پرداخت های بیشتر باشید! در پایان با ارائه نظر خود درباره مقاله طراحی دکوراسیون مغازه، ما را در بهبود و بالا بردن عملکرد یاری فرمایید.

سوالات متداول درباره دکوراسیون داخلی مغازه ها و فروشگاه

  1. انواع چیدمان دکوراسیون داخلی مغاره چیست؟

Grid – مسیر اجباری – حلقه – مورب – جریان آزاد

  1. رنگ روشن در دکور مغازه چه تاثیری دارد؟

رنگ ‌های روشن، نورپردازی خاص و ارتفاع بیشتر، نمایشگر های خیره‌کننده ‌ای را ایجاد می‌کنند.

  1. چرا باید به دکوراسیون داخلی مغازه اهمیت دهیم؟

فروشگاه‌ های مغازه حول محور سود بردن از فروش می ‌چرخند. بنابراین فروشگاه ها باید مشتریان را با معاملات و خدمات فوق العاده جذب کنند.

موضوع

کاربردی ترین دکوراسیون داخلی مغازه چگونه ایجاد می شد؟

تاریخ

4 آذر 1402

نویسنده

ساناز رحیمیان