دکوراسیون خانه به سبک اروپایی - بازسازی اروپایی
04
آبان

2 سبک جامع و کامل از بازسازی اروپایی ساختمان ها!

بازسازی اروپایی شیوه جدیدی از بازسازی ساختمان در اصفهان است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. زیرا فضای خانه را به طور کامل عوض می کند و احساس آرامش را به ارمغان می آورد. قدیمی بودن بنا می تواند اصلی ترین دلیل بازسازی بنا باشد که هرچه سن بنا بیشتر باشد بیشتر به بازسازی نیاز پیدا می کند. پس اصلی ترین هدف بازسازی حفظ امنیت افراد خانه است. Chakad-arc در تلاش است اطلاعات مفیدی را درباره بازسازی به سبک اروپایی در اختیار شما قرار دهد. همچنین بهترین خدمات را در عرصه بازسازی ساختمان در اصفهان ارائه دهد.

فهرست تصاویر

بازسازی 1بازسازی خانه ها به سبک اروپایی در ساده ترین حالت

بازسازی 2چیدمان یک اتاق با معماری اروپایی

بازسازی 3تابلو دست ساز برای دکور خانه

2 نوع متفاوت بازسازی ساختمان ها به سبک اروپایی

اروپایی کلاسیک: سبکی که غنی از رنگ ها، تقارن و پیچیدگی است. چکاد در این سبک از وسایل آنتیک و قدیمی استفاده می کند. این سبک از بازسازی اروپایی رنگ های تیره را در کنار رنگ های خنثی چشم نواز می سازد. رنگ های خنثی برای دیوار ها و مبلمان استفاده می شوند. که مبلمان معمولا با پارچه هایی از جنس مخمل، چرم و ابریشمی هستند. ظرافت اهمیت بسیاری در این مبلمان دارد. که در بازسازی ساختمان در اصفهان هم به کار می رود.

اروپایی مدرن: سبکی که میل به اوج سادگی دارد. بنابراین استفاده از عناصر اضافی و شلوغ کردن فضا کاربردی ندارد. در این سبک از بازسازی اروپایی از وسایل مدرن استفاده می شود. این سبک به دلیل داشتن اصول و قواعد مختص به خود باید زیر نظر طراحان و متخصصان حرفه ای اجرا شود. تامین روشنایی بنا در روز از طریق پنجره ها با نور طبیعی اهمیت زیادی دارد. پس پیشنهاد می شود از پرده های نازک برای حفظ نور فضا استفاده کرد.

مطالب پیشنهادی  10 موردی که باید در بازسازی ساختمان های اداری رعایت شود
بازسازی خانه ها به سبک اروپایی در ساده ترین حالت - بازسازی اروپایی
بازسازی خانه ها به سبک اروپایی در ساده ترین حالت – بازسازی اروپایی – چکاد

بازسازی 1بازسازی خانه ها به سبک اروپایی در ساده ترین حالت

چه تغییراتی باید در بازسازی ساختمان به سبک اروپایی ایجاد شود؟

Chakad-arc برای بازسازی اروپایی منزل تقریبا هر چیزی که در معرض دید مخاطب قرار می گیرد را تغییر می دهد. از معمول ترین کار ها استفاده از مبلمان مطابق با این سبک است. استفاده از رنگ های قالب برای پارچه ها زیبایی منزل را دو چندادن می کند. رنگ دیوار ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. رنگ دیوار در بازسازی اروپایی باید آرامش را به ساکنین القا کند. البته این رنگ نباید تاثیری روی بینایی افراد در طولانی مدت داشته باشد.

برای به چشم آمدن آشپزخانه باید از کابینت هایی با رنگ های متضاد استفاده شود. رنگ های سفید و مشکی  از جمله رنگ های پیشنهادی چکاد برای کابینت ها در بازسازی اروپایی است. وجود جزیره در این سبک کابینت ها نقطه قوت آن و مورد توجه اکثر افراد است. زیرا جزیره فضای آشپزخانه را به دو بخش تقسیم کرده و زیبایی را دو چندان می کند. برای کف آشپزخانه می توان از سرامیک، تمینت و قالب های پلاستیکی استفاده کرد.

انتخاب اکسسوری از حساسیت بالایی برخوردار است و باید ظرافت به خرج داد. کوچکترین اکسسوری ها در محیط هم به چشم می آیند. فرش ‌ها هزاران سال است در سراسر جهان به ‌عنوان لوازم جانبی خانه مورد استفاده قرار می گیرند.پس فرش در رنگ ‌ها، طرح ‌ها و سبک ‌های مختلف اکسسوری خوبی برای بازسازی اروپایی است. یکی از بهترین اکسسوری های خانه آینه است. سعی کنید آینه ها را به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید زیرا اهداف زیادی را دنبال می کنند. آینه ها نه تنها به ما کمک می کنند تا ظاهر خود را اصلاح کنیم، بلکه خانه را بزرگ جلوه می دهیم.

مطالب پیشنهادی  3 روش اساسی $ جهت مدیریت هزینه بازسازی ساختمان قدیمی در اصفهان ؟

دو سبک رایج دکوراسیون داخلی از کشور های اروپایی در بازسازی اروپایی

سبک دکوراسیون داخلی ایتالیایی: در این سبک طراحی لوکس در همه محیط دیده می شود. در سبک ایتالیایی نیز دو روش کلاسیک و مدرن وجود دارند. کفپوش مرمر، مبل های سلطنتی، وجود گچ بری بر سقف و دیوار ها محبوب است. ترکیب رنگ های سفید، طلایی و مشکی رایج در بازسازی اروپایی ایتالیایی است. از پرده ها هم باید برای شکوه و چشم گیری استفاده کرد. می توان در عین سادگی گران ترین و لوکس ترین وسایل را تهیه کرد.

سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناویایی: شعار سبک اسکاندیناویایی ایجاد تعادل در عملکرد و زیبایی است. یعنی علاوه بر راحتی و زیبایی باید کاربردی هم باشد. به همین علت این سبک بازسازی اروپایی طرفداران زیادی دارد. سبک اسکاندیناویایی نماینده ای از طراحی های مینیمال و مقرون به صرفه است. پالت رنگی این سبک شامل رنگ های خنثی می شود. یعنی طیف رنگی سفید، خاکستری و غیره مد نظر است. ولی برای جلوگیری از یکنواختی از رنگ های سبز خاکستری و هم خانواده هایش استفاده می شود.

چیدمان اتاق ها در بازسازی ساختمان با سبک اروپایی

بازسازی اروپایی مناسب برای اتاق های کوچک و نقلی ندارند است. پس برای چیدمان و فضاسازی اتاق سبک اروپایی مفید تر است. چون اتاق خواب بخش اصلی خانه و برای استراحت است پس طراحی آن مهم است. چکاد طبق نظر و سلیقه شما اتاق خوابی مناسب طراحی می کند. ابتدا باید وسایل اضافی را از اتاق خواب خارج کرد. به این ترتیت فضای دلباز تری در اختیار داریم. تغییر رو بالشی و رو تختی با طرح ساده قدم بعدی است. استفاده از میز های کوچک چوبی و یا آینه های قدی کمک کننده است. اکسسوری های ساده مثل کاکتوس و نورپردازی مناسب آن ها قدم آخر است. با رعایت این نکات بازسازی اتاق به سبک اروپایی به پایان می رسد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی سقف و ارائه 5 نکته کلیدی درباره آن!!!!!!!
چیدمان یک اتاق با معماری اروپایی - بازسازی اروپایی
چیدمان یک اتاق با معماری اروپایی – بازسازی اروپایی – چکاد

بازسازی 2 چیدمان یک اتاق با معماری اروپایی

1 نکته در بازسازی خانه به سبک اروپایی با کمترین هزینه

استفاده از هنر DIY: DIY مخفف Do It Yourself در لغت به معنای “خودت انجام بده” است. دانشی یا مهارتی است که یاد می گیرید تا فرد دیگری را برای اجرای آن ها استخدام نکنید. در هنر یعنی ساخت وسایل دستساز خودتان. پس می توانید اکسسوری هایی مانند تابلو ها و وسایل روی میز بسازید. حتی می توانید دیوار گالری با پرینت عکس های مورد علاقه بسازید. هم خاطرات برای شما تداعی می شوند و هم منحصر به فرد است.

تابلو دستساز برای دکور خانه - بازسازی اروپایی
تابلو دستساز برای دکور خانه – بازسازی اروپایی – چکاد

بازسازی 3 تابلو دست ساز برای دکور خانه

کلام آخر درباره بازسازی ساختمان به سبک اروپایی کلاسیک و مدرن

جدید ترین انتخاب برای بازسازی ساختمان ها بازسازی اروپایی است. به خصوص بازسازی با سبک اروپایی مدرن که زیبایی را در کنار آرامش بیشتر به شما هدیه می کند. چرا که در بازسازی اروپایی از المان ‌ها و اکسسوری های مدرن و در عین حال ساده استفاده می شود. در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مفید درباره بازسازی ساختمان به سبک اروپایی در روش های مختلف ارائه دهیم. یک تیم حرفه‌ای بهترین راه و زیباترین جلوه را به شما نشان می دهد. Chakad-arcدر کنار دیگر رقبا سعی بر ارائه بهترین کار در عرصه بازسازی اروپایی برای خدمت به شما دارد.

سوالات متداول در رابطه با بازسازی سبک اروپایی ساختمان

  1. معماری اروپایی به سبک کلاسیک بهتر است یا مدرن؟

بسته به سلیقه شما و شرایط بنا متفاوت است.

  1. معماری اروپایی مناسب کدام خانه ها است؟

مناسب همه خانه ها به خصوص خانه های کوچک

  1. هزینه بازسازی به سبک اروپایی چقدر است؟

بسته به نوع بنا و انتظارت هر فرد و غیره متفاوت است.

موضوع بازسازی ساختمان ها به سبک اروپایی
تاریخ 4 آبان 1402
نویسنده ساناز رحیمیان