دکوراسیون داخلی منزل
08
مرداد

8 مورد از معیار های مهم دکوراسیون داخلی منزل که باید بدانید!

دکوراسیون داخلی منزل از کجا و با چه وسایلی آغاز می شود؟

با چه کسانی کار می کنند: دکوراتورها معمولاً با هیچ پیمانکار یا معماری کار نمی کنند، زیرا کار سازه معمولاً قبل از شروع کار انجام می شود. با این حال، آنها با سازندگان مبلمان، اثاثه دکوراسیون داخلی در اصفهان   یا لوازم داخلی و دیگر متخصصان صنعت کار می کنند. با این حال، بیشتر آنها مستقیماً با صاحب خانه یا مدیر تجارت کار می کنند.

فهرست مطالب

دکوراسیون منزل از کجا و با چه وسایلی آغاز می شود؟

آیا باید طراح یا دکوراتور برای دکوراسیون استخدام کنم؟

پیش نیاز های مهم و اصولی برای طراحی و دکوراسیون چیست؟

ایا طراحان داخلی می توانند به صورت آنلاین فعالیت کنند؟

دکوراسیون منزل و فضاهای کوچک به چه صورت انجام می شود؟

شیوه چیدمان صحیح وسایلی مانند تلویزیون در اتاق نشیمن چگونه است؟

نتیجه گیری های لازم در مورد دکوراسیون منزل چیست؟

فهرست تصاویر

طراحی فضای باز  1

طراحی در طبیعت 2

طراحی اتاق کودک   3

عنوان دکوراسیون داخلی منزل
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

آیا باید طراح یا دکوراتور برای دکوراسیون استخدام کنم؟

چه کسی را باید استخدام کنید بستگی به نیاز شما دارد. اگر تغییرات ساختاری مورد نیاز باشد (مانند برداشتن دیوارها، جابجایی لوله کشی یا سیم کشی، یا افزودن پنجره ها یا درهای جدید)، طراح داخلی اغلب انتخاب بهتری است. طراحان می توانند با همکاری دکوراسیون داخلی منزل  مستقیم با معماران و سازندگان، به برنامه ریزی تغییرات عمده ساختاری و اجرای آن تغییرات کمک کنند. از سوی دیگر، اگر هیچ تغییر ساختاری لازم نیست، اما به کمک زیبایی نیاز است – تصمیم گیری در مورد سبک، انتخاب کاغذ دیواری، رنگ و مبلمان، انتخاب پرده، انتخاب نور و لوازم جانبی – یک دکوراتور داخلی ممکن است این کار را انجام دهد. طراحی فضای باز  1 را نمایش می دهد.

با این حال، در نهایت، انتخاب رشته مناسب در درجه اول به مهارت های رشته خاص بستگی دارد، نه موقعیت. بسیاری از طراحان با تحصیلات رسمی بیشتر وقت خود را صرف کارهایی دکوراسیون داخلی منزل  می کنند که به بهترین وجه می توان آن را به عنوان دکوراسیون توصیف کرد، زیرا این کار شامل بازسازی یا کار ساختاری نیست. و به همان اندازه دکوراتورهای حرفه ای وجود دارند که با تجربه طولانی، کاملاً توانایی کار با پیمانکاران و سازندگان را دارند مانند طراحان.

مطالب پیشنهادی  طراح دکوراسیون مغازه اصفهان و 6 مورد & از وظایف اصلی آن!

پیش نیاز های مهم و اصولی برای طراحی و دکوراسیون چیست؟

هنگام استخدام یک حرفه ای، با درک روشنی از نیازهای خود شروع کنید و سپس به دنبال افراد حرفه ای باشید که بدون توجه به موقعیت رسمی خود، در برآوردن این نیازها شهرت داشته باشند. به طور کلی، طراح برای برنامه ریزی فضا و اجرای سازه است، در حالی که دکوراتور برای تصمیم گیری دکوراسیون داخلی مدرن  زیبایی شناختی نهایی است. اما از این نترسید که برای استخدام یک دکوراتور با شهرت طراح خوب، یا یک طراح با استعداد در دکوراسیون، تا زمانی که مهارت های آنها ثابت شده است، بروید.

طراحی فضای باز
طراحی فضای باز

طراحی فضای باز  1

خرید یک کلبه تاریخی در حومه انگلیسی با منحنی یادگیری شیب دار همراه است. این تعجب آور نیست – تقریباً همه به ما هشدار دادند که این یک روند طولانی و استرس زا خواهد بود. اما خوشحالم که سریع یاد می گیریم؟ استخدام یک طراح داخلی کاملاً ارزشش را دارد. قبل از پروژه، من فکر می کردم که یک طراح دکوراسیون داخلی منزل  داخلی عمدتاً همان کاری را که من به طور طبیعی هنگام تزئین یک فضا انجام می دهم، انجام می دهد، اما با منابع بیشتر. من هرگز فکر نمی‌کردم کار آسانی باشد، اما فکر می‌کنم هر کسی که به طراحی چشم تیزبین داشته باشد می‌تواند آن را شکست دهد.

ایا طراحان داخلی می توانند به صورت آنلاین فعالیت کنند؟

همانطور که از اولین ملاقاتم با یک طراح داخلی فهمیدم، در اشتباه بودم. در اینجا چیزی است که در حین کار با طراحان پیدا کردم – و چرا خوشحالم که انجام دادم. بهترین خدمات آنلاین طراحی داخلی 2022 عکس نقاشی طراحان داخلی خیلی بیشتر از آنچه فکر می کردم انجام می دهند .در اوایل فرآیند خرید، به من گفته شد که از طراح داخلی صرف نظر کنم و به من پیشنهاد شد که می توانم این کار را خودم انجام دهم و با پولی که پس انداز کرده ام، چیز بهتری بخرم. من این تصور را داشتم که اگر طراح داخلی مبلمان را انتخاب کند و چند بالش به آن اضافه کند، مطمئناً می‌توانم این کار را خودم انجام دهم. در حال حاضر، من این کار را در ده ها آپارتمان مختلف در چندین شهر انجام داده ام.

با این حال، به سرعت فهمیدم که این کار یک طراح داخلی را مشخص نمی کند. از طریق یک سری ارجاعات، ما با بث چیپیندال از Honeycomb Interiors ارتباط برقرار کردیم. وقتی برای اولین بار همدیگر را دیدیم، بث را دور کابین بردیم و از صحنه های رویایی هر اتاق به او گفتیم. همه چیز را به او دکوراسیون داخلی در اصفهان  نشان دادیم، از جایی که  دکوراسیون داخلی منزل می‌خواستیم کت‌هایمان را آویزان کنیم تا چیدمان تخت خواب کودکمان. پس از آن، او با یک پلان طبقه دقیق به ما بازگشت و همه چیزهایی را که در مورد آن صحبت کرده بودیم – و موارد دیگر را به ما نشان داد. طراحی در طبیعت 2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی   8 راهنمایی موثر برای ایجاد خیره کننده‌ترین و مناسب‌ترین دکوراسیون مهدکودک!

دکوراسیون داخلی منزل و فضاهای کوچک به چه صورت انجام می شود؟

کابین ما کوچک است. به همین دلیل است که ما آن را دوست داریم – دنج، شیرین و مناسب برای خانواده ما. اما وقتی می گویم فاقد فضای ذخیره سازی است، منظورم همین است. در حال حاضر فقط یک کمد کوچک و چند قفسه بی استفاده وجود دارد. وقتی بث با پیشنهاد خود برای به روز رسانی پلان طبقه بازگشت، از دیدن کمدها و قفسه بندی او در فضایی که هرگز فکر نمی کردم از آن استفاده کنم، هیجان زده شدم. او کمدها و ریل‌های لباس را در فضاهای بسیار معنی‌دار فشرده کرد و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا آنها را مرتب کنم حتی اگر هنوز از نظر فنی وجود نداشته باشند.

طراحی در طبیعت
طراحی در طبیعت

طراحی در طبیعت 2

از همان جلسه اول می دانستم که انتخاب درستی کرده ایم. طراحان داخلی آموزش دیده اند تا فضاها را به گونه ای ببینند که بقیه ما نمی توانیم. طراحان داخلی آموزش دیده اند تا فضاها را به گونه ای ببینند که بقیه ما نمی توانیم. نمونه الهام از طراحی داخلی  داخلی لانه زنبوری آنها لیستی از متخصصان و کارشناسان خود را دارند در دکوراسیون داخلی منزل  یکی دیگر از جلسات قبلی مان، به بث گفتم که من واقعاً یک کاناپه را دوست دارم، اما بسیار بیش از بودجه بود (البته این باعث نشد که اینستاگرام به طور منظم تبلیغات من را پخش کند). بث به سرعت به ما اطمینان داد که می‌توانیم آن را سفارشی کنیم یا مشابه آن را پیدا کنیم. چند ماه بعد، این کلاهبردار با لیستی از نمایشگاه‌هایی که می‌توانستیم به آنجا برویم و خودمان ببینیم، در صندوق ورودی من ظاهر شد.

شیوه چیدمان صحیح وسایلی مانند تلویزیون در اتاق نشیمن چگونه است؟

در همان جلسه، او ایده خود را برای جمع کردن یک تلویزیون در یک اتاق نشیمن با اندازه نامناسب به ما نشان داد. این قطعا بهترین انتخاب برای اتاق بود، اما برای ما نه. در عوض، توصیه می کنیم از صفحه نمایش پروژکتوری که در یکی از پرتوها قرار گرفته است استفاده کنید. بث بدون اینکه فکر کند گفت: “یک نفر را دارم.” علاوه بر این، برای ناراحتی تقریباً همه افراد درگیر، من ایده هایی برای پلاگین های داخلی دارم. اتاق بچه ها کوچک و بسیار ناپایدار دکوراسیون داخلی منزل  است. اولین باری که پیمانکار ما از آنجا رد شد، به شوخی گفت که پیمایش در طبقه دوم پس از یک شب بیرون رفتن در بار چقدر دشوار است. بنابراین وقتی پیشنهاد کردم که یک تخت دوطبقه . طراحی اتاق کودک   3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  4 روش& برای پیاده سازی نقشه های دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

دیگر کارشناسان تیم ما مودبانه سری تکان دادند. با تکان دادن سر گفت: باشه خانم. نه از طراح ما – بث این مرد را نیز می شناخت. همانطور که عکس‌های الهام‌بخش او را پشت سر عکس ارسال می‌کردم، او تمام عناصر معمول را گرفت، یک نقاشی را کنار هم گذاشت و رنگ‌هایی را اضافه کرد که فضا را روشن‌تر می‌کرد و آن را با ترکیب دیگر خانه‌مان ترکیب می‌کرد. حصیری، چوب روستایی و مبلمان گلدار در  دکوراسیون داخلی منزل  اتاق نشیمن کلبه ساحلی  طراحی کیتی مارتینز با هزینه خودتان پرداخت کنید یکی از رایج ترین تصورات غلط این است که پولی که برای یک طراح داخلی خرج می کنید بهتر است در جای دیگری خرج شود. من مطمئن هستم که این کاملاً مختص پروژه است – در بسیاری از موارد، ممکن است درست باشد.

طراحی اتاق کودک
طراحی اتاق کودک

طراحی اتاق کودک   3

نتیجه گیری های لازم در مورد دکوراسیون داخلی منزل چیست؟

برای ما؟ اصلا واقعی نیست بعد از آخرین جلسه ما، بث یک لیست قیمت از همه چیزهایی که در مورد آنها صحبت کرده بودیم – از تخت تا بالش، با وسایل روشنایی و کاشی های حمام در بین آنها، برای ما ارسال کرد. مهم‌تر از همه، او به ما می‌گوید که کدام اقلام را می‌توان با چیزی ارزان‌تر تعویض کرد، دکوراسیون داخلی در اصفهان  و به نظر او کدام عناصر ارزش هدر رفتن را دارند.  واقعا هزینه یک طراح داخلی چقدر است؟ به عنوان مثال، من در هر دو حمام لوازم برنجی عتیقه درخواست کردم. پس از بررسی قیمت، برنج عتیقه را در اتاق پودر طبقه پایین انتخاب کردیم تا با آشپزخانه مطابقت داشته باشد،

در اتاق کودک و قفسه بندی و فضای اداری؟

در زیر شیروانی وجود داشته باشد.

اما برای حمام کامل طبقه بالا؟

ثروت زیادی پس انداز کردیم.

می تواند یک اتاق را به گونه ای تغییر دهد ؟

که نیازها و خواسته های مشتری را برآورده کند.