دکوراسیون داخلی در اصفهان
05
آذر

8 راه حل اسان&برای پیاده سازی راحت تر دکوراسیون داخلی در اصفهان !

دکوراسیون داخلی در اصفهان در هنگام چیدمان مبلمان خود، مطمئن شوید. که به خود و مهمانان خود فضای زیادی برای جابجایی بدهید. – طراحان به این چرخش می گویند. «مردم همیشه دوست دارند مبلمانشان متناسب باشد. اما، شما نمی‌خواهید اتاقی شلوغ باشد یا باعث ترافیک شود. “وقتی گردش خون کافی داشته باشید، اتاقی راحت تر می شود.” او توصیه می‌کند. بین قطعات بزرگ‌تر مبلمان، یک راهرو به عرض ۴ فوت بگذارید و بین قطعات کوچک‌تر مبلمان، اتاق تنفسی بین ۱۴ تا ۱۸ اینچ بگذارید. یک اتاق نشیمن در روند بازسازی ساختمان در اصفهان  که با آینه ای با منگوله، کره زمین و چندین وسیله سرگرم کننده دیگر تزئین شده است

فهرست مطالب

بهترین روش برای از بین بردن رنگ های قدیمی چیست؟

سبک ها و بافت های مهم برای استفاده دکوراسیون در اصفهان !

از جمله روش های تغییر دکوراسیون دیوار ها چه می باشد؟

بازسازی در اصفهان و مراحل پیاده سازی ان ؟

نتیجه پیروی نکردن از قوانین دکوراسیون چگونه می باشد؟

نتیجه گیری اساسی در مورد نحوه استفاده از الگوهای قدیمی دکوراسیون!

فهرست تصاویر

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

بازسازی در اصفهان  2

ترمیم  ساختمان در اصفهان  3

عنوان دکوراسیون داخلی در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

بهترین روش برای از بین بردن رنگ های قدیمی چیست؟

کایلی بودیا، طراح داخلی در Bee’s Knees Interior Design، می‌گوید: «تعداد لکه‌های بیرون بسیار زیاد است. اما اگر رنگی را انتخاب کنید. که ته رنگ نارنجی یا قرمز داشته باشد، می تواند کل اتاق را از بین ببرد. با چسبیدن به چیزی بی انتها در روند دکوراسیون داخلی در اصفهان  ، در نهایت به فضایی خواهید رسید که تزیین آن آسان‌تر است. – این امر به ویژه برای اتاق‌هایی با کف‌پوش‌های چوبی سخت یا دیوارهای چوبی مهم است. و مطمئن شوید که لکه های خود را از اتاقی به اتاق دیگر ثابت نگه دارید. Bodiya می‌گوید: «اگر لکه‌های نامتناسبی دارید، کل طرح را از بین می‌برد. بازسازی ساختمان در اصفهان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون داخلی در اصفهان و 4 $مورد از فواید انجام اینکار چیست؟

هنگام طراحی یک فضا، بسیاری از ما به دیوارها و کف خود توجه می کنیم. اما سقف شما نیز سزاوار عشق است. آندریا هاروی هیسمیت، مالک و طراح اصلی در ASH Antiques and Design، می‌گوید: «افزودن کاغذ دیواری یا رنگ چشمگیر می‌تواند سقف را زنده کند. و از آنجایی که پوشش سقف شما با یک رنگ برجسته یا چاپ برجسته انتخابی غیرمنتظره است، راه مطمئنی برای بیان یک بیانیه است. یک اتاق ناهار خوری با یک فرش چاپی مخملی، دیوارهای آجری نمایان، یک میز چوبی روستایی، و چندین قطعه بافت دیگر.

سبک ها و بافت های مهم برای استفاده دکوراسیون داخلی در اصفهان !

Caroline Brackett، مالک و طراح اصلی استودیوی طراحی Caroline Brackett، می‌گوید: «مردم اغلب درگیر چیزهایی می‌شوند که مطابقت دارند و توجه کافی به تضاد سالم ندارند. کنار هم قرار دادن مواد، سبک‌ها، بافت‌ها و حتی دوره‌ها در هر فضا مهم است. فکر و نیت اضافی – و اغلب زمان صرف شده – برای انتخاب یک اتاق ارزشش را دارد.” و اگر قبلاً یک مجموعه مبلمان هماهنگ خریداری کرده اید، هنوز گزینه هایی دارید. ماری تیلور، دکوراتور خودآموز در This Dear Casa، می‌گوید: «اگر واقعاً عاشق یک ست هستید، چند قطعه مکمل بیاورید که یکنواختی را از بین می‌برد.

بازسازی ساختمان در اصفهان
بازسازی ساختمان در اصفهان

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

ارین کورن، دکوراسیون داخلی در اصفهان در Curated Nest، می‌گوید: «برای متمایز کردن یک اتاق، یک آیتم غیرمنتظره اضافه کنید. که باعث ایجاد علاقه می‌شود. “این را می توان با اضافه کردن یک تکه مبلمان با سبک متفاوت، یک چراغ بزرگ یا یک دیوار کانونی از کاغذ دیواری انجام داد.” رنگ پر جنب و جوش و کاغذ دیواری چشمگیر دو راه عالی برای برجسته کردن دیوارهای شما هستند. اما اگر جسورانه بودن با تمام دیوارهایتان کمی سخت به نظر می رسد، در نظر بگیرید که روی یک دیوار ریسک کنید و بقیه را همان طور که هستند رها کنید.

از جمله روش های تغییر دکوراسیون دیوار ها چه می باشد؟

شری هوپ کندی، مدیر استودیو SHK، می‌گوید: «دیوار خالی را  هنگام بازسازی ساختمان در اصفهان  تازه کنید». “یک دیوار خالی می تواند باعث شود اتاقی ناتمام به نظر برسد.” با تغییر سریع آن دیوار، می‌توانید فضای خود را کامل‌تر و جذاب‌تر کنید. سرسرا با یک میز کنسول کوچک و دو سبد بافته شده تزئین شده است. بازسازی در اصفهان  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون داخلی در اصفهان و 4*مورد از علوم مرتبط با طراحی و دکوراسیون!

هنگام خرید  برای دکوراسیون داخلی در اصفهان راه حل های ذخیره سازی، هم عملکرد و هم انعطاف پذیری را در نظر بگیرید. با تعیین آنچه قطعاً نیاز دارید شروع کنید. Emilie Baltorinic-Navarro، طراح داخلی در Living Spaces، می‌گوید: «ابتداً آن را تمیز و کوچک کنید». «در خرید سازمانی اشتباه نکنیدقبل از اینکه بدانید چه چیزی را باید ذخیره کنید، ابزارهای اصلی مانند سبدها، جعبه های شفاف و سایر ظروف است. سپس، چند گزینه انعطاف پذیر بپاشید. (به هر حال، نیازهای ذخیره سازی شما به مرور زمان تغییر می کند.) بارتون می گوید: «همه ما به هم ریختگی داریم، بنابراین من عاشق قرار دادن جعبه ها روی میز قهوه و یک سبد خالی در جایی نزدیک درب ورودی هستم. این هر دو می توانند به عنوان یک پاکسازی سریع از هر گونه درهم و برهمی که در هنگام ورود شرکت غیرمنتظره در اطراف باقی می ماند استفاده شوند!

بازسازی ساختمان در اصفهان و مراحل پیاده سازی ان ؟

دیگر عاشق چراغ های رومیزی خود نیستید؟ هنوز آنها را عوض نکنید. فاکنر می‌گوید: «اگر چراغ‌های رومیزی را دوست دارید، اما آن‌ها با ظاهری که می‌خواهید در اتاق کار می‌کنند، کار نمی‌کنند، یک تغییر را امتحان کنید. او توصیه می کند آباژورهای خود را مبادله کنید، پایه های لامپ را با رنگ های جدید رنگ آمیزی کنید، یا حتی لامپ ها را با طناب بپیچید.

لحظه ای که فضای شما شروع به درهم ریختگی کرد، یک قدم به عقب بردارید – و تزئینات را در دکوراسیون داخلی در اصفهان متوقف کنید. سپس، در نظر بگیرید که چه چیزی را می توانید از اتاق حذف کنید. رزیت آردیتی، بنیانگذار و طراح داخلی آردیتی دیزاین، می‌گوید: «این توصیه تزئینی نیست، اما من از قول معروف کوکو شانل پیروی می‌کنم: «قبل از اینکه خانه را ترک کنید، در آینه نگاه کنید و یک چیز را بردارید.» “وقتی دارم اتاقی را جمع می کنم، به همه چیزهایی که انتخاب کرده ایم نگاه می کنم و یک چیز را حذف می کنم.” برای پیاده سازی دکوراسیون کلاسیک مقاله قبلی مارا مطالعه نمایید.

بازسازی در اصفهان
بازسازی در اصفهان

بازسازی در اصفهان  2

نتیجه پیروی نکردن از قوانین دکوراسیون چگونه می باشد؟

در نهایت، فضایی که در بازسازی ساختمان در اصفهان  تزئین می کنید برای شما مناسب است. بنابراین، لذت ببرید، کمی ریسک کنید و به روحیه خود اعتماد کنید. براکت می‌گوید: «از شکستن «قوانین» نترسید و کاری را انجام دهید که شما را بیشتر می‌ترساند. و برگمن موافق است. او می‌گوید: «من با مشتریانی ملاقات می‌کنم که وقتی ایده یا دیدگاهی را که برای یک فضا دارند به من می‌گویند روشن می‌شوند. “سپس، من می بینم که جرقه در چشم آنها به آرامی محو می شود و آنها به این جمله ادامه می دهند: “اما این شخص فکر نمی کند که خوب به نظر برسد.” ترمیم  ساختمان در اصفهان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  7 راه اساسی& برای هزینه های دکوراسیون داخلی منزل که باید بدانید!

ناتالی مایرز، طراح داخلی اصلی طراحی ونیر است. او دارای مدرک لیسانس علوم در طراحی داخلی از دانشگاه کرنل است و یک متخصص معتبر LEED است که در لس آنجلس زندگی می کند. پروژه های او در نشریاتی مانند MyDomaine، Elle Decor، Domino و House Beautiful ظاهر شده اند. اما، مانند هر سبک بازسازی ساختمان در اصفهان چسبیدن بیش از حد به معنای واقعی کلمه به تم اواسط قرن می تواند یک اتاق را بیش از حد ساختگی، یا بدتر از آن، فوق العاده قدیمی به نظر برساند. برای آوردن طراحی میانه قرن به خانه خود (به روشی کاملاً مدرن)، این 15 نکته را دنبال کنید.

نتیجه گیری اساسی در مورد نحوه استفاده از الگوهای قدیمی دکوراسیون!

هنگامی که معماری مدرن و  دکوراسیون داخلی در اصفهان  در اواسط قرن برجسته شد، اتاق‌های کوچک‌تری که قبلاً برای مناسبت‌های خاص تعیین شده بودند، ناپدید شدند و جای خود را به فضاهای مشترک بزرگ و باز داده بودند که اعضای خانواده می‌توانستند در مناطق فعالیت مشخص دور هم جمع شوند. مایرز توضیح می‌دهد: «خانه‌های سنتی با تقسیم‌بندی‌هایی برنامه‌ریزی شده بودند که خدمات، سرگرمی، خصوصی و مناطق اجتماعی را از هم جدا می‌کردند و جنبش‌های اواسط قرن باعث محو شدن خطوط برابری‌خواهانه شد. فضای نشیمن میانه قرن که نور را با کنار گذاشتن درمان های پنجره به حداکثر می رساند.

ترمیم ساختمان در اصفهان
ترمیم ساختمان در اصفهان

ترمیم  ساختمان در اصفهان  3

استفاده از اباژور ها باعث چه چیزی می شود؟

باعث می شود فضای شما رمانتیک تر بشود.

دیوار خالی باعث می شود چه اتفاقی رخ بدهد؟

باعث می شود اتاق خالی به نظر برسد.

هنگام طراحی فضا ما چه چیزی را اغلب از قلم می اندازیم؟

اغلب به طراحی سقف بی توجه هستیم.