بازسازی ساختمان در اصفهان
03
شهریور

6 راه حل% عالی برای بازسازی اتاق کم هزینه که بهتر است بدانید!

بازسازی اتاق کم هزینه بهترین راهکارهای کم هزینه و سریع!

  1. آرام باشید و به عقب نگاه کنید اتاق نشیمن با دیوارهای سفید و سبز (اعتبار تصویر: آینده/مایکل سینکلر). سبک کانتری این فصل دارای قطعاتی است .که به زیبایی با خطوط تمیزتر نسبت به روستیک ساخته شده‌اند. و موارد دلخواه همیشگی را در سبک‌های جدید زیبا به نمایش می‌گذارند. برای ایده های مینیمالیستی اتاق نشیمن، مبلمان بازسازی ساختمان در اصفهان روکش شده. باید دارای طرح کلی ساده و حداقل جزئیات باشند. برای رسیدن به این ظاهر، یک مبل کتان جامد و بدون دکمه انتخاب کنید. در حالی که می توان یک روکش شل برای یک صندلی راحتی درست کرد. مبلمان پاستلی می توانند الگوهای ظریف و نکات رنگی را معرفی کنند.

فهرست مطالب

بازسازی اتاق هزینه بهترین راهکارهای کم هزینه و سریع!

از جمله کارهایی که برای تعمیر و بازسازی پنچره باید انجام داد!

ترکیب رنگ اساسی برای استفاده در استفاده از پنجره چیست؟

از جمله کارهایی که می توان در ترمیم و بازسازی استفاده کرد؟

استفاده از مبلمان های سنتی و سلطنتی چگونه در دکوراسیون موثر است؟

ترکیب رنگ های سرد و گرم چگونه استفاده می شود؟

بهترین روش اساسی در جهت اشتباهات دکوراسیون چه می باشد؟

فهرست تصاویر

بازسازی اتاق هزینه  1

بازسازی کم هزینه  2

بازسازی اتاق  3

عنوان بازسازی اتاق کم هزینه
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

از جمله کارهایی که برای تعمیر و بازسازی پنچره باید انجام داد!

  1. برای نگهداری و نشستن از پنجره های کناری استفاده کنید اتاق نشیمن با صندلی پنجره (اعتبار تصویر: آینده/جان دی) این طرح دکور آرام با الهام از آلاچیق های چوبی اسکاندیناوی و نیوانگلند، رنگ های ظریف طبیعت را بازتاب می دهد و برای محو کردن خطوط بین داخل و خارج طراحی شده است. حتی بهتر است؟ صندلی پنجره نقطه کانونی بسیار خوبی را فراهم می‌کند و می‌تواند فضای ذخیره‌سازی را در زیر یک درب مخفی و برجسته پنهان کند که باعث ایجاد یک نشست عالی می‌شود. بازسازی اتاق کم هزینه 1 را نشان می دهد.
  2. رنگ خاکستری معاصر را انتخاب کنید اتاق نشیمن با دیوارهای آبی تیره، مبل خاکستری، فرش صورتی و میز پررنگ (اعتبار تصویر: آینده/پولی رافورد) «ایده‌های اتاق نشیمن خاکستری» یکی از عباراتی است که بیشترین جستجو را در اینترنت پیدا کرده‌اند – اما بسیاری از کلمات در واقع آنقدر از یک اتاق نشیمن خنثی یا بژ دور هستند که آنقدر کم رنگ هستند. اگر می خواهید طرحی دراماتیک برای راحتی شبانه ایجاد کنید، خاکستری عمیق و مدرن مانند آنچه در این بازسازی اتاق کم هزینه اتاق وجود دارد حرکتی جسورانه اما ارزشمند است.
مطالب پیشنهادی  بازسازی ساختمان در اصفهان و 7 @راه اساسی برای تعمیرات منزل !

ترکیب رنگ اساسی برای استفاده در استفاده از پنجره چیست؟

مطمئن شوید که از رنگ‌های تندتر برای افزایش گرما به طرح استفاده کنید، اما آن‌ها را متناسب با عمق خاکستری انتخاب کنید تا ظاهری مدرن داشته باشید و در مقابل خاکستری مقاومت کنید. 65. آغوشE متقارن اتاق نشیمن با آینه ها و لامپ های متقارن (اعتبار تصویر: De Rosee SA) تقارن در طراحی داخلی اغلب برای ایجاد یک فضای متعادل و آرام معرفی می شود که برای اتاق نشیمن مورد نظر شما به عنوان مکانی برای استراحت مناسب است. ساده ترین راه برای ایجاد تقارن در اطراف شومینه است، اما می توانید با استفاده از مبلمان بزرگ با میزهای کناری و وسایل روشنایی همسان، به همان جلوه دست پیدا کنید.

بازسازی اتاق کم هزینه
بازسازی اتاق کم هزینه

بازسازی اتاق کم هزینه  1

  1. با پالت خنثی تزئین کنید اتاق نشیمن خنثی با پاسیو در فضای باز (اعتبار تصویر: Future/Paul Raeside) پیدا کردن خنثی ایده آل آنقدرها که در ابتدا به نظر می رسد آسان نیست. سفید خالص بیش از حد تیره است و تلاش برای گرم کردن آن به معنای سرگردانی در قلمرو ماگنولیا است. چرخه رنگ برای انتخاب سایه های همراه با آن انتخاب شماست. برای لمس آرامش بخش، مریم گلی یا زیتونی شرکای کاملی هستند، در حالی که رنگ های قهوه ای و سفید کم رنگ بازسازی اتاق کم هزینه به ظرافت می افزایند، در حالی که صورتی تیره به جنب و جوش ظریف می افزاید. بازسازی کم هزینه 2 را نشان می دهد.

از جمله کارهایی که می توان در ترمیم و بازسازی استفاده کرد؟

در اینجا، خنثی های خنک الهام گرفته از طبیعت، پس زمینه ای زیبا برای فراوانی مواد خام، بافت های ظریف و فضای سبز سرسبز فراهم می کنند. 67. پالت رنگ های اصلی را انتخاب کنید اتاق نشیمن رنگارنگ (اعتبار تصویر: آینده/اما لی/سالی دنینگ) استفاده از یک یا دو رنگ اصلی در یک پالت خاموش دارای مزیت هنری است. اگر بیش از حد عصبی هستید که نمی توانید با پالت اصلی کار کنید – یک گلدان یا یک مبلمان کلیدی کافی است. 68. یک پیچ غیر منتظره اضافه کنید .اتاق نشیمن دارای رنگ های گرم و منسوجات الهام گرفته از تأثیرات آمریکای جنوبی است

مطالب پیشنهادی  استقبال از ظرافت ایرانی: طراحی مجدد فضای داخلی ساختمان شما در زیبایی‌شناسی ایرانی

(اعتبار تصویر: آینده / کریس اورارد / آلیس تیلور) با الهام از کارناوال ریو، با این ایده‌های اتاق نشیمن الهام گرفته از بوهو به فضای گرمی می‌رویم. قرمزهای گرم زمینی، مرجان های تند و زرد شنی با الگوهایی ترکیب می شوند تا گرما را احساس کنند. پارچه پرده ساده با طرحی واضح در پشت جان می گیرد. با پس‌زمینه‌ای از بازسازی اتاق کم هزینه  سنگ‌های خنثی گرم، رنگ‌های گرم به کار رفته در سرتاسر، از پارچه‌های پرده‌های بریده‌شده در بالا گرفته تا مبل‌های با طرح‌دار، کوسن‌ها و فرش، لایه‌بندی شده‌اند تا بیشترین تاثیر را داشته باشند. همه رنگ ها و طرح ها ترکیبی شاد و نشاط آور را ایجاد می کنند.

بازسازی کم هزینه
بازسازی کم هزینه

بازسازی کم هزینه  2

استفاده از مبلمان های سنتی و سلطنتی چگونه در دکوراسیون موثر است؟

از 69. یک منطقه گفتگو ایجاد کنید اتاق نشیمن با مبلمان سنتی (اعتبار تصویر: JoJo Bradley Interiors) برای ایجاد فضایی گرم و دلپذیر در اتاق نشیمن روستایی خود، صندلی را طوری ترتیب دهید که مکالمه (و نه تلویزیون) در کانون توجه قرار گیرد. جوجو بردلی، طراح داخلی، بازسازی اتاق کم هزینه  می‌گوید: «در این اتاق، صندلی راحتی و مبل با یک عثمانی روبروی هم قرار می‌گیرند که می‌توان یک بشقاب نوشیدنی یا چای بعد از ظهر روی آن قرار داد.» “مبلمان راحت با کوسن ها نرم تر می شود و به شما این امکان را می دهد که برای مدتی استراحت کرده و در آن مستقر شوید.” چگونه اتاق نشیمن خود را تزئین کنم؟

این نوع چیدمان مبلمان برای گروه های کوچک یا بزرگ نیز عالی است. جفت صندلی راحتی با میزهای کناری خود فضایی را برای دو نفر برای نشستن و گفتگو فراهم می کند، در حالی که مبل صندلی اضافی در هنگام جمع شدن جمعیت فراهم می کند. 70. هنر را با نقاشی های دیواری معرفی کنید اتاق نشیمن تحت تاثیر طراحی بازسازی ساختمان در اصفهان  ژاپنی (اعتبار تصویر: آینده / کریس اورارد / آلیس تیلور) گل‌ها و طرح‌های پرپیچ‌وخم در کنار فیروزه‌های حصیری و جواهر مانند، صحنه‌ای زنده و سرشار از طعم خاور دور را ایجاد می‌کنند – مانند قدم زدن در باغ آرام ژاپنی. بازسازی اتاق  3 را نشان می دهد.

ترکیب رنگ های سرد و گرم چگونه استفاده می شود؟

رنگ‌های گرم و سرد یکدیگر را تکمیل می‌کنند، با رنگ‌های آبی سرد میز قهوه‌خوری و مبل با روکش‌های مخملی غنی که با رنگ‌های قرمز خاکی غنی پانل‌های کاغذ دیواری و کابینت‌های رنگ‌شده تضاد دارد. یک نقطه شروع خوب برای تزئین اتاق نشیمن این است که به تعداد افراد نیاز دارید که به طور منظم وارد فضای خود شوند.   بازسازی اتاق کم هزینه  این به شما کمک می کند مبلمان اتاق نشیمن و کابینت های نگهداری اتاق نشیمن مناسب را انتخاب کنید. پلان طبقه شما باید چیدمان اتاق را از دیدگاه اجتماعی و عملی در نظر بگیرد. برای نشستن گروهی برنامه ریزی کنید تا از مکالمات روان در هنگام مهمانان اطمینان حاصل کنید.

مطالب پیشنهادی  بازسازی ویلا و بررسی 4 نکته مهم در این باره!!!!

و اندازه و نحوه نشستن بخش های مختلف در کنار هم را در نظر بگیرید. ارتفاع صندلی ها متفاوت است، بنابراین تعادل کلیدی است، اما مطمئن شوید که مهمانان در همان سطح نشسته اند. نینا کمپبل، طراح داخلی می گوید: «در مورد چیدمان نباید همه چیز دو به دو باشد.» (در یک برگه جدید باز می شود). با ترکیب سبک‌ها، رنگ‌ها و پرداخت‌های مختلف، به راحتی می‌توانید ظاهری التقاطی ایجاد کنید. اما  بازسازی اتاق کم هزینه سیمز هیلدیچ، طراح داخلی در The Sims-Hilditch، توضیح می دهد: “قبل از خرید مبلمان جدید، مطمئن شوید که اتاق نشیمن خود را اندازه بگیرید تا ببینید به چه اندازه ای نیاز دارید.

بازسازی اتاق
بازسازی اتاق

بازسازی اتاق  3

بهترین روش اساسی در جهت اشتباهات دکوراسیون چه می باشد؟

” (در یک برگه جدید باز می شود). “به این ترتیب از اشتباهات گران قیمت جلوگیری می کنید.” از نظر رنگ، اتاق نشیمن شما باید نشان دهنده احساس شما در آن فضا باشد. این اتاقی است که بیشترین زمان را در آن سپری خواهید کرد، بنابراین مهم است که آن را به درستی انجام دهید. کدام رنگ  بازسازی اتاق کم هزینه اتاق نشیمن را بزرگتر نشان می دهد؟ دیوید هریس، مدیر طراحی اندرو مارتین گفت: رنگ‌های سفید و خنثی همیشه بهترین رنگ هستند زیرا اتاق‌های نشیمن کوچک را بزرگ‌تر، هواتر و بازتر نشان می‌دهند. دومین). با این حال، برای زندگی در فضاهای کوچک، می توانید جسارت بیشتری داشته باشید.

از رنگ های تیره و غنی مانند قهوه یا خاکستری تیره نترسید، یا برای داشتن رنگی شجاعانه تر، آبی یا حتی نارنجی را امتحان کنید. این سایه ها با به ارمغان آوردن غنا، صمیمیت و عمق بیشتر، بازسازی ساختمان در اصفهان  اتاق نشیمن را زیباتر می کنند و در عین حال به شما امکان می دهند فردیت و استعداد را نشان دهید. لایه بندی این رنگ های غنی عمیق با آثار هنری نیز بافت و جذابیت فوق العاده ای را اضافه می کند.

جنیفر آلبرت جنیفر آلبرت (در؟

یک برگه جدید باز می شود) ویرایشگر.

وابسته (دیجیتال) جنیفر ویرایشگر؟

دیجیتال Homes & Gardens است.

او سال‌ها در صنعت طراحی داخلی ؟

کار کرده، نشریات متعددی منتشر کرده است.