بازسازی ساختمان در اصفهان
05
شهریور

5 مورد از &مهم ترین مراحل تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان !

تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان برای بهترین روش چیست؟

  1. بازسازی ممکن است زمان بیشتری ببرد. از آنجایی که خانه‌های قدیمی معمولاً شیرینی‌پز نیستند، غافلگیری‌های غیرمنتظره اغلب در طول فرآیند بازسازی مشاهده می‌شود. برنامه‌ها، قیمت‌ها و زمان‌بندی‌های شما در معرض تغییر هستند و در بیشتر موارد برای بهتر شدن نیستند. 6 نکته ای که هنگام بازسازی خانه قدیمی باید به آن توجه کنید بازسازی ساختمان در اصفهان خانه قدیمی در حال بازسازی FOTOGRAFIA INC./Getty Images نویسنده: 22 آوریل 2022 / 5 دقیقه مطالعه  ویرایشگر این صفحه را به اشتراک بگذار در Bankrate، ما در تلاش هستیم تا به شما کمک کنیم.

فهرست مطالب

تخریب و بازسازی در اصفهان برای بهترین روش چیست؟

از جمله تنظیمات عالی در زمان بازسازی و تعمیر منزل چیست؟

بهترین روش های اساسی در مورد بازسازی منزل چه می باشد؟

دلیل نشتی های خانه های قدیمی  در هنگام بازسازی چه می باشد؟

چگونه می توان در زمان بازسازی فضا را تهویه کنیم؟

طراحی های سقف در زمان های پر رطوبت  چگونه لازم است؟

فرایند بازسازی در طول تعمیر چگونه قابل اجرا می باشد؟

نتیجه های گوناگون در مورد تخریب و بازسازی در اصفهان ؟

فهرست تصاویر

تخریب و ساختمان در اصفهان  1

تخریب و بازسازی ساختمان اصفهان  2

تخریب و بازسازی در اصفهان  3

عنوان تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

از جمله تنظیمات عالی در زمان بازسازی و تعمیر منزل چیست؟

تا تصمیمات مالی هوشمندانه تری بگیرید. در حالی که ما به یکپارچگی ویراستاری شدید پایبند هستیم، این مقاله ممکن است حاوی ارجاعاتی به محصولات شرکای ما باشد. در اینجا توضیحی در مورد نحوه کسب درآمد وجود دارد. برخورد با خانه‌های قدیمی‌تر می‌تواند چالش‌های منحصربه‌فردی را در مورد بهسازی خانه ایجاد کند. نه فقط خانه‌های تاریخی: حتی خانه‌هایی که 40 سال پیش ساخته شده‌اند، می‌توانند حاوی مواد شیمیایی، سیستم‌های الکتریکی قدیمی و سقف‌های شلخته باشند. گاهی اوقات مشکل به دلیل تغییر قوانین و استانداردهای ساختمانی است، گاهی اوقات فقط کهولت سن. تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان  1 را نشان می دهد.

با این حال، اگر در نظر دارید یک خانه قدیمی را بازسازی کنید، در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از ادامه پروژه بدانید – و کارهایی که می توانید برای رفع نقاط مشکل انجام دهید. 1. دیوارها می توانند سمی باشند بسیاری از خواص در یک سن خاص حاوی مواد  بازسازی اتاق کم هزینه  خطرناک هستند. البته، آنها بدون اینکه بدانند خطرناک هستند ساخته شده اند، و حتی امروزه، این مواد بی ضرر هستند – مگر اینکه در هنگام تخریب یا نوسازی، یا از طریق سطوح آسیب دیده در هوا رها شوند. برای مثال، خانه‌هایی که قبل از دهه 1980 ساخته شده‌اند ممکن است حاوی آزبست باشند.

مطالب پیشنهادی  بازسازی ساختمان در اصفهان و 6 روش^ چگونه قابل پیاده سازی می باشد؟

بهترین روش های اساسی در مورد بازسازی منزل چه می باشد؟

ماده‌ای که در رنگ‌های بافت‌دار، لوله‌های بخار، عایق‌های اسپری و کاشی‌های کف  تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان  یافت می‌شود. وقتی کاشی‌های قدیمی را پاره می‌کنید یا عایق را جدا می‌کنید، آزبست در هوا آزاد می‌شود و باعث آسیب ریه به افرادی که در خانه کار می‌کنند یا در خانه زندگی می‌کنند، می‌شود. همچنین، هنگام بازسازی خانه های قدیمی، مهم است که از رنگ سربی آگاه باشید. آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) تخمین می زند که 87 درصد از خانه های ساخته شده قبل از سال 1940 و یک چهارم خانه های ساخته شده بین سال های 1960 تا 1978 با رنگ های مبتنی بر سرب رنگ آمیزی شده اند .

تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان
تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان

تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان  1

که می تواند باعث مشکلات جسمی و روحی – به ویژه کودکان و زنان باردار شود. هنگام بازسازی خانه خود با مواد شیمیایی سمی، به ویژه آزبست، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید. شما می توانید خودتان آزبست را آزمایش کنید، اما برای حذف آن به ابزار ایمنی و ماسک مناسب نیاز دارید. رنگ سرب ممکن است مشکل کمتری داشته بازسازی ساختمان در اصفهان  باشد: می توان آن را با رنگ بدون سرب رنگ کرد. با این حال، اگر متوجه پوسته شدن، بریدگی یا ترک خوردن دیوارها یا سقف ها یا طاقچه ها/قاب ها شدید، باید اقدامات احتیاطی خاصی برای برداشتن آنها انجام دهید. باز هم از یک متخصص بپرسید.

دلیل نشتی های خانه های قدیمی  در هنگام بازسازی چه می باشد؟

  1. کپک و کپک در حال گسترش هستند خانه های قدیمی به دلیل نشتی های نامشخص و آسیب های ناشی از سیل یا آب که به درستی تعمیر نشده اند، بیشتر مستعد مشکلات رطوبت هستند. بنابراین، کپک یا کپک ممکن است به خصوص در زیرزمین ها و مکان های تاریک ظاهر شود. اگر خانه ای که در حال بازسازی آن هستید تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان نزدیک اقیانوس است یا در آب و هوای بسیار مرطوب قرار دارد، احتمال کپک زدن و کپک زدن بیشتر است.اگرچه کپک و کپک به اندازه سرب یا آزبست خطر جدی ندارند، اما کپک و کپک می توانند مشکلاتی برای سلامتی ایجاد کنند، به خصوص برای کسانی که مشکلات تنفسی یا آلرژی دارند.

حداقل بوی نامطبوع تولید می کنند و می توانند منجر به پوسیدگی شوند. کپک ها به سرعت رشد می کنند و خود به خود از بین نمی روند. بنابراین، اگر در حین بازسازی متوجه کپک یا کپک شدید، باید فوراً به آن رسیدگی شود. اگرچه متخصصانی وجود دارند که در حذف ایمن کپک و کپک تخصص دارند، معمولاً می توانید خودتان از شر آن خلاص شوید. اما نمی‌توانید روی قالب نقاشی کنید، یا فقط تکه‌ای از دیوار خشک را در جایی که در حال رشد است برش دهید – کپک می‌تواند در هوا پخش شود و به مناطق مجاور پخش شود. تخریب و بازسازی ساختمان اصفهان  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  3 راه اساسی & برای تعمیرات منزل در اصفهان که باید بدانید!

چگونه می توان در زمان بازسازی فضا را تهویه کنیم؟

معمولاً کپک ها را می توان با محلولی حاوی سفید کننده یا پراکسید هیدروژن از بین برد، اما برای تهویه فضا باید از دستکش، محافظ صورت و عینک استفاده کنید و از فن جعبه ای استفاده کنید یا پنجره را باز کنید. 3. سقف ممکن است مطابق با قوانین فعلی ساختمان نباش اگر در حال بازسازی خانه قدیمی تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان هستید، به احتمال زیاد به یک سقف جدید نیاز خواهید داشت. به طور متوسط، حتی یک سقف با کیفیت خوب نیز باید هر 25 تا 50 سال یکبار تعویض شود. علاوه بر این، سقف خانه های قدیمی اغلب با زونا ساخته می شود که مستعد کپک زدن، نشت آب و آتش سوزی است.

بسته به سالی که خانه ساخته شده است، احتمال زیادی وجود دارد که سقف نیاز به تعویض داشته باشد تا با قوانین ساختمانی فعلی مطابقت داشته باشد که مواد، ضخامت ها و شیوه های ساخت و ساز را برای ایمنی و دوام تعیین می کند. سقف‌های قدیمی‌تر ممکن است در آن زمان سالم بوده باشند، اما با آخرین مقررات به روز نیستند. به عنوان مثال، در برخی از ایالت‌هایی که آتش‌سوزی‌های سالانه دارند، سقف‌ها باید با زونا مقاوم در برابر آتش ساخته شوند. برای طراحی سقف نیز مشخصاتی وجود دارد:  تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان  پیمانکاران باید زهکشی را در هر نقطه پایین سقف نصب کنند.

تخریب و بازسازی ساختمان اصفهان
تخریب و بازسازی ساختمان اصفهان

تخریب و بازسازی ساختمان اصفهان  2

طراحی های سقف در زمان های پر رطوبت  چگونه لازم است؟

مگر اینکه شیب سقف طوری طراحی شده باشد که در لبه سقف تخلیه شود. داشتن سقف به روز برای پوشش بیمه ای صاحبان خانه نیز مهم است. تعویض سقف باید به عهده یک پیمانکار حرفه ای باشد، حتی برای باتجربه ترین افراد DIYer. آنها می توانند به شما کمک کنند تا بهترین نوع سقف را برای خانه خود تعیین کنید و مطمئن شوید که با استانداردهای ساختمان محلی شما مطابقت دارد – یاes برای آب و هوای شما مناسب است. به عنوان مثال، اگر خانه در یک منطقه  تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان  طوفان خیز واقع شده است، ممکن است تصمیم بگیرید که یک سقف فلزی نصب کنید که در برابر بادهای شدید مقاوم تر از زونا آسفالتی است. تخریب و بازسازی در اصفهان  3 را نشان می د هد.

  1. شالوده ناپایدار است ترک‌های فونداسیون ممکن است در هر خانه‌ای رخ دهد، اما با افزایش سن، فونداسیون‌ها بیشتر در معرض آسیب قرار می‌گیرند. عوامل مختلفی می توانند باعث ایجاد ترک در پی شوند، از جمله آب های زیرزمینی، ریشه درختان، ساخت و ساز ضعیف و مشکلات زهکشی. همچنین، بسیاری از خانه‌های قدیمی دارای پایه‌های آجری هستند که به اندازه پایه‌های جدیدتر ساخته شده از بتنی قوی و مقاوم نیستند. اگر متوجه شکافی در فونداسیون خانه خود شدید که بزرگتر از 1/8 اینچ است، یا ترک در حال بزرگتر شدن است، ممکن است لازم باشد.
مطالب پیشنهادی  6 راه &اصلی برای انجام هزینه بازسازی خانه در اصفهان که باید بدانید!

فرایند بازسازی در طول تعمیر چگونه قابل اجرا می باشد؟

در طول فرآیند بازسازی آن را برطرف کنید. همچنین باید از ترک های فونداسیون همراه با تورم آگاه باشید که ممکن است نشان دهنده مشکل ساختاری جدی تری باشد. ترمیم ترک های کوچک (1/4 اینچ یا کمتر) با درزگیر اپوکسی که در فروشگاه خریداری می شود، نسبتاً ساده است. با این حال، ترک‌های بزرگ‌تر 1/2 اینچی یا بزرگ‌تر بازسازی ساختمان در اصفهان  بهتر است توسط یک متخصص برطرف شود. همین امر در مورد دیوارهای فونداسیون نامرتب یا بیرون زده نیز صادق است. 5. سیم ها کار می کنند اما قدیمی هستند

بیش از یک قرن از رایج شدن برق در خانه ها می گذرد و  تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان  روش ها و مقررات سیم کشی برق در آن زمان به طور قابل توجهی تغییر کرده است. بسیاری از خانه های قدیمی یا تاریخی دارای دستگیره ها و سیم کشی های لوله ای هستند که تا دهه 1930 به طور گسترده مورد استفاده قرار نگرفتند. این غیرقانونی نیست، همچنان تحت قوانین برق امروزی قابل قبول است. با این حال، دستگیره ها و سیم کشی لوله ای ایده آل ترین سیستم ها برای استفاده معاصر نیستند. هیچ مسیری به سمت زمین ندارد و بنابراین احتمال آسیب رساندن به وسایل الکترونیکی شما بیشتر است.

تخریب و بازسازی در اصفهان
تخریب و بازسازی در اصفهان

تخریب و بازسازی در اصفهان  3

نتیجه های گوناگون در مورد تخریب و بازسازی ساختمان در اصفهان ؟

بعلاوه، سیستم های برقی دستگیره ای و لوله ای دارای پریزهای سه سوراخه ای نیستند که امروزه بسیاری از وسایل به آن نیاز دارند. و پوشش سیم می تواند به خوبی فرسوده شود؛ اگر این اتفاق بیفتد، سیم های برق را در معرض دید قرار می دهد (که می تواند منجر به آتش سوزی الکتریکی شود).

همچنین، محدودیت‌هایی برای مسیریابی؟

دستگیره و لوله در هنگام بازسازی.

خانه‌های تاریخی وجود دارد. به عنوان مثال؟

نمی توانید روی دستگیره ها و سیستم های.

الکتریکی لوله ای عایق قرار دهید زیرا ؟

سیم ها به راحتی می توانند بیش از حد گرم شوند.