بازسازی ساختمان در اصفهان
08
آبان

2 مورد $ از استاندارد های بازسازی ساختمان در اصفهان چه می باشد؟

ایده دکور خانه شماره 11: توهم سقف های بلندتر را ایجاد کنید

اگر نمی توانید سقف خود را بالا ببرید، به معنای واقعی کلمه، ممکن است به فکر بالا بردن پنجره های خود باشید. برای این ایده‌های طراحی داخلی، جیلیان بالا بردن پانل‌های پنجره را پیشنهاد   بازسازی ساختمان در اصفهان    می‌کند تا توهم ارتفاع ایجاد کنید و حس بزرگ‌تری به آن ببخشید. او می‌گوید: «درمان پنجره اغلب دست‌کم گرفته می‌شود و مشتریان معمولاً تأثیری که روی یک فضا دارد نادیده می‌گیرند. یک راه ارزان برای دستیابی به این نکته این است که به سادگی پارچه را به پانل های موجود خود اضافه کنید.

فهرست مطالب

ایده دکور خانه شماره 11: توهم سقف های بلندتر را ایجاد کنید

ایده دکور خانه شماره 12: فضای بصری را با یک یا دو آینه اضافه کنید

از قفسه های کتاب برای بیش از کتاب ایده های دکوراسیون خانه استفاده کنید.

ایده دکور خانه شماره 15: یک فرش منطقه اضافه کنید

ایده شماره 16 بازسازی در اصفهان : دیوارها را بدرخشید

ایده دکور خانه شماره 18: رنگ های عمیق را انتخاب کنید

ایده دکور خانه شماره 19: طراحی ها را کاملاً مطابقت ندهید، آنها را هماهنگ کنید

ایده شماره 21 دکوراسیون و بازسازی منزل: اتاق را روشن کنید

ایده شماره 23 دکوراسیون منزل: مجموعه اتاق خواب خود را با هم ترکیب کنید

فهرست تصاویر

انجام ساختمان  1

اجرای بازسازی ساختمان  2

پروژه  بازسازی ساختمان  3

عنوان مقاله انجام بازسازی ساختمان
دپارتمان اوج شيد
نويسنده زهرا بهرامي
تعداد كلمات 1500 كلمه
زمان مطالعه 15 دقيقه

هنگامی که پارچه رایگان کامل را پیدا کردید، به سادگی آن را نزد  بازسازی ساختمان در اصفهان  خیاط محل خود ببرید تا از او بخواهید پارچه را در بالا، وسط یا انتهای پارچه اضافه کند. به دنبال تغییر خانه خود هستید؟ در اینجا 13 راز برای پیدا کردن یک پیمانکار بازسازی خانه وجود دارد که می توانید به آنها اعتماد کنید. انجام بازسازی ساختمان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی اتاق خواب ها و 3 ایده جذاب و کاربردی !

ایده دکور خانه شماره 12: فضای بصری را با یک یا دو آینه اضافه کنید

چشمان شما – و چشمان خریداران بالقوه – فریب می‌خورند و فکر می‌کنند یک فضا بزرگ‌تر از آن چیزی است که در واقع با قرار دادن آینه‌ای ابلهانه وجود دارد. آینه های بزرگ اتاق را به  انجام بازسازی ساختمان  عقب منعکس می کنند و باعث می شوند جادارتر به نظر برسد – حتی دو برابر اندازه واقعی آن. این آینه تا کف می تواند این کار را انجام دهد.

اگر چراغ‌های قدیمی یا مبلمانی دائماً شما را ناله می‌کند، از شر آن خلاص شوید. این پروژه نیازی به کاهش بودجه ندارد: رنگ‌های تیره دیوار را می‌توان به راحتی رنگ‌آمیزی کرد و دستگیره‌ها و سخت‌افزارهای قدیمی را می‌توان با هزینه کم جایگزین کرد. حتی کابینت های قدیمی آشپزخانه را می توان سفید رنگ کرد و فوراً از دهه 80 بیرون آورد.

انجام بازسازی ساختمان
انجام بازسازی ساختمان

انجام بازسازی ساختمان  1

از قفسه های کتاب برای بیش از کتاب ایده های دکوراسیون خانه استفاده کنید.

نیازی نیست که سطرهای کتاب مانند یک کتابخانه خفه کننده به نظر برسند. آنا کامینگز، کارشناس طراحی در CTV’s Homes & Lifestyles Canada می‌گوید: «با چند عکس قاب‌دار و    بازسازی ساختمان در اصفهان  کتاب‌های جالب توجه کنید. “مطمئن شوید که تمیز و مرتب است – این به تنهایی گویای خوبی است.” برای برخی از ایده‌های طراحی داخلی، این قفسه‌های قدیمی فضای کافی را هم برای کتاب‌ها و هم برای زیورآلات فراهم می‌کنند.

ایده دکور خانه شماره 15: یک فرش منطقه اضافه کنید

فرش های سطحی واقعاً می توانند یک فضا را متحول کنند. جیلیان می‌گوید: «قالیچه‌های سطحی به گروه‌بندی مبلمان کمک می‌کنند، اتاق‌ها را تعریف می‌کنند و به یک منطقه علاقه بیشتری می‌بخشند. «توصیه می‌شود که تمام مبلمان شما روی فرش قرار گیرد، اما حداقل مطمئن شوید که پاهای مبلمان شما با قسمتی از فرش تماس داشته باشد.» این فرش با طرح خاکستری رنگ می‌رودبا هر رنگ مبلمانی که در اتاق خود دارید. در اینجا 8 لکه سرسخت فرش و نحوه از بین بردن آنها آورده شده است.

ایده شماره 16 بازسازی ساختمان در اصفهان : دیوارها را بدرخشید

کاغذ دیواری براق به یک منطقه مسطح دیگر ابعاد می بخشد. راینر می‌گوید فقط کمی درخشش را با درخشندگی نیمه براق یا براق به دنبال داشته باشید تا آن را شیک نگه دارید، نه شیک. او می‌گوید: «به رنگ‌های خنثی یا نیمه خنثی ساده پایبند باشید، اما به دنبال کاغذی باشید که درخششی دارد که نور می‌تواند از آن منعکس شود». اجرای بازسازی ساختمان  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  نمای شیشه ای + 7 دلیل استفاده از آن + 3 روش اجرای آن!

ایده دکور خانه شماره 17: به دیوارهای خنثی کلاسیک بچسبید

هنگامی که در مورد رنگ رنگ شک دارید، یک رنگ خنثی کلاسیک را انتخاب کنید. رنگ‌هایی مانند بژ، خاکستری، خاکستری و زرد همیشه تازه و مد روز به نظر می‌رسند.  انجام بازسازی ساختمان  علاوه بر این، آنها به خوبی با همه چیز جفت می شوند. رنگ‌های برجسته را به لوازم جانبی محدود کنید و هرگز مجبور نخواهید بود کل اتاق را دوباره رنگ کنید زیرا انتخاب رنگ روشن بیش از حد است.

اجرای بازسازی ساختمان
اجرای بازسازی ساختمان

اجرای بازسازی ساختمان  2

ایده دکور خانه شماره 18: رنگ های عمیق را انتخاب کنید

داگلاس گرانتو، طراح داخلی می‌گوید: اگر رنگ‌های خنثی مورد توجه شما نیستند، رنگ‌های تند می‌توانند با یک مشت بزرگ‌تر فریاد بزنند: «ظرافت». او می‌گوید: «رنگ‌های عمیق با پرداخت‌های براق راهی برای رفتن هستند. به عنوان مثال، یک دیوار آبی عمیق با  chakad   تضاد طلایی و بنفش در   بازسازی ساختمان در اصفهان  دکوراسیون می تواند انرژی پر زرق و برقی را تراوش کند که مطمئناً می تواند لوکس باشد. اطمینان حاصل کنید که از این رنگ ها در خانه خود اجتناب کنید.

ایده دکور خانه شماره 19: طراحی ها را کاملاً مطابقت ندهید، آنها را هماهنگ کنید

برخی از لکه‌ها و پوشش‌ها به خوبی با سایرین بازی می‌کنند (به عنوان مثال، چوب گیلاس با بلوط به خوبی تطبیق می‌کند، و ترکیب‌های هیکلی تقریباً با همه چیز به خوبی کار می‌کنند)، اما اکثریت قریب به اتفاق این‌طور نیستند. اگر به دنبال تطبیق کف خود با کابینت یا شیرآلات خود با دستگیره های در هستید، به دنبال یک تطبیق دقیق باشید یا تضاد واقعی ایجاد کنید. حداقل سه درجه تیره تر   انجام بازسازی ساختمان  یا روشن تر را هدف قرار دهید. یک کبریت تقریباً تمایل دارد که ارزان به نظر برسد.

ایده شماره 20 دکوراسیون منزل: روی تکه های معمولی پرهیز کنید

میزهای ناهار خوری، فرش های برجسته، لوسترها و مبل ها همگی توانایی ارتقای حس لوکس بودن خانه را دارند. چند قطعه کلیدی را که می‌بینید و اغلب استفاده می‌کنید (مخصوصاً اگر مواردی هستند که از چندین اتاق دیگر قابل رویت هستند) را شناسایی کنید و تصمیم بگیرید که آیا بودجه‌بندی برای ولخرجی منطقی است یا خیر. اگر تصمیم دارید این کار را انجام دهید، رنگ ها و پارچه هایی   بازسازی ساختمان در اصفهان  را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شوند و به راحتی لکه یا از بین نروند. این لوستر عنصری از تجمل را به هر ایده دکور خانه برای اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری اضافه می کند.

مطالب پیشنهادی  کناف سقف+ 6 کاربرد اجرای کناف در خانه، ادارات و سالن های مراسم!

ایده شماره 21 دکوراسیون و بازسازی منزل: اتاق را روشن کنید

نور طبیعی و منبع نور برای یک اتاق بسیار مهم است. جیلیان می‌گوید: «مطمئن شوید که پنجره‌ها را مسدود نمی‌کنید، و همچنین حتماً چراغ‌های رومیزی و زمینی را در سرتاسر فضای خود اضافه کنید تا ظاهری بزرگ داشته باشید. فروشگاه های بزرگ لوازم روشنایی را با قیمت بازسازی ساختمان در اصفهان   حدود 50 دلار می فروشند، اما ظاهر یک اتاق بزرگتر قیمتی ندارد. هر چراغ گران قیمت ممکن است برای ثبت عروسی شما  انجام بازسازی ساختمان  مناسب تر باشد. پروژه  بازسازی ساختمان  3 را نشان می دهد.

ایده شماره 22 دکوراسیون منزل: حوله های خود را شخصی سازی کنید

حوله های سفید ساده را هم پیدا کنید؟ Charmaine Wynter، طراح داخلی لوکس، پیشنهاد می‌کند که جزئیات ساده DIY را به حوله‌های اصلی اضافه کنید تا سبک خاص خود را نشان  بازسازی ساختمان در اصفهان  دهید. او می گوید: «فقط یک رنگ روبان هماهنگ را انتخاب کنید و چرخ خیاطی خود را بیرون بکشید. در اینجا 10 ترفند برای ماندگاری بیشتر حوله ها آورده شده است.

پروژه بازسازی ساختمان
پروژه بازسازی ساختمان

پروژه  بازسازی ساختمان  3

ایده شماره 23 دکوراسیون منزل: مجموعه اتاق خواب خود را با هم ترکیب کنید

ساده ترین گزینه برای دکوراسیون منزل مقرون به صرفه همیشه بهترین گزینه را نخواهد داشت. Myrf Bowry، طراح داخلی و یکی از بنیانگذاران Decorum Inc. می گوید: “اگر در اتاق خواب یک کمد با آینه همسان داشته باشید، اگر یک آینه متفاوت روی کمد آویزان کنید، اتاق را بسیار   انجام بازسازی ساختمان  جالب تر می کند.” او می‌گوید که آینه‌ی همسان است. فقط آن را در اتاق دیگری آویزان کنید. 6 رنگی که نباید در اتاق خواب خود داشته باشید.

نحوه چیدمان اینه و کمد در اتاق خواب چگونه است؟

بهتر است که ان هارا همسو باهم انتخاب کنید.

مهم ترین عامل برای روشنایی اتاق چیست؟

نور طبیعی بهترین عامل برای تولید نور است.

وجود کاغذدیواری چه تاثیری در بازسازی دارد؟

کاغذدیواری باعث می شود فضا از یکنواختی خارج شود.