بازسازی آشپزخانه مدرن
15
مرداد

2 راهکار & مهم جهت بازسازی آشپزخانه مدرن که باید بکار بگیرید؟

بازسازی آشپزخانه مدرن و دیگر روش های ان چگونه می باشد؟

5  فق 28 یک نیمکت در انتهای تخت اضافه کنید اتاق خواب، سفید، مبلمان، تخت، اتاق، طراحی داخلی، کف، ملک، چارچوب تخت، دیوار،نیکول فرانزن شما به پدال پا نیاز ندارید. یک نیمکت می تواند همین کار را انجام دهد. این به امن کردن تخت شما کمک می کند، به عنوان مکانی برای نشستن و پوشیدن کفش ها و به عنوان محل دکوراسیون داخلی در اصفهان  نگهداری بالش ها و پتوهای اضافی استفاده می شود. 29 مبلمان خود را دوباره مرتب کنید اتاق، مبلمان، طراحی داخلی، اتاق نشیمن، ملک، اتاق خواب، دیوار، میز، کف، سقف، نیکول فرانزن متقارن، چه کسی؟ صندلی و مبل شما لازم نیست در یک ردیف باشند — در واقع، شما حتی مجبور نیستید یک صندلی داشته باشید. میز کناری خود را در گوشه ای کنار دو مبل قرار دهید

فهرست مطالب

بازسازی مدرن و دیگر روش های ان چگونه می باشد؟

دکوراسیون اتاق ها چگونه می باشد و بهتراست به چه صورت باشد؟

لامپ های رنگی چه تاثیری در زیبایی منزل و دکور دارد؟

بازسازی مدرن و برخی از مهم ترین پیش نیازها!

روش های دکور کردن اتاق کار و استراحت چگونه است؟

داشتن عتیقه چه نقشی در نما و دکور منزل شما خواهد داشت؟

ادامه مطلب و نتیجهی گیری در مورد بازسازی مدرن ؟

فهرست تصاویر

دکور منزل  1

دکور اتاق   2

دکور اتاق کار  3

عنوان بازسازی آشپزخانه مدرن
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

 دکوراسیون اتاق ها چگونه می باشد و بهتراست به چه صورت باشد؟

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 30 به مینیمالیسم بروید دکوراسیون اتاق خواب مینیمالیستی فضای داخلی لین فورد وسایل خود را کاهش دهید تا اتاق شما کاملاً متفاوت به نظر برسد. این به عنوان یک اصلاح و تمیز کردن فنری عمل می کند. 31 اضافه کردن تصویر زمینه بیانیه اتاق غذاخوری، اتاق، آبی،  بازسازی آشپزخانه مدرن مبلمان، طراحی داخلی، میز، املاک، زرد، معماری، خانه، خانه ی زیبا یک رومیزی پررنگ و طرح‌دار می‌تواند فوراً فضای سنتی را التقاطی کند. این یکی بلوز را در تصویر زمینه انتخاب می کند. 3 مقیاس بازی دکوراسیون رسمی اتاق نشیمن مدرن عکس: داستین آسکلند؛ طراحی: معماری و طراحی الیزابت رابرتز. دکور منزل  1 را نمایش می دهد.

مطالب پیشنهادی  قیمت طراحی داخلی + 15 مورد موثر روی آن

این اتاق نشیمن پیچیده شکل ها و تناسبات را به طرق مختلف ترکیب می کند – هر جزئیات طراحی دنیایی از الهام را ارائه می دهد. برای تاثیر بیشتر و جذابیت در مقیاس، یک آینه بزرگ را آویزان کنید. آن را ساده و شیک نگه دارید، شکل یا رنگ سرد را انتخاب کنید یا آن را با عتیقه جات کلاسیک نگه دارید. آگهی – ادامه مطلب را در زیر بازسازی آشپزخانه مدرن  بخوانید 33 مجموعه خود را به نمایش بگذارید ایده های تزئین کمد فضای داخلی لین فورد اگر مدت‌هاست که مشغول جمع‌آوری هستید و مطمئن نیستید که در کجا قرار دهید، یک قفسه شناور در اتاق مورد نظر خود نصب کنید و آنها را ردیف کنید. ما عاشق حس نوستالژیک این بطری های شیشه ای قدیمی به اتاق خواب هستیم.

لامپ های رنگی چه تاثیری در زیبایی منزل و دکور دارد؟

34 روی یک لامپ رنگی پیچ کنید الهام از لامپ های رنگارنگ طرح لاک مشکی برای یک رنگ غیرمنتظره (و آسان)، لامپ های کلاسیک خود را با لامپ های روشن معاوضه کنید. بدون اینکه فضایی بر روی دیوارها اشغال کند، همان حس نئون را اضافه می کند. آن را در راهروها یا ورودی‌ها بازسازی آشپزخانه مدرن  امتحان کنید، جایی که لحظات تزئینی ارزشمند هستند و فضا محدود است. 35 معرفی گل ایده های تزئین حمام رابسون لک افزودن یک گل آرایی زیبا به تنهایی می تواند کل اتاق را زیبا کند. گلدان براق، آثار هنری همراه و شیر رزگلد منحصر به فرد در این حمام نیز نمی تواند صدمه ببیند. و اگر صندلی راحتی برای یک اتاق نشیمن کلاسیک ندارید، به سادگی یک زیرانداز را در کنار میز قهوه خانه قرار دهید.

دکور منزل
دکور منزل

دکور منزل  1

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 36 صندلی ها را به طبقه خود اضافه کنید چه چیزی روی مانتو شومینه آویزان است با حسن نیت از Jesse Paris-Lam شما می توانید روی کاناپه بنشینید – یا می توانید روی راحت ترین بالش های زمین بنشینید. ما دومی را انتخاب خواهیم کرد. در Nicole Franzen بیشتر ببینید. 37 پرده هایت را عوض کن اتاق، کاشی، حمام، طراحی داخلی، ملک، دیوار، کف، سیاه و سفید، سقف، کاغذ دیواری، خانه ی زیبا شما آنجا بوده اید دکوراسیون داخلی در اصفهان  تا این کار را با پرده  بازسازی آشپزخانه مدرن های پارچه ای و سایه های رومی انجام دهید، بنابراین پرده های خود را به بافت دیگری مانند بامبو تغییر دهید. ما از این حمام وحشی غرق شدیم. دکور اتاق   2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی   فنگ‌شویی در دکوراسیون+  5نکته برای بهبود انرژی و دکوراسیون منزل

بازسازی آشپزخانه مدرن و برخی از مهم ترین پیش نیازها!

38 فلز مخلوط اتاق نشیمن، اتاق، مبلمان، آبی، طراحی داخلی، دیوار، زرد، مبل، سقف، خانه، خانه ی زیبا آیا چیزی مانند طلای درخشان وجود دارد؟ لامپ های فلزی، مجسمه ها یا گلدان ها را اضافه کنید تا فوراً اتاق خود را ارتقا دهید. آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 39 رختخواب به روز شده فصلی اتاق خواب، مبلمان، تخت، اتاق، سفید، ملک، قاب تخت، ملحفه، طراحی داخلی، ملافه، ارائه شده توسط RONEN LEV برای نیکول فرانزن جاناتان اسکات، کارشناس طراحی خانه و سفیر برند Stearns & Foster، توصیه می‌کند دو مجموعه ملحفه و روتختی داشته باشید تا بتوانید آنها را به صورت فصلی تغییر دهید.

او می‌گوید: «در زمستان، شما ملافه‌های گرم و جذاب می‌خواهید، مانند خز مصنوعی و پتوهای ضخیم. در Nicole Fresen بیشتر ببینید. 40 کاغذ دیواری فضاهای کوچک ایده های کاغذ دیواری سقفی نیکول فرانزن  بازسازی آشپزخانه مدرن  یک اتاق یا کمد کوچک را کاغذ دیواری کنید تا جلوه ای شگفت انگیز به آن ببخشید. یک اتاق کامل را انجام دهید یا فقط از ضایعات برای خط کشی ها، کابینت ها و پشتی استفاده کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یک سقف اعلام کنید. 41 یک دیوار بیانیه ایجاد کنید صفحه نمایش روی دیوار جانی جنگجو.

دکور اتاق
دکور اتاق

دکور اتاق   2

روش های دکور کردن اتاق کار و استراحت چگونه است؟

زیم لوی، طراح، Harkerware را در eBay کشف کرد: «خیلی زیاد است و ارزان است!» او شروع به جمع‌آوری آن برای رستورانش کرد، سپس تمام دیوار را با بشقاب‌ها پوشاند تا جلوه‌ای مشابه یک اثر هنری بزرگ ایجاد کند. (در اینجا نحوه آویزان کردن دیوار تخته ای خود آورده شده است). آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 42 مبلمان را از روی دیوارها بردارید سفید، زرد، معماری، خانه، سقف، اتاق، اتاق نشیمن، مبلمان، املاک، طراحی  بازسازی آشپزخانه مدرن داخلی، با حسن نیت از تسا نوستات مبلمان شناور دور از دیوارها، صندلی های صمیمی تری ایجاد می کند. یعنی تنها کاری که باید انجام دهید این است که مبلمان خود را چند اینچ جابه جا . دکور اتاق کار  3 را نشان می دهد.

بیشتر در Amber Interiors ببینید. 43 منسوجات دنج را اضافه کنید اتاق خواب، تخت، مبلمان، اتاق، طراحی داخلی، ملحفه، دیوار، قاب تخت، میز خواب، ملک، با حسن نیت از تسا نوستات منسوجات رنگارنگ چاپ شده بسیار شخصیت می بخشد. انگار فرش های رنگی روشن و چراغ های نصب شده شیک کافی نبود، این اتاق خواب آویز بسیار مسحورکننده ای نیز دارد. وسایل الهام گرفته از مراکش جذابیتی متفاوت می‌افزایند و به لنگر انداختن فضا کمک می‌کنند. بیشتر در Amber Interiors ببینید.

مطالب پیشنهادی  چرا از پرده به عنوان المانی مهم در دکوراسیون داخلی باید استفاده کنیم؟

داشتن عتیقه چه نقشی در نما و دکور منزل شما خواهد داشت؟

44 عتیقه جات را به نمایش بگذارید زرد، معماری، خانه، مبلمان، کاشی، اتاق، ملک، حمام، کف، طراحی داخلی، با حسن نیت از تسا نوستات وان مسی به وضوح بازسازی آشپزخانه مدرن  ستاره این حمام است، اما نیازی به احساس قدیمی بودن آن نیست. نردبان ها و فرش های خنک بوهو احساس مدرن تری به آن می دهند. بیشتر در Amber Interiors ببینید. آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 45 مبلمان خود را بازسازی کنید ویلا های ساحلی اندرو هوارد آبی و سفید دیوید رند یک راه فوق العاده آسان برای تعویض بازی های مبلمان؟ خرید ست.

دکور اتاق کاردکور اتاق کار  3

46 پایه میز قهوه خود را کنار بگذارید مبلمان، کف، اتاق، طراحی داخلی، اتاق نشیمن، دیوار، مبل، نیمکت استودیو، کف، میز، با حسن نیت از نیکول فرانزن اگر میز قهوه خوری با روکش مرمری دارید، آن را بردارید و روی زمین قرار دهید. برای به‌روزرسانی بوهو، با چند کتاب از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. در Nicole Franzen بیشتر ببینید. 47 فرش را دراز کن ایده های اتاق خواب شیک بوهو با حسن نیت از تسا نوستات کولی؟ روستایی؟ سنتی؟ فرشی که انتخاب می کنید می تواند فورا زیبایی کلی اتاق شما را تغییر دهد. بیشتر در Amber Interiors ببینید.

ادامه مطلب و نتیجهی گیری در مورد بازسازی آشپزخانه مدرن ؟

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 48 صندلی ها را با هم ترکیب کنید اتاق، اتاق غذاخوری، مبلمان، ملک، طراحی داخلی، معماری، سقف، میز، خانه، طبقه، میکی داستوف صندلی های رسمی خود  دکوراسیون داخلی در اصفهان  را (در این مورد آبی و سبز روشن) با چند صندلی فلزی روستایی عوض کنید. این باعث می شود فضای معمولی تری در رستوران ایجاد شود. 49 پرده های رنگارنگ آویزان کنید پرده درب جولیان واس.

برای سالن ورودی این خانه مزرعه ؟

پنسیلوانیا، طراح جفری بیلهوبر به جای درها.

پرده ها را انتخاب کرد. پارچه زرد؟

عمیق رنگ دیوار آبی سلطنتی را تکمیل می کند.

و بافتی غنی به فضا می بخشد؟

کنید تا حال و هوای اتاق کاملاً تغییر کند.