دکوراسیون داخلی در اصفهان
08
آذر

دکوراسیون داخلی در اصفهان و 7& روش بهبود چیدمان منازل!

دکوراسیون داخلی در اصفهان مایرز می‌گوید: «گیاهان به فضاهای تمیز و تمیزی که در غیر این صورت صاف می‌شدند. زندگی و گرما می‌افزایند. در دوران اواسط قرن، دهلیزها و باغ‌های پر از شاخ و برگ که در دوران ویکتوریایی مد شده بودند. جای خود را به رویکردی کم‌کم‌تر، گیاهی-اینجا-گیاهی-آنجا دادند که معماری خانه را  با بازسازی ساختمان در اصفهان بهتر تکمیل می‌کرد. اغلب، گیاهان گلدانی به‌عنوان مجسمه‌های زنده استفاده می‌شوند: درخت لاستیکی بزرگ در این اتاق ناهارخوری زیبا و بافتی، درام را به نمایش می‌گذارد.

فهرست مطالب

عملکرد خطوط برق در زمینه دکوراسیون به چه صورت می باشد؟

طراحی مدرن و دکوراسیون در اصفهان چگونه می باشد؟

ایا می توان نواوری های بشر در دکور را ارتقا داد؟

اصل معماری و بازسازی در اصفهان چگونه است؟

تمایلات انسان به رنگ های قابل استفاده در دکوراسیون چگونه است؟

فهرست تصاویر

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

تعمیر سازه های قدیمی  2

طراحی و بازسازی  3

عنوان دکوراسیون داخلی در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

عملکرد خطوط برق در زمینه دکوراسیون به چه صورت می باشد؟

به دلیل عملکرد، خطوط براق و طراحی های بدون حاشیه، سبک مدرن میانه قرن به خوبی با سبک های دیگر جفت می شود. به‌ویژه سبک‌های اسکاندیناویایی و صنعتی با هم مناسب هستند. اما اختلاط با سبک‌های روستایی و خانه‌داری اعتماد به نفس خاصی می‌طلبد. یک راه آسان برای ایجاد یکپارچگی در دکوراسیون داخلی در اصفهان  ، تهیه قطعات مبلمان با روکش های مشابه و استفاده از رنگ هایی با شدت های مختلف در یک خانواده رنگی است. به عنوان مثال، ظرافت یک قطعه کوچک با ساق مخروطی از اواسط قرن را با یک قطعه کیف آنتیک بزرگتر Chippendale یا Biedermeier متعادل کنید. بازسازی ساختمان در اصفهان  1 را نشان می دهد.

صنعت در حال رونق بود، اکسپرسیونیسم انتزاعی بر صحنه هنر مسلط بود، جنبش هنر پاپ در حال افزایش بود، و مصرف گرایی عظیم بود. انرژی برق بود و هنر هم از آن پیروی کرد. طرح‌های مبلمان آزاد آن روز، مانند کلیه، بومرنگ، و اشکال بیومورفیک در الگوهای محبوب نیز تقلید می‌شدند.رنگ اثاثیه اتاق را در درجه اول تک رنگ نگه دارید (و در یک خانواده رنگی) و از بالش ها، پارچه ها و حتی قطعات روکش شده با الگوهای گل، انتزاعی و هندسی استفاده کنید – مانند این اتاق نشیمن کاملاً ناهماهنگ در آستین، تگزاس که توسط ارین طراحی شده است. طراحی ویلیامسون – برای هدایت آن حالات اواسط قرن. بهترین روش دکوراسیون را مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی  7 معیار انتخاب بهترین کف ‌پوش برای خانه کدامند؟

طراحی مدرن و دکوراسیون داخلی در اصفهان چگونه می باشد؟

طراحی مدرن اواسط قرن فاقد تزیینات بی مورد است. و از تزئینات شلوغ، سطوح درهم و برهم، و فضاهای بیش از حد معمولی سبک محبوب ویکتوریایی که قبل از آن بود، اجتناب می کند. در عوض، مبلمان و معماری، به جای انبوهی از مهارت‌ها، حرف اول را زدند. بنابراین به خودتان اجازه دهید مقدار کمی از چوچک ها را به خود اختصاص دهید و آنها را به مکان های دور از دسترس مانند قفسه های کتاب منتقل کنید. باز هم، مواد و اشکال ارگانیک نشانه‌های آن زمان بودند. و رنگ‌ها از رنگ‌های خنثی خاکی تا رنگ‌های پررنگ و اشباع شده بودند. هنگام خرید دکورهای قدیمی اواسط قرن، به دنبال قطعات شیشه‌ای مورانو و بلنکو با دست، ظروف غذاخوری Russel Wright و Fiestaware، و سفال‌های استودیویی پرتاب شده با دست باشید.

بازسازی ساختمان در اصفهان
بازسازی ساختمان در اصفهان – چکاد آرک

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

نورپردازی بزرگ و جسورانه در دکوراسیون داخلی در اصفهان با پرداخت‌های بسیار بازتاب‌دهنده (برنج، کروم) بر آن روز حکومت می‌کرد. و همچنین نسخه‌های رنگارنگ فلزی نازک در طرح‌ها و مواد ارگانیک. شکل‌های ستاره‌باران، گوی و اسپوتنیک از گسترش آمریکا در تحقیقات علمی سخن می‌گفتند، در حالی که طراحان مدرن برجسته اواسط قرن مانند ایسامو نوگوچی برای الهام گرفتن به دنیای طبیعی نگاه کردند. مجسمه‌های سبک آکاری او از کاغذ واشی، بامبو و پوست درخت توت تشکیل شده‌اند و عملکردهای مجسمه‌سازی و عملی دارند. دیوارکوب های هندسی شکل، چراغ های کف قوسی، چراغ های رومیزی با پایه های سه پایه و لوسترهای عظیم و زاویه دار همگی از ویژگی های این سبک هستند.

ایا می توان نواوری های بشر در دکور را ارتقا داد؟

نوآوری‌ها و بازسازی ساختمان در اصفهان در ساخت بسیاری از طراحان را قادر می‌سازد. تا از تکنیک‌های تولید انبوه بهره ببرند، در حالی که دیگران کار خود را وقف جشن گرفتن روش‌های سنتی و دست ساز صنایع دستی کردند. و این امر منجر به ترکیبی زیبا از قطعات بالا و پایین-کارخانه و میراث- شد. مایرز توضیح می دهد. که هنوز هم تا به امروز مورد تحسین قرار می گیرد. همه چیزهایی که خریداری می کنید. نباید به آن دوران بازگردد یا توسط یک طراح مهم ساخته شده باشد تا فضایی مدرن در اواسط قرن را ایجاد کند. به هر حال، روی یک قطعه بزرگ بیانیه‌سازی بفروشید، اما آن را با قطعات قدیمی و مدرن ارزان‌تر در اشکال و رنگ‌های سرگرم‌کننده خاص دوره تقویت کنید. تعمیر سازه های قدیمی  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  طراح دکوراسیون داخلی ارزان در اصفهان و 3%راه اساسی برای انجام سریع ان؟

این مفهوم به پارچه‌ها، سبک‌ها و تکنیک‌های اثاثه یا لوازم داخلی اعطا می‌شود، همانطور که در طراحی مبلمان  در دکوراسیون داخلی در اصفهان شیک امی راو برای این منطقه نشیمن شهر نیویورک نشان داده شده است. قطعات پرشده و دامن‌دار را برای کوسن‌های محکم دوخت با جزئیاتی مانند سیم پیچی، تافت کردن دکمه‌ها، و پشتی کانالی مبادله کنید. پارچه‌های ارگانیک و مصنوعی که نشان‌دهنده این دوره هستند، شامل پارچه‌هایی با طرح‌های چاپ شده روی صفحه و بافت‌های نازک نیز می‌شوند. یک منطقه نشیمن به سبک اواسط قرن با ترکیبی متفکرانه از وسایل تزئینی بالا و پایین، آثار هنری و مبلمان.

اصل معماری و بازسازی ساختمان در اصفهان چگونه است؟

طراحی مدرن اواسط قرن همیشه سودمندی را در ذهن داشت و اصل معماری “فرم از عملکرد پیروی می کند” ممکن است فریاد نبرد آن باشد. یک عثمانی با خط تمیز که به عنوان یک خواب گیر می کند، یک میز که به عنوان یک سیستم قفسه بندی عمل می کند، یا یک میز قهوه با انبار مخفی نیز برای فضاهای کوچک در دکوراسیون داخلی در اصفهان مفید هستند. مبلمان باید کاربردی، ساده، مفید و قابل زندگی باشد و از نظر ارتفاع به سمت ابعاد کوچکتر و کم شیب دار باشد. خوش‌بینی تازه‌ای که در اواسط قرن به وجود آمده بود.با سایت چکاد آرک به راحتی دکوراسیون منزلتان را آغاز کنید.

تعمیر سازه های قدیمی
تعمیر سازه های قدیمی

تعمیر سازه های قدیمی  2

تانیا نایاک طراح می گوید: «بپذیریم، وقتی سوراخ در دیوار باشد، بعید است که قطعات قاب شده را به اطراف منتقل کنیم. “یک راه عالی برای آویزان کردن تصاویر خود برای دیوار گالری بدون اشتباه، ایجاد الگوهایی از مقوا است.” . حرکت کنید تا درست شود. حتما از نوار نقاش با کیفیتی مثل Frogtape استفاده کنید تا مطمئن شوید که رنگ را از بین نمی برید! یکی از کارهایی که ما دوست داریم در اتاق‌های پودری کوچک یا فضاهایی با زوایای خنده‌دار انجام دهیم، اضافه کردن یک کاغذ دیواری زیبا، جسورانه و شلوغ است. این کاغذ دیواری زیره‌ها، برآمدگی‌ها و زوایای عجیب و غریب را پنهان می‌کند – به علاوه باعث می‌شود یک اتاق بسیار کوچک بسیار بزرگ‌تر به نظر برسد. این چشم را فریب می دهد تا نداند گوشه ها کجا هستند.”

مطالب پیشنهادی  نورپردازی داخلی  و 4 اصول مهم و نکات حرفه ای دکوراسیون ساختمان

تمایلات انسان به رنگ های قابل استفاده در دکوراسیون چگونه است؟

رنگ تازه‌ای را  در بازسازی ساختمان در اصفهان به همراه داشت: مبلمان، دکور، و حتی نماهای معماری آن روز، رنگ‌های روشن و شاد را در بر می‌گرفت که شکوفایی دوباره آمریکا را جشن می‌گرفت. در دهه 1950، رنگ‌های اصلی (قرمز، آبی، زرد و سفید نیز) و پاستل‌های خامه‌ای (صورتی لوسیون کالامین، فیروزه‌ای ملایم و سبز نعنایی) در همه جا وجود داشتند. در دهه 1960 یک پالت خاکی‌تر و کمی روان‌گردان مشاهده شد (به این فکر کنید: آووکادو سبز، سیه‌نا سوخته و برداشت طلا). طراحی و بازسازی  3 را نشان می دهد.

این یک تصور اشتباه در دکوراسیون داخلی در اصفهان رایج است. که مخلوط کردن قطعات سبک های مختلف یک نه بزرگ است. طراح امیلی هندرسون به ما اطمینان می دهد که می توانیم. – فقط یک ترفند وجود دارد که باید در ذهن داشته باشیم. او توضیح می‌دهد: «حقیقت این است که شما می‌توانید تقریباً هر سبکی را با هم ترکیب کنید تا زمانی که قطعات به خوبی در پالت رنگ انتخابی شما کار کنند. “من می گویم سه تا چهار رنگ بهترین کار را دارند.””البته شما باید مواد و شبح ها را در نظر بگیرید. همه چیز باید حداقل شبیه پسرعموهایشان باشد، DNA طراحی مشابهی دارند. اما ثابت نگه داشتن رنگ های شما مطمئن ترین شرط برای ایجاد یکپارچه جلوه دادن فضای شما  در بازسازی ساختمان در اصفهان است.”

طراحی و بازسازی
طراحی و بازسازی

طراحی و بازسازی  3

مخلوط کردن وسایل در چه صورتی صحیح است؟

در صوری ک وسایل انتخابی در پالت رنگ مناسبی باشند.

نور پردازی ها در دکوراسیون باید چگونه باشد؟

ترجیحا بزرگ و هدفمندانه باشند.

برای برداشتن تمرکز از یک قسمت باید چه کرد؟

می توان ظرافت و زیبایی را در قسمتی دیگر اضافه کرد.