تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه
19
مرداد

9 راه & اساسی برای تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه که باید بدانید؟

تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه دارای چه معیار هایی است؟

این بشقاب ها برای اولین بار در سال 1895 توسط شرکت چینی Bing & Grøndahl معرفی شدند .و تنها برای یک سال تولید شدند و قالب ها رسماً در شب کریسمس متوقف شدند. آنها آبی و سفید هستند و صحنه ها و مکان های مهم دانمارک را به تصویر می کشند. فروشگاه ظروف  دکوراسیون داخلی در اصفهان غذاخوری کریسمس ROYAL COPENHAGEN STARFLUTED در سال 1908، سلطنتی کپنهاگ اولین بشقاب کریسمس خود را ساخت. آنها اکنون جزء اصلی خانواده های دانمارکی هستند. و مردم تمایل دارند. بشقاب های سال تولد خود را به عنوان سوغاتی بخرند.

فهرست مطالب

تغییر دکوراسیون بدون هزینه دارای چه معیار هایی است؟

از مهم ترین دلایل رفع اشکال و مشکلات دکوراسیون چه می باشد؟

نماد های نوستالژیک در یک طراحی دکور و منزل چگونه است؟

فروشگاه های دکور و تجهیزات چگونه عمل می کنند؟

از مهم ترین دلایل استفاده از فرایند های دکور و تجهیزات ؟

شمع های اسکاتلندی چه ویژگی هایی تغییر دکوراسیون بدون هزینه دارند؟

نتایج مهم در مورد دکوراسیون منزل و تجهیزات چه می باشد؟

فهرست تصاویر

نماد های دکور  1

تجهیزات دکور منزل   2

دکور اسیون زیبا   3

عنوان تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

از مهم ترین دلایل رفع اشکال و مشکلات دکوراسیون چه می باشد؟

رویال کپنهاگ در سال 1987 با بینگ و گروندال ادغام شد. تا این سنت را گرد هم آورد. در حالی که رویال کپنهاگ دیگر بشقاب‌های کریسمس تولید نمی‌کند. (آنها از سال 2011 تولید آن‌ها را متوقف کردند)، هنوز هم هر سال از طریق Bing & Grøndahl غذاهای pl تولید می‌کنند. بشقاب امسال را اینجا ببینید. کارد و تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  چنگال MARIMEKKO OIVA UNIKKO شرکت فنلاندی طراحی و نساجی Marimekko از زمانی که این برند برای اولین بار در سال 1951 راه اندازی شد، الگوهای زرق و برق دار تولید می کند. چاپ کلاسیک آنها در سال 1964، Unikko، توسط طراح Maija Isola ایجاد شد، زمانی که بنیانگذار Armi Ratia اعلام کرد . نماد های دکور  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  قیمت طراحی داخلی در اصفهان و 5 %روش محاسبه دکوراسیون چیست؟

که این برچسب دیگر چاپ گل نخواهد داشت. خوب، آنها این کار را کردند و یک کار خوب انجام دادند: این مدل پرفروش ترین آنها شده است. مجموعه Ovia Unikko ظروف غذاخوری با چاپ های Unikko است. نسخه قرمز و سفید .در تاکسی های تعطیلات بسیار محبوب است، اما خوشبختانه در تمام طول سال عالی به نظر می رسد. فروشگاه کارد و چنگال MARIMEKKO OIVA UNIKKO کارد و چنگال زمستانی RÖRSTRAND سوئدی گریس برند محبوب سوئدی لوازم خانگی Rörstrad طیف گسترده ای از ظروف غذاخوری دارد، اما مجموعه گریس سوئدی آنها در “زمستان” تا حد زیادی کریسمس محورترین آنهاست.

نماد های نوستالژیک در یک طراحی دکور و منزل چگونه است؟

با نمادهای نوستالژیک تعطیلات سوئدی مانند شاخه های درخت، .مرغ عشق و ستاره، این قطعات جذاب و زیبا هستند. ظاهری بسیار سبک است،. اما به لطف طراحی کلاسیک، همیشه شیک است. فروشگا کارد و چنگال زمستانی RÖRSTRAND سوئدی گریس کارد و چنگال WIK & WALSØE JULMORGEN برند نروژی Wik & Walsøe ظروف  تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  غذاخوری زیبایی می سازد و مجموعه Julmorgen (صبح کریسمس) آنها بسیار محبوب است. این لیوان‌ها و بشقاب‌ها از چینی استخوانی با گرافیک‌های ظریف با تم کریسمس ساخته شده‌اند که برای یک شام جشن خوشمزه و یک فنجان قهوه صبح روز بعد هیجان‌زده خواهید شد.

نماد های دکور
نماد های دکور

نماد های دکور  1

فروشگاه کارد و چنگال WIK & WALSØE JULMORGEN منسوجات کریسمس بیشتر میزهای کریسمس اسکاندیناوی شامل منسوجات است: رومیزی و دستمال سفره محبوب ترین هستند. منسوجات مناسب کریسمس چه یک رنگ ثابت مانند قرمز یا سفید، یا چیزی با طرحی بازیگوش باشد، منسوجات مناسب کریسمس همه به دنبال هماهنگی با ظروف غذاخوری شما هستند بدون اینکه احساس تلاش زیاد داشته باشید. وسایل دیگری مانند میز میز با تم کریسمس برای  دکوراسیون داخلی در اصفهان  میز قهوه و حوله آشپزخانه نیز برای آماده کردن کل خانه برای تعطیلات استفاده می شود.

فروشگاه های دکور و تجهیزات چگونه عمل می کنند؟

فروشگاه منسوجات کریسم شمع های کریسمس اسکاندیناوی، چوب شمع و شمعدان مردم اسکاندیناوی عاشق شمع هستند و در زمستان از آنها بسیار استفاده می کنند. این تا حدی به این دلیل است که احساس هیج ایجاد می کند، بلکه به این دلیل است که بسیار سرد و تاریک است! شمع ها با فضای زمستانی بدون نورهای خشن بالای  تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  سر مبارزه می کنند، که اکثر اسکاندیناوی ها از آن اجتناب می کنند جا شمعی GEORG JENSEN SEASON ADVENT شمع‌گیرهای SEASON و GLOW که توسط ماریا برنتسن در سال 2003 طراحی شده‌اند، با طراحی‌های شیک، جا شمعی‌های متعدد و زیبایی‌شناسی مجلل، به سرعت به کلاسیک تعطیلات تبدیل شدند.  تجهیزات دکور منزل   2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  طراحی دکوراسیون داخلی منزل + 13 هدف اصلی آن!

آنها یادآور شمع های ظهور یا شمع های تعبیه شده در خزه هستند، اما با شکلی مجلل تر. یکی از اینها را در مرکز میز قرار دهید و چیز دیگری نیاز نخواهید داشت. فروشگاه جا شمعی GEORG JENSEN SEASON شمع ظهور KÄHLER مردم اسکاندیناوی دوست دارند شمع  تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  های Advent خود را از اول دسامبر روشن کنند. این بهانه ای برای روشن کردن شمع های هر روز و یک راه سرگرم کننده برای شمارش معکوس برای کریسمس است. در حالی که تقریباً می‌توانید اینها را در هر فروشگاهی در منطقه تهیه کنید، نسخه کاهلر یکی از زیباترین‌هاست که مراسم را حتی خاص‌تر می‌کند.

از مهم ترین دلایل استفاده از فرایند های دکور و تجهیزات ؟

روشگاه شمع ظهور KÄHLER جا شمعی APPLICATA LUN Applicata یک برند طراحی دانمارکی است که به ایجاد “هدایای خاص برای مناسبت های خاص” اختصاص دارد. آنها از مواد طبیعی با کیفیت بالا، از جمله چوب و برنج محلی استفاده می کنند، و با طراحان برتر برای ایجاد اقلام تزئینی پایدار همکاری می کنند. شمع گیر لونا تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  طراحی کلاسیک دارد: یک سینی چوبی که توسط چهار شمع گیر احاطه شده است که می توان از آن به عنوان شمع های ظهور استفاده کرد. اگر می‌خواهید شمع شما طولانی‌تر بسوزد، شمع Blossom آن‌ها را بخرید، که وقتی فتیله به اندازه 2 تا 3 سانتی‌متر بسوزد، خاموش می‌شود (توجه داشته باشید که این بدان معنا نیست که شمع را بدون مراقبت رها کنید!).

تجهیزات دکور منزل
تجهیزات دکور منزل

تجهیزات دکور منزل   2

فروشگاه جا شمعی APPLICATA LUNA پل شمعدانی کریسمس سوئدی این جا شمعی (معمولاً قرمز) که در اکثر خانه‌های سوئدی و نروژی کلاسیک است، حس نوستالژی را به هر میزی اضافه می‌کند. ساده است و دارد خنده دار، قطعا اعلام کرد که کریسمس فرا رسیده است. همچنین به عنوان شمعدان سوئدی یا en julstake نیز شناخته می شود . فروشگاه پل شمعدانی کریسمس سوئدی SKULTANA Advent Candlestick یک شرکت با بیش از 400 سال سابقه در تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  طراحی معاصر چه چیزی برای ارائه دارد؟ برند سوئدی Skultana تعداد زیادی دارد، شمعدان های ظهور شیک آنها برای تعطیلات عالی هستند اما به لطف طراحی مینیمالیستی، عملکرد و کیفیت عالی می توانند در تمام طول سال استفاده شوند. دکور اسیون زیبا   3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  پارکت چوبی + 10 نکته اصولی مراقبتی

شمع های اسکاتلندی چه ویژگی هایی تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه دارند؟

فروشگاه SKULTANA Advent Candlestick شمع اسکاندیناوی عاشق شمع های معطر هستید؟ ما هم همینطور! شمع های اسکاندیناویسک از بهترین های این بازی هستند و شمع های زمستانی و کریسمس آنها ترکیبی عالی از فصلی بودن و ظرافت است. Jul (کریسمس)، Snö (برف) و Træ (درخت) ترکیبات عطری ایده آلی هستند که یادآور زمستان های اسکاندیناوی هستند. با روشن کردن چند چراغ هنگام آشپزی یا استراحت در خانه، آن را شبیه دکوراسیون داخلی در اصفهان   تعطیلات کنید! سمت چپ: تصویر  فروشگاه شمع اسکاندیناوی   دکوراسیون خانه کریسمس اسکاندیناوی

تزیینات خانه کریسمس تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  اسکاندیناوی وسایلی هستند که روی یک میز یا درخت نمی توانید پیدا کنید و هنوز تعطیلات را زنده می کنند: تزیینات کاغذی آویزان ، مجسمه ها و سایر موارد از نوستالژیک تا مدرن. اینها در طول سال در اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین قرار می گیرند، سپس با شادی در حدود 1 دسامبر بیرون آورده می شوند تا خانه احساس جشن بیشتری کند. صدای زنگ فرشته سوئدی این ترکیب کلاسیک تلفن همراه، زنگ و شمعدان را می توان در سراسر اسکاندیناوی در طول فصل کریسمس مشاهده کرد. روشی که شمع ها پانل های صیقلی را جذب می کنند و روشی که گرما به آرامی زنگ ها را به حرکت در می آورد.

دکور اسیون زیبا
دکور اسیون زیبا

دکور اسیون زیبا   3

نتایج مهم در مورد دکوراسیون منزل و تجهیزات چه می باشد؟

خواب آور و زیبا است. یک تکرار وجود دارد که یک شمع مخروطی را نگه می دارد، و یک تکرار وجود دارد که یک چراغ چای را نگه می دارد. در سوئد به آنها Englespil می گویند. فروشگاه صدای زنگ فرشته سوئدی MAILEG PIXIES (NISSE یا TOMTE)  عروسک‌های پیکسی که با نام‌های نیسی (دانمارکی و نروژی) تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه  یا تومته (سوئدی) نیز شناخته می‌شوند، زیور آلات محبوب در خانه‌های اسکاندیناوی هستند. اغلب آنها را می بینید که روی طاقچه به صف شده اند.

یا با خوشحالی روی مبل نشسته اند؟

یکی از محبوب‌ترین برندها Maileg است.

و اسباب‌بازی‌های متنوعی را می‌سازند؟

که وقتی بچه‌ها با آن‌ها بازی نکنند.

به عنوان آیتم‌های ؟

طراحی ذخیره می‌شوند.