بازسازی ساختمان در اصفهان
02
شهریور

9 راه اساسی% برای بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان که باید بدانید؟

بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان بهترین روش برای بازسازی ؟

کف اتاق نشیمن صحنه را مشخص می کند. بنابراین نقطه شروع بسیار مهمی برای طراحی اتاق نشیمن است. شان کوکران، مدیر خلاق طراحی کاکرین (در یک برگه جدید باز می شود) می گوید: «معمولاً شروع به فکر کردن به کف سالن می کنم. به عنوان مثال، اگر از تخته های مستقیم برای طول سالن استفاده کنم، ممکن است. از بازسازی ساختمان در اصفهان  پارکت در همان سایه استفاده کنم. و در اتاق نشیمن به پایان برسانم.» ما شاهد افزایش علاقه به کفپوش های چوبی بوده ایم. بنابراین اکنون انواع مختلفی وجود دارد. از پارکت‌های موجود در سبک‌های کف، تخته‌های بسیار پهن و پرداخت‌های متفاوت.

فهرست مطالب

بازسازی خانه های در اصفهان بهترین روش برای بازسازی ؟

یک اتاق نشیمن عالی چگونه در طراحی دکوراسیون استفاده می شود؟

کنترل نرمی و سختب اجسام در طراحی و بازسازی دکوراسیون؟

از جمله نکات اصلی در مورد بازسازی منزل قدیمی چه می باشد؟

فرش بزرگ چگونه در طراحی دکوراسیون نقش اساسی دارد؟

نحوه استفاده از پرده های طرح دار در زمینه دکوراسیون ؟

نتیجه گیری های لازم در زمینه بازسازی های کلنگی در اصفهان ؟

فهرست تصاویر

 خانه های کلنگی در اصفهان  1

بازسازی خانه های کلنگی اصفهان  2

بازسازی خانه کلنگی در اصفهان  3

عنوان بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

یک اتاق نشیمن عالی چگونه در طراحی دکوراسیون استفاده می شود؟

  1. یک اتاق نشیمن عالی طراحی کنید اتاق نشیمن طلایی و خاکستری (اعتبار تصویر: آینده/دیوید لواتی). ایده‌های اتاق نشیمن زرد می‌توانند بسیار شیک باشند اگر آنها را با مبلمان قدیمی و سنتی ترکیب کنید. و آنها را به روشی متفکرانه در اطراف یک میز قهوه مرکزی بچینید تا ظاهری کلاسیک داشته باشید. مجموعه ای از چاپ هایی که به طور متقارن در سراسر دیوار آویزان شده اند، نسبت های بزرگ اتاق را برجسته می کند و شخصیت و رنگ را به طرح اضافه می کند. 38. خلوص را به فضای خود تزریق کنید. بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان 1 را نمایش می دهد.

اتاق نشیمن با کف‌های بتنی صیقلی، مبلمان ارگانیک و دیوارپوش‌های پارچه چمن هوشمند (اعتبار تصویر: آینده/دامیان راسل) بازگشت به اصول اولیه با ایده های اتاق نشیمن راهی مطمئن برای زیباتر کردن اتاق نشیمن است. فراتر از شلوغی همه رنگ‌ها، الگوها و شکل‌ها در طراحی داخلی فعلی، داستانی آرام‌تر از فرم‌ها و بافت‌هایی  بازسازی منزل قدیمی  که به دقت در نظر گرفته شده‌اند، وجود دارد. طرح خود را با پارچه های ساده یا ابریشم، فلزات صاف، چوب های غنی و سنگ های صیقلی بپوشانید تا ظرافت و ماندگاری را به فضای داخلی که فراتر از مد فصلی است، بیاورید.

مطالب پیشنهادی  4 راه $سریع برای هزینه مشاوره بازسازی ساختمان که بهتر است بدانید!

کنترل نرمی و سختب اجسام در طراحی و بازسازی دکوراسیون؟

در اینجا، کف‌های بتنی صیقلی، کنتراست نرم و نرمی را با مبلمان ارگانیک ایجاد می‌کنند، در حالی که پوشش‌های دیواری پارچه‌ای چمنی هوشمند اجازه می‌دهند آثار هنری دراماتیک صحبت کنند. 39. عناصر سبک وزن را اضافه کنید اتاق نشیمن با آتش، فرش و صندلی های سنتی (اعتبار تصویر: آینده/جاناتان گوچ) یک فرش ایرانی آنتیک فضای استراحت در این اتاق نشیمن را مشخص می کند. رنگ‌های غنی فرش‌ها و صندلی‌های سنتی به گرما می‌افزایند و فرم‌های آن‌ها با یک مبل راحتی پوشیده شده از کتانی طبیعی برای فضایی آرام جبران می‌شود. مبلمان به صورت متقارن قرار می گیرند تا ظاهری متعادل ایجاد کنند، در حالی که چشم به سمت شومینه کانونی در این اتاق نشیمن دنج کشیده می شود.

بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان
بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان

بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان  1

  1. ایجاد علاقه از طریق مقیاس و بافت ایده های اتاق نشیمن با پارچه و کاغذ دیواری (اعتبار تصویر: Rapture & Wright طراح داخلی Turner Pocock (در برگه جدیدی باز می شود) توضیح می دهد: «الگوها راهی عالی برای معرفی شخصیت به دکوراسیون اتاق نشیمن شما هستند. می توان از آن برای تعریف یک فضا و تغییر لحن مناطق مختلف استفاده کرد. برای مثال، ممکن است بخواهید از یک الگوی پررنگ‌تر روی اثاثه داخلی در محل نشیمن رسمی و یک الگوی ثابت در بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان قسمت راحتی مجاور استفاده کنید.» برای ایجاد هماهنگی و علاقه بصری به اعداد فرد گروه کنید یا برای ایجاد تعادل با ظاهرهای متقارن بازی کنید.

از جمله نکات اصلی در مورد بازسازی منزل قدیمی چه می باشد؟

نکته اصلی این است که با پارچه هایی شروع کنید که دارای الگوهای چشمگیر در بیش از سه رنگ هستند. از میان آن پارچه، رنگ‌هایی را که می‌خواهید در طرح استفاده کنید، انتخاب کنید، سپس ترکیبی از طرح‌ها را از آن پالت، احتمالاً راه راه، هندسی، گل‌دار و گزینه‌های بافتی مانند کرفس یا شورون انتخاب کنید. 41. ایجاد ویژگی دیوار اتاق نشیمن با دیوارهای تیره و شزلون (من یکاعتبار GE: آینده) فضای بالای مبل اغلب فراموش بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان  می شود، اما به اندازه هر ایده دیگری برای اتاق نشیمن نیاز به توجه دارد. چاپ هایی را انتخاب کنید که با طرح کلی اتاق هماهنگ باشد و در انواع قاب های منطبق آویزان شود.  بازسازی خانه های کلنگی اصفهان  2 را نشان می دهد.

  1. اظهار نظر کنید اتاق نشیمن با مبل آبی و پانل های دیواری (اعتبار تصویر: آینده / برنت داربی) ترکیبی جسورانه از رنگ که بافت ها و چاپ ها را با هم ترکیب می کند. اگر پس زمینه ساده ای دارید، یک مبل پر جنب و جوش، مانند رنگ آبی چشمگیر انتخاب کنید، و آن را با مجموعه ای از کوسن های متضاد برای یک جشن بازسازی ساختمان در اصفهان بصری واقعی تزئین کنید. از ناحیه زیر پای خود غافل نشوید – یک فرش طرح دار برای لنگر انداختن فضا اضافه کنید. 43. روی فرش زیر پای خود سرمایه گذاری کنید اتاق نشیمن با لهجه های آبی
مطالب پیشنهادی  مصالح ساختمانی+9 متریال در دکوراسیون داخلی برای بازسازی ساختمان!

فرش بزرگ چگونه در طراحی دکوراسیون نقش اساسی دارد؟

(اعتبار تصویر: آینده/ریچارد پاورز) فرش لمسی بر روی کف چوبی لایه ای از جذابیت و راحتی را به اتاق نشیمن اضافه می کند. یک فرش بزرگ انتخاب کنید تا بتوانید تمام مبلمان خود را روی آن قرار دهید، نه نیمه باز که می تواند حواس شما را پرت کند. در اتاق‌های بزرگ با پلان باز، یک فرش می‌تواند محل نشستن  بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان  را مشخص کند. اگر یک مبلمان نمادین مانند یک صندلی آبی وجود دارد، فرشی را با لهجه آبی انتخاب کنید تا صندلی برجسته شود. 44. اجازه دهید نور وارد شود شومینه شنی؛ آس با پشتی کاشی، سفید، دیوارهای افقی

بازسازی خانه های کلنگی اصفهان
بازسازی خانه های کلنگی اصفهان

بازسازی خانه های کلنگی اصفهان  2

(اعتبار تصویر: کورتنی بیشاپ) پالت‌های پیچیده یا رنگ‌های کم‌رنگ و سبک مینیمالیستی، توسط طراح داخلی کورتنی بیشاپ، حس روشن و بی‌نظمی را به این منطقه نشیمن خانه مدرن می‌بخشند. ایده های اتاق نشیمن منحنی مانند مبلمان انحنادار، فضای آرام این طرح را برجسته می کند. به پانچ بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان  رنگی ارائه شده توسط فرش های طرح دار برای افزودن جذابیت و گرما به اتاق و همچنین پرده های فیلم که نور را به اتاق راه می دهند توجه کنید. “یک راه سریع و آسان برای تبدیل پنجره به یک ویژگی تزئینی این است که به پرده های موجود خود تزئین کنید.

نحوه استفاده از پرده های طرح دار در زمینه دکوراسیون ؟

برای پرده های طرح دار، ترشی را پیدا کنید که تکمیل کننده چاپ باشد و از آن برای اضافه کردن یک حاشیه سرگرم کننده استفاده کنید، در حالی که از پارچه های رنگی ساده استفاده کنید. هیلی مک‌افی، مدیر طراحی ویلا نوا می‌گوید: سرگرم‌کننده‌تر، و برای ایجاد یک جلوه راه راه روی پارچه برای ایجاد یک ویژگی طراحی منحصربه‌فرد، از تزئینات استفاده کنید. 45. از Lights برای درام استفاده کنید ایده های اتاق نشیمن با یک لوستر چشمگیر بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان  و فرش صورتی (اعتبار تصویر: آینده/دیوید لواتی) لوسترها و چراغ های آویز ایده های محبوب نورپردازی اتاق نشیمن برای جلوه های چشمگیر هستند. بازسازی خانه کلنگی در اصفهان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی اتاق پسر + 5 نکته مهم + 5 توصیه ضروری!

اما نیازی نیست که در مرکز اتاق باشند. آویزها را روی یک میز یا میز آویزان کنید، یا سه کره شیشه ای دمیده که در ارتفاعات مختلف در گوشه ها آویزان شده اند. استفاده از آویز یک راه غیرمعمول برای اضافه کردن یک لایه جالب به طرح نورپردازی شما است. 46. ​​یک مبلمان برجسته را انتخاب کنید اتاق نشیمن با دیوارهای آبی پررنگ و بوفه قرمز (اعتبار تصویر: آینده) فقط یک تکه مبلمان اتاق نشیمن می تواند طرح اتاق نشیمن را تغییر دهد. نیازی نیست که به اندازه بوفه بالا پررنگ باشد – می تواند خوش فرم باشد، مربوط به دوره ای متضاد (به اواسط قرن در یک فضای روستایی فکر کنید)، یا می تواند نسبت های آن باشد.

نتیجه گیری های لازم در زمینه بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان ؟

یا، برای ظاهری دیگر، می‌توانید یک رنگ تک و جسورانه اضافه کنید که با ایده‌های رنگ‌آمیزی اتاق نشیمن شما در تضاد باشد. قدری شجاعت، آزمایش و تمایل برای اعتراف به اشتباه می خواهد 47. آن را مرتب نگه داریدایده اتاق نشیمن با مبل زرد (اعتبار تصویر: Future/Paul Raeside) زندگی مدرن به عملکردها یا عملکردهای متعدد در اتاق اصلی خانه نیاز دارد، بنابراین هنگام طراحی و برنامه ریزی یک اتاق نشیمن، ذخیره سازی اتاق نشیمن  بازسازی ساختمان در اصفهان به خوبی برنامه ریزی شده است. ذخیره سازی خوب در یک اتاق خانوادگی ضروری است، این قفسه بندی فضای کافی را برای نمایش اقلام، کتاب ها و عکس های مورد علاقه فراهم می کند.

بازسازی خانه کلنگی در اصفهان
بازسازی خانه کلنگی در اصفهان

بازسازی خانه کلنگی در اصفهان  3

در حالی که کابینت ها و کشوهای داخلی DVD، بازی ها و تجهیزات AV را پنهان می کنند. 48. یک ویژگی از یک طرح تک رنگ ایجاد کنید ایده های اتاق نشیمن با جزئیات تک رنگ (اعتبار تصویر: آینده/مایکل سینکلر) سیاه و بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان  سفید برای فضاهای زندگی که واقعاً می توانید با الگوها، بافت ها و چاپ به شهر بروید ایده آل است. اگر یک مبل سفید کاربردی نیست، طرح زغالی یا اسپندی را انتخاب کنید.

که با انواع پتوها و کوسن‌های سیاه و سفید؟

بی‌صدا همراه شود. پرینت های سیاه و سفید .

فراوان و یک پوف یا قالیچه چشم نواز؟

بیانیه ای را ایجاد می کند، و همیشه می توانید.

با سایه های خاکستری روشن؟

بژ یا کرم ظاهر را ملایم تر کنید.