بازسازی ساختمان در اصفهان
19
آبان

7 مورد از # پیش نیازهای بازسازی ساختمانی در اصفهان چیست؟

بازسازی ساختمان در اصفهان اتاق نشیمن شما مکانی است که برای اوقات فراغت ساخته شده است. از برقراری ارتباط با خانواده گرفته تا سرگرمی دوستان تا استراحت و شارژ مجدد به تنهایی. در حالی که تصمیمات طراحی و دکوراسیون داخلی در اصفهان مانند چیدمان تا حد زیادی بر اساس اندازه و سبک اتاق تعیین می شود، دکور باید بر اساس سبک زندگی شما ساخته شود، متناسب با نیازهای کسانی باشد که بیشتر از آن استفاده می کنند و در عین حال به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا بتواند مهمانان یا خانواده های در حال رشد را در خود جای دهد.

فهرست مطالب

ایده مینیمالیست اتاق خوابگاه برای فضایی شیک چگونه است؟

اتاق نشیمن مدرن که راحت هستند در بازسازی ساختمان در اصفهان ؟

51 طرح رنگ اتاق نشیمن از پررنگ تا کم رنگ

رنگ مشکی مات بر روی دیوار ها چه تاثیری دارد؟

بهترین نوع رنگ برای استفاده در اتاق نشیمن چه می باشد؟

فهرست تصاویر

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

دکوراسیون در اصفهان  2

طراحی  داخلی در اصفهان  3

عنوان بازسازی ساختمان در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

ایده مینیمالیست اتاق خوابگاه برای فضایی شیک چگونه است؟

این اتاق‌های نشیمن را که از نظر سبک، اندازه و شخصیت متفاوت هستند، بررسی کنید تا ایده‌هایی در مورد اینکه چگونه دکوراسیون اتاق نشیمن خود را ارتقا دهید – از مبلمان گرفته تا نورپردازی گرفته تا منسوجات و لوازم جانبی و پنجره‌ها، کاغذ دیواری، رنگ و موارد دیگر – برای ایجاد یک اتاق نشیمن با بازسازی ساختمان در اصفهان که قابل زندگی است، دعوت کننده است و به همان اندازه که احساس می شود خوب به نظر می رسد. در این شیروانی روشن و خنثی سوهو در شهر نیویورک توسط طراح داخلی گیسلین وینا، مبلمان منحنی به تعادل نسبت‌های جعبه‌ای و صنعتی فضای اتاق نشیمن کمک می‌کند و یک جفت صندلی راحتی زرد روشن مقداری رنگ تقویت‌کننده خلق و خو را تزریق می‌کند که انرژی می‌دهد و گرم می‌کند. فضا. دکوراسیون داخلی در اصفهان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  مراحل بازسازی ساختمان + برسی 5 مرحله اولیه ی بازسازی ساختمان

خاکستری و آبی یک جفت همیشگی هستند و در این اتاق نشیمن زیبا به نظر می رسند. مقدار کمی از برنج کمک می کند تا فضا را به شیوه ای زیبا تکمیل کنید. اگر هوس یک اتاق نشیمن بدون حواس پرتی دارید، مبلمان رنگی ساده را انتخاب کنید و به تزئینات با وسایل طبیعی مانند گیاهان بپردازید. این فضای نور خورشید بسیار آرام بخش است. اما اگر عاشق رنگ هستید، نیازی به دوری از آن نیست. در اینجا، یک کاناپه خاکستری با یک صندلی زرد شاد و چند هنر دیواری عجیب و غریب تکمیل شده است. اگر عاشق سبک مدرن اواسط قرن هستید، قطعات خاکستری زیادی را خواهید یافت که با این زیبایی شناسی مطابقت دارند.

اتاق نشیمن مدرن که راحت هستند در بازسازی ساختمان در اصفهان ؟

خاکستری با اثاثیه چوبی گرم مانند میز قهوه‌خوری مربعی در این اتاق نشیمن عالی به نظر می‌رسد، اما در مقابل آجرهای نمایان نیز ظاهر می‌شود. چرا با بافت کمی لذت نبریم؟ اگر کاناپه‌ای را دیدید که با شما صحبت می‌کند، حتماً آن را دنبال کنید. این اتاق پر از انواع و اقسام مواد جالب از چوب دستی گرفته تا چرم و چوب است. ممکن است تمایلی به خرید یک مبل قرمز نداشته باشید، اما صندلی های برجسته ممکن است کمی خطر کمتری داشته باشند. به نظر می رسد جفت کردن صندلی های قرمز تیره با سکشنال خاکستری در این اتاق نشیمن آماده مهمانی که می تواند مهمانان زیادی را در خود جای دهد به خوبی کار می کند.

دکوراسیون داخلی در اصفهان
دکوراسیون داخلی در اصفهان

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

به دنبال یک مبل خاکستری با زیرپایی باشید که می تواند به عنوان یک میز قهوه دو کاره باشد. به این ترتیب، می توانید نوشیدنی ها و تنقلات را در حین تماشای بازی بزرگ نزدیک نگه دارید. یک کاناپه خاکستری تیره دیگر در این فضای نشیمن ظاهر می شود. و چه کسی گفت که خاکستری نمی تواند سرگرم کننده باشد؟ این کابین ماهیگیر کیپ کاد از استودیوی آلفردو  بازسازی ساختمان در اصفهان  پاردس دارای حس فضای داخلی داخلی و تزئینات و دکورهای روستایی-مانند یک جفت صندلی باشگاهی فرانسوی چرمی خوش آب و هوا- است که در خانه به نظر می رسد. دکوراسیون در اصفهان  2 را نشان می دهد. بیشتر بخوانید.

51 طرح رنگ اتاق نشیمن از پررنگ تا کم رنگ

انتخاب قطعات وینتیج با پتینه ای که به خوبی فرسوده شده اند به خانه شما کمک می کند تا احساس زندگی و اصالت داشته باشید، خواه با منظره ای نمکی روبروی اقیانوس باشد یا نباشد.این اتاق نشیمن از طراحی Allison Babcock در ساگ هاربر، نیویورک، حسی ساحلی دارد که به لطف پالت ظریف آبی و سفید، لهجه‌های چوبی روستایی، و ترکیبی متنوع از اثاثیه، حسی ساحلی دارد که خیلی شبیه یک تم نیست. اگر عاشق رنگ در بازسازی ساختمان در اصفهان هستید اما در انتخاب یک پالت رنگ برای اتاق نشیمن و دکوراسیون داخلی در اصفهان مشکل دارید، چرا یک فرش رنگین کمانی غول پیکر نصب نکنید و تمام پایه های خود را بپوشانید.

مطالب پیشنهادی  بازسازی سالن + 4 نکته مهم و تاثیر گزار در هزینه های بازسازی

در این آپارتمان با دیوارهای سفید و آجری در شهر نیویورک از طراح داخلی گیسلین ویناس، فرش رنگین کمانی با مبل قرمز اشباع شده و یک جفت صندلی راحتی آبی، قسمت نشیمنگاه را لنگر می اندازد، در حالی که یک کابینت دیواری قرمز بزرگ و یک قطعه هنری رنگارنگ قاب شده روی آن قرار دارد. شومینه مقداری از رنگ را در بقیه اتاق می کشد. در این اتاق نشیمن آتلانتا از طراح داخلی جسیکا دیویس از آتلیه دیویس، پنجره‌های کف تا سقف با مجموعه‌ای از آثار هنری روی دیوارهای چوبی گرم کنار هم قرار گرفته‌اند و اتاق به‌طور سخاوتمندانه با بافت لایه‌بندی شده است، از قالیچه Beni Ourain تا پتوی بافتنی درشت، بالش‌های پرتابی طرح‌دار، و میز قهوه‌خوری که با کتاب‌ها و وسایل دکوری طراحی شده است.

دکوراسیون در اصفهان
دکوراسیون در اصفهان

دکوراسیون در اصفهان  2

رنگ مشکی مات بر روی دیوار ها چه تاثیری دارد؟

در این اتاق نشیمن  دکوراسیون داخلی در اصفهان  فرانسوی پیچیده از طراحی داخلی Caroline Andréoni، رنگ مشکی مات بر روی دیوارها و سقف، حسی در روز یا شب ایجاد می‌کند که آرامش را به شما القا می‌کند. کفپوش بلوط روشن، یک فرش رنگ پریده، و یک مبل بزرگ و عمیق در سایه کم رنگ خاکستری، فضای گفتگوی دنج را ایجاد می کند. اگر مشکی در بازسازی ساختمان در اصفهان خیلی ترسناک به نظر می رسد، مدتی را با یک دسته نمونه رنگ در سایه هایی از آنچه فرانسوی ها “faux black” می نامند، بگذرانید، به معنای سایه های خاکستری، آبی، سبز، قهوه ای و سایر رنگ های خنثی که آنقدر عمیق هستند

که تقریبا سیاه به نظر می رسند در حالی که بسته به اتاق و جهت آن و نور طبیعی، نرمی قابل زندگی و گاهی دلپذیرتر را حفظ می کند. این اتاق نشیمن از Michelle Gerson Interiors دارای خطوط تمیز و یک پالت سیاه و سفید است که به منتخب لهجه‌های تزئینی مانند دیوار آویزان هواپیمای بازیافتی و درخت انجیر با برگ کمانچه بزرگ فرصتی برای درخشش می‌دهد. در حالی که ترکیبی از گیاهان همیشهشاد کردن یک اتاق، یک گیاه بزرگ، درخت، دیوار سبز یا دیگر انواع فضای سبز می تواند درام بیشتری ایجاد کند که در یک اتاق مینیمالیستی یا پیچیده تر به خوبی در دکوراسیون داخلی در اصفهان  کار می کند. طراحی  داخلی در اصفهان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  6 راه اسان& برای بازسازی واحد مسکونی که باید حتما رعایت کنید!

بهترین نوع رنگ برای استفاده در اتاق نشیمن چه می باشد؟

وقتی صحبت از صورتی به میان می آید، به یاد داشته باشید که فراتر از رنگ های رژگونه فکر کنید و سایه های متعدد این رنگ دلپذیر و همه کاره را در آغوش بگیرید. در این اتاق نشیمن آرام از Fantastic Frank، دیوارهای صورتی گرم، یک مبل رز رنگی مخملی، لهجه‌های خردلی، نورهای بزرگ و چوب‌های گرم، تنها با چند عنصر خوب انتخاب شده در بازسازی ساختمان در اصفهان ، محیطی آرام‌بخش و دلپذیر ایجاد می‌کنند.

طراحی داخلی در اصفهان
طراحی داخلی در اصفهان

طراحی  داخلی در اصفهان  3

پنجره‌هایی که روی دیوار قرار می‌گیرند می‌توانند به نور طبیعی اتاق کمک کنند، اما وقتی بالای یک قسمت نشیمن قرار می‌گیرند، می‌توانند احساس ناخوشایندی ایجاد کنند. Marie Flanigan Interiors برای ایجاد فاصله بین بالای مبل و ایجاد احساس دلپذیری در این قسمت نشیمن، یک صفحه تزیینی چند صفحه ای (که در غیر این صورت به عنوان تقسیم کننده اتاق شناخته می شود) را در پشت مبل قرار داد که پس زمینه ای برای صندلی ایجاد می کند. منطقه و چشم را از پنجره های بلند منحرف می کند.قهرمان این اتاق نشیمن پر نور از آتلیه دیویس، یک دیوار برجسته چوبی با رنگ متوسط ​​است که فضای بسته، فضای نمایش دکوراسیون داخلی در اصفهان و گرما را به اتاق اضافه می کند و عناصر مبلمان و دکور را در سایه های روشن آبی و مرجانی تکمیل می کند.

یک جفت رنگ همیشگی برای اتاق نشیمن چیست؟

خاکستری و ابی بهترین نوع رنگ می باشد.

بهتر است روشنایی اتاق چگونه باشد؟

بهتر است روشنایی با رنگ اتاق سازگار باشد.

پنجره های روی دیوار چگونه هستند؟

به نور طبیعی اتاق کمک می کنند.