دکوراسیون داخلی در اصفهان
28
شهریور

7 راه اساسی& برای هزینه های دکوراسیون داخلی منزل که باید بدانید!

دکوراسیون داخلی منزل دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

خط پایین: اگر با خانه شما ساخته شده است و داستان منحصر به فرد خود را روایت می کند، قبل از جایگزینی آن با چیز جدیدتر، مطمئن شوید که همه گزینه های ممکن را بررسی کنید. 5 آینده را فراموش می کنند اتاق، دیوار، طراحی داخلی، قاب عکس، طراحی داخلی، اتاق نشیمن، خاکستری، لامپ، سیاه و سفید، عکاسی تک رنگ، دیوید  بازسازی ساختمان در اصفهان  پراساد از طریق FLICKR برخلاف آنچه اکثر مردم فکر می کنند، بازسازی خانه قدیمی کمتر به گذشته مربوط می شود تا آینده. این سوال را از خود بپرسید: پنجاه سال بعد، وقتی کسی این خانه را می‌خرد، wبی انتها به نظر می رسد؟ آیا به درستی کار خواهد کرد؟

فهرست مطالب

دکوراسیون منزل دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

بهترین راهکار اصلی برای دکور منزل ایرانی چه می باشد؟

ایده های دکوراسیون منزل از چه مناطقی گرفته می شود؟

شیشه های دوجداره در روند دکوراسیون منزل چگونه قابل انجام است؟

سایه های دکوراسیون چگونه قابل انجام می باشد و چرا؟

نتیجه گیری های لازم در مورد دکوراسیون منزل چه می باشد؟

فهرست تصاویر

دکوراسیون منزل  1

دکوراسیون منزل  2

دکوراسیون داخلی پذیرایی  منزل  3

عنوان دکوراسیون داخلی منزل
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

بهترین راهکار اصلی برای دکور منزل ایرانی چه می باشد؟

آیا در وهله اول به ویژگی های منحصر به فردی که من (و احتمالاً سایر خریداران) را به خانه ام می کشاند اهمیت می دهم؟ آیا صاحبان آینده خوشحال خواهند شد که من تمام تلاشم را برای احترام به یکپارچگی و منحصر به فرد بودن خانه انجام دهم؟ یا به اطراف نگاه خواهند کرد و “2017” زیادی را خواهند دید؟ اگر هدف شما این است که خانه خود را به استانداردهای امروزی برسانید، به احتمال زیاد با روندهای فعلی که ممکن است در عرض چند سال منسوخ می شوند، آشنا شوید. از آنجایی که نمی‌دانید در پنجاه سال آینده چه روندی خواهد داشت. دکوراسیون داخلی منزل  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون داخلی در اصفهان و #3راه های اصولی برای انجام دکوراسیون!

فکر کردن به آینده یک شرط مطمئن‌تر است – شما را مجبور می‌کند که نگاهی دقیق به خانه‌تان بیندازید، در حالی که به منحصربه‌فرد بودن آن احترام می‌گذارید و از ماندگاری آن اطمینان می‌یابید. چگونه یک خانه ویکتوریایی را به آرامی وارد قرن بیست و یکم کنیم؟ خانه ویکتوریایی خود را با این ایده های شیک و در عین حال حساس تازه کنید و در عین حال جزئیات اصلی آن را جشن بگیرید جو سیمونز جو سیمونز 15 نوامبر 2014 Houzz UK Contributor. من از دکوراسیون داخلی منزل   سال 1995 روزنامه‌نگار طراحی داخلی بودم و در طول سال‌ها چندین کتاب در مورد طراحی و ویژگی‌های متعدد برای مجلات خانگی براق نوشتم.

ایده های دکوراسیون منزل از چه مناطقی گرفته می شود؟

برای Houzz، ایده‌ها و گرایش‌های دکوراسیون را پوشش دادم و با طراحان و متخصصان برای بینش‌هایشان مصاحبه کردم. با این حال، کار مورد علاقه من برای نوشتن، Houzz Tours است، زیرا من عاشق کاوش و یادگیری در مورد خانه های واقعی هستم. مرا کنجکاو صدا کن – یا فضول! بیشتر خانه‌های ویکتوریایی، بزرگ یا فروتن، عموماً محکم و ساده بودند. در داخل، خانه قرن نوزدهمی در ابتدا با ویژگی‌های جالبی مانند پنجره‌های ارسی، مدال‌های سقفی، شومینه‌های چدنی، قالب‌ها و قرنیزهای بلند ساخته شد. اما این جزئیات همیشه قدردانی نمی شوند. در طول چند دهه گذشته، آنها اغلب تخریب شده و با مواد مدرن ارزان قیمت جایگزین شده اند تا خانه را به روز نگه دارند.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل  1

با این حال، امروزه رویکرد متفکرانه تر به یک امر عادی تبدیل شده است. ما می‌خواستیم ویژگی‌های اصلی را حفظ یا بازیابی کنیم تا بدون به خطر انداختن سبک مدرن و عملکرد، شخصیت را به خانه خود بیاوریم. این اغلب به معنای ترکیب راهروها، اتاق نشیمن و اتاق خواب با آشپزخانه ها و حمام های کارآمد، پر از شخصیت اصیل است. دکوراسیون داخلی منزل  اما راه های دیگری نیز برای تجلیل از اجداد یک خانواده ویکتوریایی بدون زندگی در موزه   بازسازی ساختمان در اصفهان  وجود دارد. خودشه. معماران استیون فلچر به ارسی ها بله بگویید. خانه های ویکتوریایی اغلب با پنجره های ارسی ساده مبله می شدند. اگر اورجینال دارید، تعمیر و ضد آب کردن آنها می تواند به زندگی طولانی و زیبایی کمک کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه دکوراسیون به سبک تروپیکال را در طراحی داخلی خود بگنجانید؟

شیشه های دوجداره در روند دکوراسیون منزل چگونه قابل انجام است؟

همچنین ارتقاء ارسی ها را با شیشه دوجداره در نظر بگیرید؛ بسیاری از شرکت ها می توانند واحدهای دو جداره را در قاب های موجود نصب کنند. از طرف دیگر، شرکت هایی وجود دارند که جایگزین های معتبری تولید می کنند. معماران DHV طبقات اصلی حفظ شده است. صاحب خانه‌های امروزی به همان اندازه که دهه‌های   دکوراسیون داخلی منزل  پیش، زمانی که دریدن فرش و نشان دادن چوب زیر آن مد شد، به تخته‌های خام علاقه دارند. حتی تخته های فرسوده را می توان تعمیر و بازسازی کرد، بنابراین قبل از اینکه اصل ویکتوریایی خود را تحویل دهید، در مورد نوسازی مشاوره بگیرید. دکوراسیون منزل  2 را نشان می دهد.

معماری رابرت رودز + دکوراسیون داخلی مدال سقف را جشن بگیرید. ویژگی های اصلی مانند گل رز سقفی دارایی بسیار خوبی هستند، اما می توانید آنها را به روز کنید. چرا چراغ های مدرن را با تاج های گچی سنتی کنار هم قرار نمی دهیم؟ در این فضای نشیمن، طرح مشبک پرده‌ها سایه‌های جالبی را روی سقف ایجاد می‌کند تا دکوراسیون داخلی منزل  چشم‌ها را به خود جلب کند، بنابراین نمی‌توانید ویژگی اصلی را تشخیص دهید . مشاوران طراحی Chantel Elshout در مقابل قالب گیری. ظاهر گچبری پرآذین در دوران ویکتوریا مورد علاقه بود، اما امروزه می‌توانید آن را با رنگ آمیزی پررنگ در نزدیکی آن و در عین حال برجسته کردن آن، بازسازی کنید. این یک راه هوشمندانه برای جشن گرفتن و مدرن کردن عملکرد اصلی است.

دکوراسیون منزل  2

سایه های دکوراسیون چگونه قابل انجام می باشد و چرا؟

سایه ها را انتخاب کنید: 10 رنگ سقف برجسته معماران برایان اوتوما از رنگ های تند استفاده کنید. سایه های تیره امروزی مکمل دوران ویکتوریایی است و با عشق آن دوره به رنگ های تیره مطابقت دارد. در اینجا، یک خاکستری ابری در کنار یک شومینه اصلی چشمگیر به نظر می رسد. از روی هم چیدن شومینه  دکوراسیون داخلی منزل   که می تواند برای چشم ها سنگین باشد، خودداری کنید، به خصوص اگر اطراف شومینه کاشی های تزئینی وجود داشته باشد. از سوی دیگر، آثار هنری معاصر قابل توجهی که در بالا آویزان شده اند، فقط مقدار مناسبی از مدرنیته هیجان انگیز است. دکوراسیون داخلی پذیرایی  منزل  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون داخلی در اصفهان و 3$راه برای انجام طراحی های مدرن در منزل!

گندر و تاریک یک پسوند شیک اضافه کنید. هیچ خانه ای، هر چقدر هم زیبا باشد، نباید ثابت بماند، بنابراین از افزودن یک پیچ و تاب مدرن به خانه ویکتوریایی خود نترسید. هزاران ملک از این دوره با آشپزخانه ها و اتاق های غذاخوری فوق العاده شیک گسترش یافته اند – و کار می کند! بخش بزرگی از زندگی خانوادگی را می توان در فضای بزرگ مدرن جای داد، در حالی که اتاق های کوچکتر در سمت ویکتوریایی اصلی خانه حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهند.  دکوراسیون داخلی منزل  ایجاد کردن دیوار آجری نمایان. شما می توانید با نمایاندن آجر به ساختمان های صنعتی و زیربناها در هر خانه ویکتوریایی اشاره کنید. تنها چیزی که لازم است یک دیوار یا حتی بخشی از آن است.

دکوراسیون داخلی پذیرایی  منزل
دکوراسیون داخلی پذیرایی  منزل

دکوراسیون داخلی پذیرایی  منزل  3

نتیجه گیری های لازم در مورد دکوراسیون داخلی منزل چه می باشد؟

تا کیفیتی خام و روستایی را به هر فضایی با آجرهای قابل مشاهده بیاورد. جف کاهان + همکاران از کلیشه های معاصر خودداری کنید. اجزای خاصی بارها و بارها در دگرگونی ها و بسط های معاصر بازسازی ساختمان در اصفهان   ظاهر می شوند. به عنوان مثال، درهای دوتایی به دلیل توانایی آنها در ترکیب داخل و خارج محبوب هستند. اما اگر می‌خواهید خانه ویکتوریایی خود را به شیوه‌ای ظریف‌تر تازه کنید، از این گزینه‌ها دوری کنید و به دنبال گزینه‌های بهترین طراح ساختمان اصفهان   جاودانه‌تر باشید که فاصله بین دهه‌ای که خانه‌تان را ساخته‌اید.

و امروز را پر کند. به عنوان مثال؟

در این آشپزخانه، مالکان به جای دیوار معمولی.

درهای تاشو، پنجره ها و درها را نصب کردند؟

از این که فضا خیلی “اکنون” به نظر نرسد .

و به این معنی است که روی یک نیمکت؟

با چشم‌انداز باغ فضایی برای ساختن وجود دارد.