دکوراسیون داخلی در اصفهان
07
شهریور

6 راهکار & اساسی برای دکوراسیون جدید منزل که باید بدانید؟

دکوراسیون جدید منزل بهترین روش برای دکور منزل جدید؟

هزینه طبقات جدید: 19200 دلار هزینه استفاده از ضایعات شخص دیگری. 10500 دلار پس انداز: 8700 دلار 8. وسایل روشنایی فرورفته را محدود کنید. تام سیلوا، پیمانکار کل خانه قدیمی، می گوید: «هرچه چراغ های فرورفته بیشتری نصب کنید. هزینه آن بیشتر می شود. علاوه بر وسایل، بریدن تمام سوراخ ها و عایق بندی مناسب دکوراسیون داخلی در اصفهان  آنها کار سختی بود. چراغ های دیواری یا سقفی نیز می توانند قدرت بیشتری را تامین کنند.به این معنی که می توانید از وسایل کمتری استفاده کنید.

فهرست مطالب

دکوراسیون منزل بهترین روش برای دکور منزل جدید؟

نصب چراغ های لامپی و خطی چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

هزینه معماری چگونه برای دکوراسیون منزل محاسبه می شود؟

تمیز کردن فضای درونی چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

هماهنگی در دیوار های چه تاثیری در دکور منزل دارد؟

روش های استفاده از تخته چوب های سنتی در دکوراسیون؟

دکوراسیون منزل بهترین راه برای تجدید زیبایی منزل؟

فهرست تصاویر

دکوراسیون منزل  1

دکوراسیون منزل  2

دکوراسیون منزل ایرانی   3

عنوان دکوراسیون جدید منزل
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

نصب چراغ های لامپی و خطی چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

هزینه نصب شش چراغ قوطی: 900 دلار هزینه نصب یک دستگاه نصب سطحی با همان قدرت: 300 دلار پس انداز: 600 دلار 9. با یک معمار مشورت کنید بسته به اندازه پروژه خود، ممکن است به یک کمیته ساختمانی جامع که شامل جلسات گسترده، بازدیدهای متعدد از محل کار و چندین مجموعه نقشه های ساخت و ساز است، نیاز نداشته باشید که حدود 8 درصد از بودجه ساخت و ساز پروژه را تشکیل می دهد. با دادن یک مشاوره طراحی یک بار به او، ممکن است بتوانید از خرد طراحی معمار بهره ببرید. دکوراسیون جدید منزل  1 را نشان می دهد.

به عنوان مثال، معمار باتون روژ، کوین هریس، با هزینه ثابت 400 دلار، با صاحب خانه ملاقات می‌کند، مشکل را بررسی می‌کند و راه‌حل‌هایی را طراحی می‌کند که ممکن است به سادگی باز کردن دیوار جداکننده یا جابجایی در باشد. سپس صاحب خانه می تواند طرح را در اختیار سازنده قرار دهد یا آن را به یک سرویس نقشه کشی ببرد که برای تهیه نقشه های ساخت و ساز رسمی حدود 1 تا 1.50 دلار به ازای هر فوت مربع دریافت می کند.

مطالب پیشنهادی  6 مورد از$ ویژگی های مهم دکوراسیون داخلی مدرن که باید دانست؟

هزینه معماری چگونه برای دکوراسیون منزل محاسبه می شود؟

هزینه معمار برای طراحی دفتر کار خانگی 300 فوت مربعی: 2250 دلا هزینه مشاوره و برنامه ریزی طراحی فقط: 580 دلا پس انداز: 1670 دلار 10. کار با پیمانکاران اگرچه این روش در صنعت بحث برانگیز است، اما برخی از پیمانکاران خدمات مشاوره و مربیگری را هر ساعت به متخصصان ماهر ارائه می دهند. تد ولش،  دکوراسیون جدید منزل سازنده منطقه شیکاگو، ساعتی 150 دلار برای چنین آموزشی دریافت می کند، با حداقل تعهد دو ساعت. او گفت: «راضی‌ترین مشتریان معمولاً افرادی ماهر هستند که می‌دانند برای تکمیل مهارت‌های خود نیاز به تمرین دارد و مایلند برخی اشتباهات را به خطر بیندازند و سپس از آنها درس بگیرند.

دکوراسیون جدید منزل
دکوراسیون جدید منزل

دکوراسیون جدید منزل  1

هزینه دیوارپوش یک اتاق: 1000 دلار هزینه مشاوره DIY: 300 دلار (آموزش 2 ساعته)، به علاوه مواد پس انداز: 700 دلار 11. دارایی های عرق را حساب کنید مگر اینکه زمان (و تخصص) زیادی برای اختصاص دادن به پروژه خود داشته باشید، بهترین راه برای افزایش ارزش سهام خود این است که از قبل عملیات دکوراسیون جدید منزل  تخریب خود را انجام دهید یا کارهای تکمیلی خود را در قسمت پشتی انجام دهید. تام سیلوا گفت: «اگر می‌خواهید پول پس‌انداز کنید، شروع به کمک کنید». می‌توانید عایق کاری کنید، می‌توانید رنگ کنید، می‌توانید سمباده بزنید.»دکوراسیون منزل  2 را نمایش می دهد.

تمیز کردن فضای درونی چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

یا بهتر از آن، او می‌گوید، هر روز به تمیز کردن کمک کنید. او توصیه می‌کند: «به‌جای اینکه به کسی پول بدهید تا خرده‌های چوب را از روی زمین بردارد، پول خود را صرف زمانی کنید که به‌درستی پنجره‌ها را بچینید. هزینه خدمه ساخت و ساز برای تمیز کردن: 200 دلار در روز هزینه انجام این کار: 0 دلار پس انداز: تقریباً 3 تا 5 درصد از کل هزینه کار 12. خودتان شلپینگ را انجام دهید اگر پروژه خود را انجام می دهید، هزینه های حمل و نقل مواد خود را دکوراسیون جدید منزل  با تحویل گرفتن آن کاهش دهید. وانت نیست؟ با حدود 400 دلار، می‌توانید یک تریلر تقریباً جدید تک محوره را به صورت آنلاین خریداری کنید.

مطالب پیشنهادی  2 راهکار& اسان برای دکوراسیون داخلی خانه های کوچک دوبلکس چیست؟

که می‌توانید آن را پشت شاسی‌بلند خود بکشید. چیزی بخرید که به اندازه کافی بزرگ باشد که یک ورق 4×8 را صاف نگه دارد. برای شش سفر از آن استفاده کنید و هزینه خودش را دارد. تریلرهای فروش نزدیک خود را از طریق eBay Motors پیدا کنید یا آگهی‌های محلی خود را امتحان کنید. هزینه 10 تحویل: 750 دلار هزینه دکوراسیون داخلی در اصفهان  خرید تریلر دست دوم: 400 دلار ذخیره: 350 دلار، به علاوه می تانید تریلر را نگه دارید (یا بفروشید). 13. برای آماده سازی دیوار بیش از حد هزینه نکنید.

دکوراسیون منزل
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل  2

هماهنگی در دیوار های چه تاثیری در دکور منزل دارد؟

اگر شکل دیوارهای شما به قدری ناهموار است که چند روز طول می کشد تا یک پیمانکار رنگ را پر کند و شن و ماسه کند تا آنها را برای غلتک آماده کند، ماده ای مانند Texturglas از Deerfield Beach، شرکت Roos International مستقر در فلوریدا را در نظر بگیرید. Texturglas یک دیوارپوش تنفسی و غیر سمی است که از فایبرگلاس خوب ساخته شده است که ظاهر و احساسی شبیه تشک های فایبرگلاس مورد استفاده در کار بدنه خودرو دارد. این در دکوراسیون جدید منزل  انواع الگوهای سطح موجود است، رنگ آمیزی آن آسان است و به گونه ای طراحی شده است که مستقیماً بالای سطوح موجود نصب شود و در حین پوشاندن فرورفتگی ها به استحکام بیشتری می بخشد.

هزینه تعمیر و رنگ آمیزی یک اتاق 15 در 20 فوتی با دیوارهای به شدت آسیب دیده: 1525 دلار هزینه نصب Texturglas: 1050 دلار پس انداز: 475 دلار 14. شباهت ها را در نظر بگیرید برخی از تقلیدها منطقی هستند: غول الواری Weyerhaeuser یک هیبرید سریع رشد از اکالیپتوس طبیعی را با نام تجاری Lyptus به فروش می رساند. چوب سخت شفاف که به طور پایدار در مزارع برزیل برداشت شده است، ظاهر و احساس بسیار شبیه چوب ماهون دارد. دکوراسیون جدید منزل  این به عنوان کفپوش زبانه و شیار و همچنین تخته و ورق برای کابینت و آسیاب فروخته می شود. (برای یافتن یک فروشنده در نزدیکی خود از Lyptus.com دیدن کنید.)دکوراسیون منزل ایرانی   3 را نشان می دهد.

روش های استفاده از تخته چوب های سنتی در دکوراسیون؟

100 فوت تخته چوب ماهون هزینه: 808 دلار هزینه همان مقدار لیپتوس: 395 دلار پس انداز: 413 دلار 15. کل خانه را خراب کنید و از صفر شروع کنید پل ایروین، مدیر طراحی در Landis Construction در واشنگتن دی سی گفت: “بیشتر مشتریان نمی خواهند این کلمات را بشنوند. اما در مورد بازسازی های اساسی باید در   قرنیز در دکوراسیون داخلی  نظر گرفته شود.” برای مثال، در یک مورد، طرح ها اضافه کردن 1300 فوت مربع نشان داد که خانه در حال حاضر برخی از فونداسیون ها خارج از مشخصات هستند و باید جایگزین شوند – پیشنهاد 30000 دلار.

مطالب پیشنهادی  11 مورد از پیش نیازهای& اتاق نشیمن برای دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

پس از محاسبه اعداد، صاحبان به این نتیجه رسیدند که برای به روز کردن خانه که زمانی یک خانه تابستانی بود، به همان اندازه هزینه برای بازسازی آن خواهد بود. مالکان می‌گویند: «با هزینه اضافی نسبتاً کمی، ما از تمام مزایای یک ساختمان جدید برخوردار شدیم و در عین حال شخصیت و احساس خانه قدیمی را حفظ کردیم.» هزینه بازسازی: 570000 دلار  دکوراسیون جدید منزل  هزینه تکرار: 588000 دلار پس انداز: صاحبان خانه تا 60،000 دلار فضای جدید زندگی را با 18،000 دلار با افزایش امنیت و بهره وری انرژی دریافت می کنند. 16. صبر کنید تا پیمانکار تجارت شما را بخواهد.

دکوراسیون منزل ایرانی
دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون منزل ایرانی   3

دکوراسیون جدید منزل بهترین راه برای تجدید زیبایی منزل؟

رنو خود را بین اواسط تابستان یا سپتامبر، زمانی که بچه ها به مدرسه و کریسمس بازگشته اند، برنامه ریزی نکنید. لیزا استاکولی، مالک معماران LKS در آتلانتا، جورجیا، توضیح می دهد: «این زمان گرانبهاست. عرضه‌کنندگان معمولاً شلوغ‌تر هستند، با نیروی کار کمیاب‌تر و تحویل کندتر. یک پیمانکار مستقر در ویرجینیا 4.5٪ تا 5.5٪ تخفیف (بسته به بودجه کلی) در پروژه ها در طول دوره تعطیلی درست پس از سال جدید ارائه می دهد. بازسازی عمده حمام در دکوراسیون داخلی در اصفهان  فصل اوج مصرف: 25000 دلار هزینه در ژانویه: 23625 دلار  پس انداز: 1375 دلار

  1. از اصول اولیه بگذرید دنیس گاوین، پیمانکار Gavin Design-Build for Pennsylvania Media توضیح می‌دهد که اگر مقررات محلی اجازه می‌دهد، می‌توانید از قطعات کوچک به ستون‌ها و تیرها مانند روی عرشه‌ها پشتیبانی کنید. زیربنای 220 فوت مربع: 40000 دلار همان ابعاد را به ستون ها و تیرها اضافه کنید.

35000 دلا پس انداز: 5000 دلار 18. سینک؟

آشپزخانه را جابه جا نکنید یا توالت.

اگر می توانید از آن اجتناب کنید؟

ریچارد ترتیوی، کارشناس لوله کشی و .

گرمایش خانه های قدیمی می گوید: «این معمولاً؟

بزرگترین بخش افزایش قیمت لوله کشی است.