دکوراسیون داخلی در اصفهان
16
شهریور

6 $ روش اساسی برای پیدا کردن ایده های جذاب دکوراسیون منزل ؟

ایده های جذاب دکوراسیون منزل بهترین راهکار برای دکور منزل!

تقریباً همه طراحانی که با آنها صحبت کردیم با این موضوع موافق بودند. اوگارا گفت: “خانه خود را با چیزهایی که واقعاً دوست دارید پر کنید، و همیشه زیبا است.” 52. آهسته حرکت کنید مجموعه ای از قفسه های آشپزخانه با روکش ظروف سرامیکی، اشیاء چوبی روستایی و بشقاب های نقره ای عتیقه فقط سفارشی به یاد داشته باشید، دکوراسیون داخلی در اصفهان   لازم نیست همه چیز را یکجا بخرید. ویتن می‌گوید: «ایجاد فضا زمان می‌برد، بنابراین فضایی را برای تکامل فضا بگذارید. “وقتی آنها را پیدا کردید، می خواهید آنها را لایه لایه کنید.” طراحان نکات مورد علاقه خود را برای تزئین مرکز سرگرمی تلویزیون به اشتراک می گذارند.

فهرست مطالب

ایده های دکوراسیون منزل بهترین راهکار برای دکور منزل!

دکور فضا و محیط چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

کارشناسان دکوراسیون چه تاثیراتی در دکوراسیون منزل اصفهان دارد؟

بهترین روش برای تجزیه و تحلیل سیستم دکور چه می باشد؟

کنسول های بازی در روش دکور منزل چه می باشد؟

از جمله کارهای مورد نظر در زمینه دکور کردن منزل چیست؟

نتیجه گیری های مورد نیاز در زمینه ایده های جذاب منزل!

فهرست تصاویر

ایده جذب دکوراسیون منزل  1

ایده های دکوراسیون منزل  2

ایده های جذاب منزل  3

عنوان ایده های جذاب دکوراسیون منزل
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

دکور فضا و محیط چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

گاهی اوقات، این درس می تواند خسته کننده باشد. پس از همه، شما می خواهید فضای خود را کامل احساس کنید. اما با تقسیم کردن فرآیند تزئین به مجموعه ای از گزینه های کوچکتر و ساده تر، به احتمال زیاد چیزی عالی به دست می آورید – و احتمال کمتری دارد که غرق شوید. چگونه یک کنسول تلویزیونی را مانند یک طراح طراحی کنیم توسط LINDSEY LANQUIST ارسال شده در 25 مه 2022 یک کنسول تلویزیون داخلی با رنگ آبی روشن طراحی Mindy Geyer تزئین کنسول تلویزیون کار آسانی نیست زیرا کنسول تلویزیون شما یک بوم خالی نیست. ایده های جذاب دکوراسیون منزل  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون اتاق خواب کودک و 4 اهمیت بالای آن!

هر قطعه باید فضای شما را زینت دهد بدون اینکه حواس سازنده واقعی را پرت کند: صفحه تلویزیون شما. برای پیچیده تر شدن مسائل، دکوراسیون شما باید در کنار تلویزیون شما خوب به نظر برسد – چه روشن و چه خاموش. این نیاز به تعادل برای هر کسی دارد. بنابراین ما مستقیماً از متخصصان مشاوره می گیریم. ما از چهار طراح داخلی پرسیدیم که چگونه یک کنسول تلویزیونی را سبک طراحی کنیم، و آنها نکات زیادی را ارائه کردند – برخی از کلاسیک ها، برخی غیرمنتظره، که همه آنها را می توان به راحتی در خانه بازسازی کرد.

کارشناسان دکوراسیون چه تاثیراتی در دکوراسیون منزل اصفهان دارد؟

با کارشناسان ملاقات کنید کریستن کانر طراح اصلی شرکت طراحی کرستن کانر طراحی داخلی مستقر در سیاتل است. مری بث کریستوفر مالک و بنیانگذار شرکت   ایده های جذاب دکوراسیون منزل  طراحی MBC Interior Design مستقر در کالیفرنیا است. سارا کول طراح اصلی شرکت طراحی سارا کول داخلی مستقر در ماساچوست است. لیزا کارولا مالک و طراح اصلی شرکت طراحی فیش اند کو استودیو مستقر در کالیفرنیا است.  8 کابینت تلویزیون که بیشتر از صفحه نمایش خودنمایی می کنند 01 10 تلویزیون را نزدیک کنسول نصب کنید یک کنسول تلویزیونی بافت دار با یک تلویزیون کم آویز و شاخه های بلند در یک گلدان.

ایده های جذاب دکوراسیون منزل
ایده های جذاب دکوراسیون منزل

ایده های جذاب دکوراسیون منزل  1

داخلی بکا نصب تلویزیون بر روی دیوار بسیار آسان است. فضای کنسول شما را آزاد می کند و تماشای تلویزیون شما را راحت تر می کند. به گفته کارشناسان ما، شما می خواهید آن را خیلی نزدیک به کنسول خود آویزان کنید. کریستن کانر، طراح اصلی در Kirsten Conner Interiors، می‌گوید: «نصب تلویزیون روی دیوار راه حلی است. شما فقط به فاصله 1 تا 2 اینچی بین پایین تلویزیون و بالای کنسول نیاز دارید. 0 10 دکوراسیون را به حداقل برسانید یک کنسول تلویزیونی با سه تزئین: یک کاسه بافته شده، یک گیاه گلدانی و یک دسته کتاب.

بهترین روش برای تجزیه و تحلیل سیستم دکور چه می باشد؟

طراحی Mindy Geyer ممکن است اضافه کردن تزیینات به کنسول تلویزیون وسوسه انگیز باشد، اما در مقابل این تمایل مقاومت کنید. مری بث کریستوفر، طراح اصلی در MBC Interiors می‌گوید: «اگر تلویزیون در ارتفاع درست بالای کنسول آویزان است (پایین‌تر از آن چیزی که اکثر مردم فکر می‌کنند باید باشد)، رویکرد دکوراسیون داخلی در اصفهان  کمتر ایده های جذاب دکوراسیون منزل   -بیشتر را در پیش بگیرید. “یک دسته کتاب روی میز قهوه، یک گیاه کوچک، شاید یک چیز معنی دار – پس بیایید آن را یک روز بنامیم.” 03 10 از عکس های قاب شده دوری کنید یک کنسول تلویزیون داخلی بزرگ با گیاهان در بالا دوون گریس داخلی در دنیای طراحی داخلی، یک عکس قاب شده نقطه پایانی است. ایده های دکوراسیون منزل  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  آخرین‌مدل‌ها و روندهای مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی برای خانه

اما در مورد تزیین کنسول‌های تلویزیون، آن‌ها یک منکر بزرگ هستند.سارا کول، طراح اصلی سارا کول داخلی می‌گوید: «شما یک عکس قاب‌دار بالای کنسول خود ندارید». “در حال حاضر یک آموزش طراحی دکوراسیون داخلی   تلویزیون در آنجا وجود دارد، و تصویر بسیار بزرگی است. برای رقابت با آن به تصاویر بیشتری نیاز ندارید.” 0 10 دستگاه را از دید دور نگه دارید یک کنسول تلویزیونی سفید با پشته ای از کتاب و یک گیاه داخلی نمک خالص وسایل ضروری ناخوشایند مانند کنترل از راه دور، سیم برق و کنترلرهای بازی ویدیویی را از کنسول خود دور نگه دارید.

کنسول های بازی در روش دکور منزل چه می باشد؟

کانر می‌گوید: «کنسول تلویزیون باید جایی برای قرار دادن وسایل در زمان عدم استفاده داشته باشد، بنابراین می‌توانید قسمت بالایی را به برخی از وسایل تزئینی خاص اختصاص دهید. نباید مکانی برای قرار  ایده های جذاب دکوراسیون منزل  دادن ریموت‌ها، کنترل‌کننده‌ها و بازی‌ها باشد، زیرا تمام هدف یک کنسول رسانه ذخیره آن موارد است. 0 10 بلندگوهای خود را با نوار صوتی تعویض کنید تلویزیون نصب شده با نوار صوتی در زیر دوون گریس داخلی لیزا کارولا، طراح اصلی استودیو فیش اند کو، می‌گوید: «مردم اغلب از کنسول‌ها به عنوان سطحی برای بلندگوها استفاده می‌کنند.

ایده های دکوراسیون منزل
ایده های دکوراسیون منزل

ایده های دکوراسیون منزل  2

همیشه به جای قرار دادن بلندگوها در بالای کنسول، از نوار صوتی استفاده کنید که می‌توان آن را در زیر تلویزیون نصب کرد.» با انجام این کار، می‌توانید دستگاه را از کنسول دور نگه دارید و فضا را برای تزئینات جذاب‌تر باز کنید. 06 10 کنسول خود را با رنگ سرگرم کننده رنگ آمیزی کنید یک کنسول تلویزیون داخلی با رنگ آبی روشن طراحی Mindy Geyer به جای اینکه کنسول تلویزیون خود را با لهجه های جسورانه به رخ بکشید، خود کنسول را به یک بیانیه  ایده های جذاب دکوراسیون منزل  ساز تبدیل کنید. کانر می گوید: “کل کنسول را بکشید و آن را به عنوان یک لهجه تزئینی برجسته کنید.” “این بیشتر یک بهم ریختگی بصری است تا قرار دادن یک سری چیزها روی آن.” ایده های جذاب منزل  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون داخلی خانه و 4 ایده سریع و آسان

از جمله کارهای مورد نظر در زمینه دکور کردن منزل چیست؟

اگر رنگ مورد علاقه شما نیست، کریستوفر توصیه می کند که بافتی را با حصیر، مش یا سخت افزار ارتقا یافته اضافه کنید. 07 10 تزئیناتی را انتخاب کنید که مانع دید شما نشود یک کنسول تلویزیونی بزرگ با یک گلدان بلند که لبه‌های آن را تزئین می‌کند دوون گریس داخلی اشتباه رایجی ایده های جذاب دکوراسیون منزل  که مردم هنگام تزیین کنسول تلویزیون مرتکب می شوند؟ کریستوفر گفت: «قرار دادن بیش از حد چیزها یا اشیاء بیش از حد بالا با تلویزیون رقابت می کند. طرح دکوراسیون خود را شیک، ساده و کوتاه نگه دارید. و قطعات بلند را به کناره های کنسول بکشید تا تلویزیون شما را مبهم نکنند.

08 10 ترانکینگ کابل رزرو کنید کنسول های تلویزیون به دلیل کانال های کابلی که به دقت قرار داده شده اند، سیم قابل مشاهده ای ندارند استودیو FISH & CO اگر در نهایت چند سیم  ایده های جذاب دکوراسیون منزل   روی دیوارهای خود دارید، آنها را با کانال های کابل بپوشانید – نوارهای براقی که برای پنهان کردن سیم ها طراحی شده اند. “ترانک  دکوراسیون داخلی در اصفهان  کابل روی سیم ها می رود و آنها را در یک خط مستقیم کامل می پوشاندکرولا می‌گوید: «بعضی از گزینه‌ها حتی قابل رنگ‌آمیزی هستند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را با دیوارهای خود مطابقت دهید و کسی آنها را.

ایده های جذاب منزل
ایده های جذاب منزل

ایده های جذاب منزل  3

نتیجه گیری های مورد نیاز در زمینه ایده های جذاب دکوراسیون منزل!

کنسول داخلی تلویزیون، نزدیک برای پنهان کردن کامل تلویزیون دوون گریس داخلی به جای خرید یک کنسول تلویزیونی مستقل، روی کنسول داخلی سرمایه گذاری کنید. کول گفت: “در مقایسه با یک کنسول مستقل، اتاق داخلی کامل تر به نظر می رسد.” این یک سرمایه گذاری است، اما تأثیر آن بسیار زیاد است.» می‌توانید تمام فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز خود را به داخل کابینت مجهز کنید، و حتی می‌توانید.

کابینت‌های سفارشی را با درهای؟

کشویی برای مخفی کردن تلویزیون.

در زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید؟

بسازید. 10 10 بالای کنسول را خالی بگذارید.

نبیند. ” 09 10 کنسول خود را ؟

با کنسول داخلی جایگزین کنید