بازسازی ساختمان در اصفهان
29
شهریور

5 روش اصلی در& مورد محاسبه هزینه بازسازی ساختمان که باید بدانید!

محاسبه هزینه بازسازی ساختمان چگونه قابل انجام و محاسبه است؟

02 07 از به آرامی اتاق را باز کنید درگاه باز از اتاق کوچکتر به اتاق خواب بزرگتر در خانه ویکتوریایی منتهی می شود  یین یانگ/گتی ایماژ کل دیوار یک خانه قدیمی را خراب نکنید. در عوض، دهانه ها یا قوس ها را ببرید. بخشی از دیوار یا ستون تزیینی را برای پشتیبانی ساختاری بگذارید. خانه‌های ویکتوریایی قدیمی‌تر  بازسازی ساختمان در اصفهان  می‌توانند اتاق‌های بسیار بسیار کوچکی داشته باشند – اغلب بدون کمد. در واقع، فرانک لوید رایت زمانی که شروع به ساخت خانه در اواخر دوره ویکتوریا کرد، خانه هایی به سبک ملکه آن ساخت. ویژگی‌های جعبه‌مانندی که در آن دوران محبوبیت داشت، او را بسیار ناامید کرد تا جایی که الهام‌بخش طراحی فضاهای داخلی بیشتر بود که می‌توان آن را در سبک رایتز پریری یافت.

فهرست مطالب

محاسبه هزینه ساختمان چگونه قابل انجام و محاسبه است؟

کپی رایت کردن از دکوراسیون های معروفی ایا اشکال دارد؟

اتاق خواب ها بهتر است چگونه دکور شوند و چرا؟

خانه های مدرن چه تاثیری در دکوراسیون منزل دارد؟

بازسازی خانه قدیمی با چه مشکلاتی روبه رو خواهد بود ؟

نتیجه گیری های لازم در مورد محاسبه بازسازی ساختمان ؟

فهرست تصاویر

محاسبه بازسازی ساختمان  1

محاسبه هزینه ساختمان  2

محاسبه بازسازی ساختمان  3

عنوان محاسبه هزینه بازسازی ساختمان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

کپی رایت کردن از دکوراسیون های معروفی ایا اشکال دارد؟

با خیال راحت از طرح های رایت قرض بگیرید – پلان طبقه قدیمی ویکتوریایی خود را بدون خراب کردن خانه باز کنید. 03 07 از فضای ذخیره سازی، رنگ های روشن و زنده را به خانه قدیمی خود اضافه کنید دیوارهای سبز رنگ، بریدگی های قوسی، پنجره های از کف تا سقف که به صورت کم عمق روی هر چهار دیوار امتداد دارند – مبلمان آنتیک و کف چوبی سخت  عکاسی لیلیت/گتی ایماژ در گوشه و کنار خانه ویکتوریایی خود ذخیره سازی بیشتری پیدا کنید. قسمت زیر راه پله اصلی را به کمد تبدیل کنید. برای دسترسی آسان تر به لباس های آویزان، میله را به طرفین قرار دهید تا فضا در کمدهای تنگ بهینه شود.  محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  7 راه اساسی & برای اطلاع از قیمت بازسازی داخلی در اصفهان چیست؟

04 07 از یک اتاق را در یک خانه قدیمی تغییر کاربری دهید حمام زیر شیروانی با وان رومی زیبا، کاشی های مرمری روی زمین و دیوارها، قفسه حوله مدرن  پیتر موکرجی/ گتی ایماژ سپس حمام است. اگرچه لوله کشی داخلی در اوایل قرن حاضر در دسترس بود، حمام ها (که در زمان ویکتوریا توالت های فلاش محاسبه هزینه بازسازی ساختمان   نامیده می شدند) اغلب با استانداردهای امروزی تنگ بودند. صاحبان اصلی خانه قدیمی شما احتمالاً به یک اتاق غذاخوری رسمی و تعداد زیادی اتاق خواب کوچک نیاز داشتند. خانواده شما ممکن است ترجیح دهند که یک دفتر کار خانگی و یک اتاق خواب مستر بزرگ داشته باشند.

اتاق خواب ها بهتر است چگونه دکور شوند و چرا؟

درباره این ترم: اتاق خواب اصلی بسیاری از انجمن های املاک و مستغلات، از جمله انجمن ملی سازندگان خانه، اصطلاح “خواب اصلی” را به عنوان تبعیض آمیز طبقه بندی می کنند. “خواب مستر” نامی است که اکنون در صنعت املاک و مستغلات به طور گسترده استفاده می شود و هدف اتاق را بهتر نشان می دهد. رباره تعهد ما به تنوع و گنجاندن برای تبدیل The Spruce به سایتی که همه احساس می کنند از آن استقبال می شود، بیشتر بخوانید. در مورد روش های جدید و متفاوتی که می توانید از اتاق های موجود در خانه خود استفاده کنید خلاقانه فکر کنید. گاهی اوقات می توان یک اتاق را با کمی بازسازی تغییر کاربری داد.

محاسبه هزینه بازسازی ساختمان
محاسبه هزینه بازسازی ساختمان

محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  1

فضای اتاق زیر شیروانی را فراموش نکنید. یک حمام لوکس با مهندسی مناسب لازم نیست در طبقه اول باشد. قفسه‌های کتاب و کابینت‌های تعبیه شده را در اطراف درها و پنجره‌ها نصب کنید. از کمد و کمد برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی استفاده کنید. با توجه به ظاهر تاریخی، مناطقی برای پنجره های خلیجی برای گوشه ها و شکاف های بیشتر ایجاد کنید 05 07 از اضافه شده به خانه قدیمی شما کلبه رنگارنگ ویکتوریایی کوچک، ایوان کوچک جلو،  محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  پسوند شیروانی کوچک جلو و نورگیر در امتداد یک طرف سقف شیروانی  نانسی نلینگ/گتی ایماژ همه خانه های ویکتوریایی کوچک و به هم ریخته بودند.

مطالب پیشنهادی  8روش# اساسی در ارتباط با بازسازی آشپزخانه در اصفهان چیست؟

خانه های مدرن چه تاثیری در دکوراسیون منزل دارد؟

یک سازه خالی از سکنه خانه های مدرن ممکن است به فضای بیشتری نسبت به خانه های کوچکتر به سبک کلبه ای نیاز داشته باشند. هنگام اضافه کردن ساخت و ساز جدید به خانه قدیمی خود، خانه اصلی را دست نخورده نگه دارید. اگر مالک آینده بخواهد اضافه شده را حذف کند، باید بتواند این کار را بدون آسیب رساندن به قسمت قدیمی خانه انجام دهد. همیشه مطمئن شوید که اضافات شما با معماری خانه فعلی شما سازگار است. اگر نورگیر اضافه می کنید، آنها را  محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  در کنار یا پشت بسازید تا نمای اصلی حفظ شود. پلان ها و ارتفاعات اضافه شده را به دقت بررسی کنید. از این چک لیست به عنوان راهنمای خود استفاده کنید. محاسبه هزینه ساختمان  2 را نشان می دهد.

آیا اضافه شده خیلی بزرگ است؟ به نظر می رسد خانه اصلی را غرق کرده است؟ آیا محتوای جدید خیلی کم است؟ آیا به نظر می رسد که بعد از این واقعیت به خانه متصل شده است؟ آیا خانه جدید اضافه شده با خانه اصلی هماهنگ است؟ آیا از همان مواد و سبک ها استفاده  محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  می کند؟ آیا افزوده‌های جدید بازسازی ساختمان در اصفهان   با اندازه و شخصیت سایر خانه‌های مجاور همخوانی دارد؟ آیا اضافه شدن جدید باعث می شود خانه شما ناهنجار یا نامتعادل به نظر برسد؟ به قلب خود گوش دهید – و در نظر بگیرید که از یک معمار راهنمایی بخواهید. معماران همیشه در مورد تناسبات و فضا نظر و ایده دارند.

بازسازی خانه قدیمی با چه مشکلاتی روبه رو خواهد بود ؟

06 07 از جذابیت خانه قدیمی را حفظ کنید نمای نزدیک دستگیره در برنجی عتیقه  استاک عنکبوتی/گتی ایماژ اولین قانون بازسازی این است که “آسیب نرسانید”. وقتی یک خانه قدیمی را به روز می کنید، مطمئن شوید که جزئیات تاریخی آن را حفظ کنید. استفاده مجدد از مواد موجود قالب ها و سخت افزارهای تاریخی را حفظ محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  کنید. تغذیه با لامپ های گازی سیمی نمونه های صنایع دستی منحصر به فرد را نگه دارید. مرمر، شابلون ها و حکاکی ها را بازیابی کنید. سعی نکنید بازسازی های مدت ها قبل را لغو کنید. اکثر ساختمان ها در طول زمان تغییر می کنند و بازسازی خانه شما می تواند به خودی خود تاریخی باشد.

مطالب پیشنهادی  نمای شیشه ای + 7 دلیل استفاده از آن + 3 روش اجرای آن!

محاسبه هزینه ساختمان
محاسبه هزینه ساختمان

محاسبه هزینه ساختمان  2

در صورت امکان، به جای تعویض، تعمیر کنید. آن وان پا پنجه ای قدیمی را دور نریزید – آن را دوباره لعاب دهید. درهای شکسته را تعمیر کنید، کابینت های قدیمی را تعمیر کنید، گچ ترک خورده را ترمیم کنید، و پنجره های چوبی تاریخی را بدون اینکه طعمه زمین های فروش شوید، بازسازی کنید. اگر یک ویژگی تاریخی قابل بازسازی نیست، به دنبال یک مورد مشابه در یک مرکز بازیافت ساختمان بگردید، یا یک مورد جدید را خریداری کنید که از نظر طراحی، رنگ، بافت و سایر کیفیت های بصری با آیتم قدیمی مطابقت دارد. 07 07 از آیا باید مدرن شود؟ محاسبه بازسازی ساختمان  3 را نشان می دهد.

نتیجه گیری های لازم در مورد محاسبه هزینه بازسازی ساختمان ؟

دو طبقه، سایدینگ سبز، تزئینات کرم و قرمز، سقف شیب دار ویکتوریایی، تزئینات شیروانی و تخته ای  جکی کریون زندگی در یک خانه قدیمی انتخاب سختی است. آیا باید دقت تاریخی خانه خود را حفظ کنید؟ یا باید کمی مدرنیزاسیون انجام دهید تا بتوانید راحت تر زندگی کنید؟ معمار حفاظت تاریخی لی اچ.  بازسازی داخلی منزل مدرن  نلسون می نویسد: «شخصیت یک ساختمان ممکن است به طور غیرقابل برگشتی آسیب ببیند یا از بسیاری جهات تغییر کند.» از چه راه هایی بازسازی ها می توانند شخصیت یک خانه را از بین ببرند؟ “تغییر موقعیت نامناسب آجرکاری” “حذف ایوان جانبی منحصر به فرد” “ارسی

“تغییر چیدمان اتاق اصلی” “معرفی اتریوم” “چوبی که قبلاً رنگ نشده و غیره را رنگ کنید.” اگر خانه شما هیچ اهمیت تاریخی ندارد، مجبور نیستید آنچه را که نیلسن «عناصر تعیین کننده شخصیت»  بازسازی ساختمان در اصفهان   می نامد را حفظ کنید.  محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  اما کدام خانه ویکتوریایی تاریخی نیست؟ منبع ویژگی های معماری، مختصر حفاظت 17، توسط Lee H. Nelson، FAIA، خدمات پارک ملی [دسترسی در 10 نوامبر 2016] قلعه کیل مارتین در شب روشن می شود.

محاسبه بازسازی ساختمان
محاسبه بازسازی ساختمان

محاسبه بازسازی ساختمان  3

یک قلعه قرن شانزدهمی سبک؟

«لوکس روستایی» خود را حفظ کرده است .

خانه ردیفی چیست؟ خانه ردیفی چیستچگونه ؟

یک خانه ویکتوریایی را مدرن کنیم .

توسط موریس ساشا // دوشنبه، 13 اوت 2018؟

را عوض کن” “تغییر محیط اطراف ساختمان.