بازسازی ساختمان در اصفهان
15
شهریور

5 راه% اصلی برای مرمت و بازسازی ساختمان که بهتر است بدانید!

مرمت و بازسازی ساختمان دارای چه ساختار هایی می باشد؟

  1. آنچه را که جمع آوری کرده اید نمایش دهید دو پرینت و راکت های قدیمی دیوار اتاق خواب را تزئین می کنن طراحی اشلی مونتگومری اگر یک کلکسیونر مشتاق هر چیزی هستید، در نظر بگیرید که مجموعه خود را به زیور آلات تبدیل کنید. طراحان داخلی کورتنی و رابرت نووگراتز از The Novogratz می گویند: «مجموعه ای از بازسازی ساختمان در اصفهان  تقریباً هر چیزی می تواند به یک خانه شخصیت بیافزاید. طراحان پیشنهاد می‌کنند همه چیز از کالاهای ورزشی قدیمی و کتاب‌های کمیک کلاسیک گرفته تا لحاف‌های قدیمی و صفحات وینیل را به نمایش بگذارند. تا زمانی که مال شماست و دوستش دارید، باید در فضای شما عالی به نظر برسد.

فهرست مطالب

مرمت و ساختمان دارای چه ساختار هایی می باشد؟

از مهم ترین لایه های انجام مرمت و بازسازی خانه چه می باشد؟

از جمله منابعی که می توان برای بازسازی روی ان سرمایه گذاری کرد؟

سه مورد از تلاش های اساسی برای بازسازی منزل ایرانی چیست؟

از جمله نورپردازی های مورد استفاده در زمینه بازسازی ؟

بزرگترین فرش برای یک خانه 120 متری چه باید باشد؟

سوالات متداول در زمینه مرمت ساختمان چیست؟

فهرست تصاویر

مرمت بازسازی ساختمان  1

مرمت ساختمان  2

بازسازی ساختمان  3

عنوان مرمت و بازسازی ساختمان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

از مهم ترین لایه های انجام مرمت و بازسازی خانه چه می باشد؟

  1. لایه های مختلف درمان پنجره یک میز سیاه در کنار پنجره که با کرکره های بافته شده و پرده های ضخیم پوشیده شده بود طراحی کیتی هاجز پرده ها می توانند در هر اتاقی تفاوت بزرگی ایجاد کنند. به یاد داشته باشید، لازم نیست فقط به یک نوع بچسبید. پتری می گوید: “در خانه خود، نور طبیعی را با لایه بندی سایه های مختلف افزایش دهید.” جفت کردن مجموعه‌ای از پرده‌های بافت‌دار با پرده‌های شفاف یا ضخیم، راهی عالی برای کاربردی‌تر کردن و شاداب‌تر کردن فضای شماست.30. رنگ جدید را با فوم برد C احساس کنیدانتخاب یک رنگ ممکن است دشوار باشد. مرمت و بازسازی ساختمان 1 را نشان می دهد.
مطالب پیشنهادی  بازسازی سوئیت و 2 نوع ایده برای خوابگاه و زیرزمین!

عمدتاً به این دلیل که یک رنگ می تواند در زمان های مختلف روز یا با نورهای مختلف روشن بسیار متفاوت به نظر برسد. اما جنیفر جی موریس، طراح داخلی و مدیر JMorris Design، یک ترفند هوشمندانه دارد که به شما کمک می کند در انتخاب رنگ خود اعتماد بیشتری داشته باشید. او می‌گوید: «در صورت امکان، من واقعاً مشتریانم را تشویق می‌کنم که وقت بگذارند، چند تخته فوم رنگ کنند و در طول روز در اتاق قدم بزنند. “عوامل زیادی وجود دارد که بر درک  مرمت و بازسازی ساختمان  ما از رنگ تاثیر می گذارد – سایه، زمان روز و زمان سال. رنگ می تواند تاثیر زیادی بر یک فضا و احساس شما داشته باشد. ارزش وقت گذاشتن را دارد.”

از جمله منابعی که می توان برای بازسازی روی ان سرمایه گذاری کرد؟

  1. فقط روی اقلامی سرمایه گذاری کنید که قصد دارید سال ها مالک آن باشید اتاق با مبلمان چوبی شیک پر شده است فرر هنگام خرید مبلمان، قطعات سرمایه گذاری را در اولویت قرار دهید – اقلام خوش ساختی که برای سال های آینده می خواهید. هدر مک کئون، بنیانگذار Land and Sky Designs می گوید: «یکی از بهترین توصیه های طراحی داخلی که از مادرشوهرم گرفتم این بود: «فقط آنچه را که قصد دارید در 10 تا 20 سال آینده داشته باشید بخرید». “به جای خرید محصولات مد که تنها در چند ماه یا چند سال منسوخ می شوند، روی محصولات کمتری سرمایه گذاری کنید که قلب شما را به آواز بخواند.”

مرمت و بازسازی ساختمانمرمت و بازسازی ساختمان  1

در حال حاضر، شما مجبور نیستید در همه چیز ولخرجی کنید. سرمایه گذاری روی لوازم اصلی مانند مبل، میز و صندلی را در نظر بگیرید. در مواردی که می خواهید به مرور زمان جایگزین کنید، مانند بالش، پتو و فرش صرفه جویی کنید. 32. به سه قسمت تزئین کنید یک دیوار با سه شی قاب پوشیده شده است که در ارتفاعات کمی متفاوت  بازسازی واحد مسکونی  آویزان شده اند داخلی بکا تزیین در گروه های سه نفره می تواند برای پر کردن فضای شما با دکور مفید باشد. برگمن می گوید: «وقتی مردم زباله های پراکنده زیادی در خانه های خود دارند، چشم ها غرق می شوند.

سه مورد از تلاش های اساسی برای بازسازی منزل ایرانی چیست؟

و نمی دانند به کجا نگاه کنند. او پیشنهاد می کند سه مورد را با هم گروه بندی کنید و آنها را در ارتفاعات کمی متفاوت قرار دهید. او می گوید: “وقتی آنها در گروه های سه نفره قرار می گیرند، چشم به بلندترین قطعه کشیده می شود و به سمت پایین حرکت می کند.” به این ترتیب، شما در واقع تمام آن قطعات زیبا را در خانه مرمت و بازسازی ساختمان  خود به نمایش می گذارید، نه اینکه قطعات تزئینی برای جلب توجه با یکدیگر رقابت کنند.”  این قانون ساده ممکن است راز یک خانه با طراحی خوب باشد 33. راهروهای خود را ارتقا دهید راهرو تزئین شده با گذرگاه گورخر، کاغذ دیواری سبز زمردی. مرمت ساختمان  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  آجرچینی و 4 نوع مختلف آن برای بازسازی نمای ساختمان های مدرن و باستانی

تیلور کارو راهرو شما ممکن است اولین دکوراسیونی نباشد که هنگام بازسازی خانه به آن فکر می کنید، اما به اندازه بقیه فضای شما سزاوار توجه است. پتری می گوید: «هنگام تزئین خانه شما معمولاً  بازسازی ساختمان در اصفهان راهروها نادیده گرفته می شوند. جذاب‌تر کردن راهرو فوراً فضای خانه‌تان را تغییر می‌دهد و باعث می‌شود از لحظه‌ای که وارد آن می‌شوید احساس شادی بیشتری داشته باشید.» رنگ کردن لباس‌هایتان را با رنگی سرگرم‌کننده، آویزان کردن چند اثر هنری جسورانه یا چسباندن کاغذ دیواری‌های جذاب در نظر بگیرید. 35. چارچوب خود را ساده کنید.

از جمله نورپردازی های مورد استفاده در زمینه بازسازی ؟

  1. به دمای رنگ نورپردازی خود توجه کنید اتاق خواب رنگارنگ با نور سفید گرم شرکت پست هنگام تهیه روشنایی، به تعداد وسایلی که دارید و روشنایی آن‌ها را در نظر بگیرید. مک کیون گفت: دمای رنگ نور همه چیز است. برای من کیفیت نور ساطع شده از منبع نور مهمتر از طراحی خود دستگاه است. مرمت و بازسازی ساختمان چیو موافق است: “داشتن نورهای کافی با دمای رنگ مناسب می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.” Chiu توصیه می‌کند که نور خنک‌تر و روشن‌تر (حدود 3000 کلوین) را برای آشپزخانه و نور گرم‌تر و ملایم‌تر (حدود 2700 کلوین) را برای اتاق‌های راحت‌تر خانه انتخاب کنید.

مرمت ساختمان
مرمت ساختمان

مرمت ساختمان  2

یک گوشه ناهارخوری تزئین شده با چهار اثر هنری انتزاعی با قاب‌های طلایی مشابه طراحی مری بارتون یک راه آسان برای کاهش شلوغی بینایی؟ تمام قاب های خانه خود را یک رنگ کنید. اینگ ریوز می‌گوید: «این انتخاب کوچک اما عمدی از این جهت دگرگون‌کننده است که بر سوژه تأکید می‌کند تا شی خاصی که به آن نمایش داده می‌شود». دلیلی وجود دارد که موزه ها همه چیز را به رنگ سفید قاب بندی می کنند. البته این به معنای دور ماندن از مرمت و بازسازی ساختمان  چارچوب های جالب نیست. او می افزاید: «شروع با یک پالت فریم های تک رنگ به شما پس زمینه ای محکم و انعطاف پذیری برای تغییر کاربری اشیاء اطرافتان می دهد. بازسازی ساختمان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  6 راه برای بازسازی ساختمان در اصفهان به صورت & کم هزینه !

بزرگترین فرش برای یک خانه 120 متری چه باید باشد؟

  1. بزرگترین فرشی را که می توانید پیدا کنید بخریدیک فرش می تواند کارهای زیادی برای یک اتاق انجام دهد. موریس گفت: “آنها مبلمان را آسیاب می کنند، به بهبود مرمت و بازسازی ساختمان آکوستیک کمک می کنند و بافت را اضافه می کنند.” حتی اگر فضای کوچکی را تزئین می کنید، معمولاً ارزش خرید یک فرش بسیار بزرگ را دارد. هلویگ می گوید: «بزرگترین فرشی را که می توانید پیدا کنید بخرید. “ممکن است مخالف به نظر برسد، اما یک فرش کوچک در یک فضای کوچک همیشه اندازه اتاق را برجسته می کند.” هانتمن موافق است: “من متوجه شده ام که هر چه فرش بزرگتر باشد، اتاق بزرگتر به نظر می رسد.”
  2. به خودتان زمان بدهید تا با کار جدید سازگار شوید اتاق با کاغذ دیواری سبز چاپ شده تزئین شده است خانه کلیمیا هر بیانگر جدیدی ممکن است کمی به آن عادت کند. موریس گفت: «اجازه دهید چیزهای جدید هر روز در آن جا بیفتد. “تغییر می تواند دشوار باشد، اما ویژگی ها یا قطعات جدید و بهبود یافته نیز می تواند کمی به آنها مرمت و بازسازی ساختمان عادت کند.” 38. روی برخی از گیاهان بپاشید حمام تزئین شده با فرش قرمز چاپ شده و درخت انجیر برگ کمانچه طراحی جسیکا نلسون به دنبال راهی آسان برای تغییر فضای خود هستید؟ در برخی کارخانه ها سرمایه گذاری کنید. بل می‌گوید: «هر اتاق باید حداقل .

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان  3

سوالات متداول در زمینه مرمت و بازسازی ساختمان چیست؟

اگر مراقبت از گیاهان مناسب شما نیست، به یاد داشته باشید که گیاهان زنده تنها گزینه شما نیستند. تیلور پیشنهاد کرد که “گل، گلدان، شاخه – یک اشاره به طبیعت” اضافه شود. این می تواند به معنای گیاهان  بازسازی ساختمان در اصفهان  زنده، گیاهان خشک شده یا حتی گیاهان مصنوعی باشد. 39. فلزات مخلوط آشپزخانه با دیوارهای صورتی کم رنگ، تابه های مسی و سخت افزار طلایی براق داخلی نمک خالص وارد هر اتاقی در خانه خود شوید و ممکن است عناصر فلزی پیدا کنید.

دستگیره درها، کشوها، لوازم خانگی؟

و موارد دیگر. در حالی که جفت کردن.

این قطعات می تواند نتایج خیره کننده ای؟

ایجاد کند، ترکیب و تطبیق آنها .

به همان اندازه عالی به نظر می رسد؟

یک عضو از قلمرو گیاهان را در خود جای دهد.