بازسازی ساختمان در اصفهان
19
شهریور

4 راه محاسبه% اسان برای درآمد بازسازی خانه که باید بدانید!

درآمد بازسازی خانه چگونه محاسبه می شود و چطور است؟

کاستا گفت: «از ترتیبات رسمی زندگی خودداری کنید. و اتاق را روی گفتگو متمرکز کنید. “فضا را به عنوان یک سالن یا لابی هتل در نظر بگیرید. که لحظات و فرصت های متفاوتی را برای جمع شدن ایجاد می کند.” فضا را به عنوان یک سالن استراحت یا لابی هتل در نظر بگیرید. و لحظات و فرصت های مختلف را برای جمع آوری ایجاد بازسازی ساختمان در اصفهان  کنید. 10 23 اتاق غذاخوری خود را با اتاق نشیمن خود ادغام کنید. یک اتاق بزرگ با غذاخوری و اتاق نشیمن طراحی ارین ویلیامسون جفت کردن. آشپزخانه با اتاق نشیمن یک گزینه محبوب است. اما جفت کردن یک اتاق ناهار خوری با یک اتاق نشیمن گزینه عالی دیگری است.

فهرست مطالب

درآمد خانه چگونه محاسبه می شود و چطور است؟

بهترین روش برای نتیجه گیری عالی از بازسازی منزل چیست؟

از جمله اصلی ترین میزبان های پذیرایی جهت بازسازی منزل چیست؟

اتاق سه در چهار در پروژه بازسازی منزل چگونه انجام می شود؟

گسترش فضای اتاق چه تاثیری در بازسازی منزل دارد؟

فضای استراحت در روش بازسازی منزل چگونه می باشد؟

سوالات متداول در مورد درآمد خانه چگونه می باشد؟

فهرست تصاویر

درآمد خانه  1

درآمد عالی بازسازی خانه  2

درآمد با زسازی خانه  3

عنوان درآمد بازسازی خانه
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

بهترین روش برای نتیجه گیری عالی از بازسازی منزل چیست؟

کورن گفت: «ما سیال بودن اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری را دوست داریم. “ما دیوار اتاق نشیمن را به اتاق ناهار خوری باز کرده ایم، زیرا این امکان را برای جریان روان تر ترافیک فراهم می کند. – نوشیدنی برای شام.” 11 23 از لایه های مختلف استفاده کنید. اتاق نشیمن و بخشی از دیوار فقط چند قدم از آشپزخانه اپن فاصله دارد. طراحی Mindy Geyer پله ها دوست شما در هر پلان طبقه باز هستند. چرا؟ سطوح مختلف به شما این امکان را می دهد. که به راحتی فضای خود را به گوشه های کوچکتر تقسیم کنید، در حالی که به شما امکان می دهد از انعطاف پذیری فضای داخلی بدون دیوار لذت ببرید. درآمد بازسازی خانه  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بررسي ويژگي هاي خانه نيمه دوبلکس + 6 نکته در مورد آَشپزخانه آن

12 23 صمیمیت را با دهانه های جعبه افزایش دهید اتاق نشیمن و ناهارخوری با هم ترکیب شده و از طریق دو دهانه پوسته به آشپزخانه متصل می شوند فرر آیا می خواهید بخشی از حریم خصوصی یک پلان طبقه بسته را بدون افزودن هیچ دیواری به تصویر بکشید؟ از دهانه های پوششی مانند درهای باز و قوس ها استفاده کنید دیویس می گوید: «یک دهانه پوسته دار می تواند معجزه ای از جدایی بصری بین فضاها ایجاد کند. “داشتن دهانه های پوسته گسترده تر، حس اتصال را بدون باز شدن واقعی ایجاد می کند، بنابراین جداسازی بدون قربانی کردن جریان.” 13 23.

از جمله اصلی ترین میزبان های پذیرایی جهت بازسازی منزل چیست؟

خود را با دو منطقه میزبانی پذیرایی کنید اتاق نشیمن باز متصل به بار خانه Prom Studio هنگامی که پلان طبقه باز خود را می چینید، به یاد داشته باشید که شما مسئول اتاق های خانه خود هستید. بنابراین اگر آشپزخانه و بار خانگی می‌خواهید، برای هر دو فضا باز کنید. کاستا گفت: “مشتریان ما دوست دارند یک منطقه نوشیدنی جداگانه را در طرح های مفهومی باز خود بگنجانند.” اگر بارهای خانگی را دوست ندارید، برای هر چیزی جا باز کنید. Staples پیشنهاد می‌کند که یک اتاق شراب برای عاشقان شراب، یا یک گوشه کتابخانه برای دوستداران کتاب در اتاق خانواده اضافه کنید.

درآمد بازسازی خانه
درآمد بازسازی خانه

درآمد بازسازی خانه  1

14 23 نور خود را از فضا به فضا تغییر دهید یک آشپزخانه اوپن با یک چراغ آویز سفید در جزیره و یک میز ناهار خوری که با یک چراغ آویز طلایی روشن شده است. رینا سوتروپا نورپردازی یک راه عالی برای ایجاد جریان و جداسازی در یک پلان طبقه باز است. نکته کلیدی این است که نور خود را از گوشه ای به گوشه دیگر تغییر دهید – در حالی که کل تنظیمات را منسجم نگه دارید.کورن می‌گوید: «مطمئن شوید نوری را انتخاب می‌کنید که با هم کار می‌کند اما ویژگی خاص خود را درآمد بازسازی خانه  دارد. “این اجازه می دهد تا جریان خوبی از زیبایی شناسی داشته باشد، در حالی که به هر قطعه اجازه می دهد لحظه خاص خود را داشته باشد.” درآمد عالی بازسازی خانه  2 را نشان می دهد.

اتاق سه در چهار در پروژه بازسازی منزل چگونه انجام می شود؟

15 23 یک اتاق سه در یک ایجاد کنید. یک اتاق بزرگ با آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری داخلی نمک خالص روشی کلاسیک برای چیدمان پلان طبقه باز؟ سه اتاق را در یک اتاق ترکیب کنید. رنی گفت: «مشتریان ما ترکیب اتاق مشترک، ناهار خوری و آشپزخانه را دوست دارند تا فعالیت های روزانه قطع نشود. با قرار دادن مشترک  بازسازی اتاق خواب دخترانه   آشپزخانه، اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن خود، می توانید رویدادها را به طور یکپارچه تر میزبانی  درآمد بازسازی خانه  کنید – هرگز از دست ندهید. 16 23 از پله های خود به عنوان یک مرز استفاده کنید آشپزخانه و اتاق ناهارخوری ترکیبی با یک راه پله شیب دار از اتاق نشیمن جدا می شوند.

مطالب پیشنهادی  مرمت و بازسازی ساختمان و 4#عوامل موثر در انجام این فرایند چیست؟

Prom Studio اگر راه پله شما در گوشه ای قرار نگرفته باشد. ممکن است به عنوان مرزی برای فضای شما عمل کند. از راه پله خود نهایت استفاده را ببرید و با آن به عنوان یک نیمه دیوار رفتار کنید. از آن برای تقسیم فضاهای مختلف در طبقه خود استفاده کنیداستیپلز می گوید: کمی تفکیک فضاها، تعریف آنها بدون جداسازی  بازسازی ساختمان در اصفهان  ساختاری اتاق ها. با قرار دادن تیرهای چوبی بر روی سقف اتاق غذاخوری و خالی گذاشتن سقف آشپزخانه، می توانید فضاها را حتی اگر به هم متصل هستند، از هم   درآمد بازسازی خانه  جدا کنید. 07 23 اتاق بازی را به اتاق نشیمن خود متصل کنید اتاق نشیمن متصل به اتاق بازی.

درآمد عالی بازسازی خانه
درآمد عالی بازسازی خانه

درآمد عالی بازسازی خانه  2

گسترش فضای اتاق چه تاثیری در بازسازی منزل دارد؟

Prom Studio اتاق نشیمن خود را با گسترش آن به اتاق بازی، اتاق بازی یا سایر فضای سرگرم کننده ارتقا دهید. ارین کورن، طراح اصلی Curated Nest، می‌گوید: «ما ادغام یک اتاق خانوادگی با صندلی‌های راحت و انباری سرپوشیده برای اسباب‌بازی‌ها و بازی‌ها را دوست داریم. 08 23 با مبلمان انباری مرز ایجاد کنید ورودی و اتاق غذاخوری درآمد بازسازی خانه  متصل، با استفاده از اتاگرهای باز کمی از هم جدا شده اند طراحی LILJENCRANTZ اگر می‌خواهید اتاق را خلوت‌تر کنید بدون اینکه آن را کاملاً ببندید، برای انجام کار از مبلمان استفاده کنید. کورن گفت: «راه‌حل‌های ذخیره‌سازی بسته، مانند بوفه‌ها و اتاگرها، می‌توانند نواحی را در پلان‌های طبقه باز تجزیه کنند.

09 23 مکان های مختلف صندلی را رزرو کنید پلان طبقه باز با دو گوشه غذاخوری، یک اتاق نشیمن و یک قسمت نشیمن کوچکتر در کنار شومینه جولیان بورچینو چرا خود را به یک قسمت نشیمن محدود کنید؟ با یک پلان طبقه باز، می توانید مجموعه ای از سالن ها را ایجاد کنید که فضای کافی  درآمد بازسازی خانه  برای مخلوط کردن و اختلاط مستاجران را فراهم می کند. کاستا گفت: «از ترتیبات رسمی زندگی خودداری کنید و اتاق را روی گفتگو متمرکز کنید. “فضا را به عنوان یک سالن یا لابی هتل در نظر بگیرید که لحظات و فرصت های متفاوتی را برای جمع شدن ایجاد می کند.” درآمد با زسازی خانه  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی ساختمان در اصفهان و #9 راه برای استخدام نیروی ماهر زمینه دکوراسیون!

فضای استراحت در روش بازسازی منزل چگونه می باشد؟

فضا را به عنوان یک سالن استراحت یا لابی هتل در نظر بگیرید. و لحظات و فرصت های مختلف را برای جمع آوری ایجاد کنید. 10 23 اتاق غذاخوری خود را با اتاق نشیمن خود ادغام کنید. یک اتاق بزرگ با غذاخوری و اتاق نشیمن طراحی ارین ویلیامسون جفت کردن آشپزخانه با اتاق نشیمن یک گزینه محبوب است.اما جفت کردن یک اتاق ناهار خوری با یک اتاق نشیمن گزینه عالی دیگری است. کورن گفت: «ما سیال بودن اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری را دوست داریم. “ما دیوار اتاق نشیمن را به اتاق ناهار خوری باز کرده ایم، زیرا این امکان را برای جریان روان تر ترافیک فراهم می کند – نوشیدنی برای شام.”

11 23 از لایه های مختلف استفاده کنید اتاق نشیمن و بخشی از دیوار فقط چند قدم از آشپزخانه اپن فاصله دارد طراحی Mindy Geyer پله ها دوست شما در هر پلان طبقه باز هستند. چرا؟ سطوح مختلف به شما این  درآمد بازسازی خانه  امکان را می دهد که به راحتی فضای خود را به گوشه های کوچکتر تقسیم کنید، در حالی که به شما امکان می دهد از انعطاف پذیری فضای داخلی بدون دیوار لذت ببرید. 12 23 صمیمیت را با دهانه های جعبه افزایش دهید اتاق نشیمن و ناهارخوری با هم ترکیب شده و از طریق دو دهانه پوسته به آشپزخانه متصل می شوند فرر.

درآمد با زسازی خانه
درآمد با زسازی خانه

درآمد با زسازی خانه  3

سوالات متداول در مورد درآمد بازسازی خانه چگونه می باشد؟

آیا می خواهید بخشی از حریم خصوصی یک پلان طبقه بسته را بدون افزودن هیچ دیواری به تصویر بکشید؟ از دهانه های پوششی مانند درهای باز و قوس ها استفاده کنید. دیویس می گوید: «یک دهانه پوسته دار می تواند معجزه ای از جدایی بصری بین فضاها ایجاد کند. “داشتن دهانه های پوسته گسترده تر، حس اتصال را بدون باز بازسازی ساختمان در اصفهان  شدن واقعی ایجاد می کند، بنابراین جداسازی بدون قربانی کردن جریان.” 13 23 خود را با دو منطقه میزبانی پذیرایی کنید اتاق نشیمن باز متصل به بار خانه Prom Studio هنگامی که پلان طبقه باز خود را می چینید.

به یاد داشته باشید که شما مسئول اتاق های؟

خانه خود هستید. بنابراین اگر آشپزخانه و بار.

خانگی می‌خواهید، برای هر دو فضا باز کنید؟

کاستا گفت: “مشتریان ما دوست دارند .

یک منطقه نوشیدنی جداگانه را در؟

طرح های مفهومی باز خود بگنجانند.”