دکوراسیون داخلی در اصفهان
01
آذر

4 راه برای & پیاده سازی مدرن دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

دکوراسیون داخلی در اصفهان فرقی نمی‌کند در خانه‌ای بزرگ با فضای مشترک بزرگ زندگی کنید. یا در آپارتمانی با مقیاس کوچک‌تر: جریان بهینه، کلید انتقال حس‌های میان قرن است. باز بودن بصری و فیزیکی را با ایجاد. امکان حرکت آزاد – هوا، افراد و نور – در سراسر هر اتاق، مانند اتاق غذاخوری بورلی هیلز توسط Veneer Designs تقویت کنید. از شلوغی پنجره‌ها با انباشتگی گیاهان و اثاثیه در جلوی آنها خودداری کنید و اطمینان حاصل کنید. که خطوط دید به پنجره‌ها و درها همیشه حفظ می‌شوند. به همین ترتیب در بازسازی ساختمان در اصفهان ، اتاق پیاده‌روی کافی (به‌طور ایده‌آل 30 اینچ) باید در جلو، بین و پشت مبلمان بزرگ باقی بماند. و میزهای قهوه‌خوری باید 14 تا 18 اینچ از مبل‌ها دورتر باشند.

فهرست مطالب

کمبود نور باعث به وجود امدن چه مشکلاتی در دکوراسیون می شود؟

برای کاهش درهم برهمی در دکوراسیون در اصفهان باید چه کرد؟

انتخاب رنگ چه تاثیری در بازسازی در اصفهان دارد؟

برای ایجاد یک فضای خیره کننده باید چه کارهایی انجام داد؟

نتیجه گیری اساسی در مورد نحوه استفاده از فضاهای خالی!

فهرست تصاویر

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

بازسازی منزل در اصفهان  2

تعمیر ساختمان در اصفهان  3

عنوان دکوراسیون داخلی در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

کمبود نور باعث به وجود امدن چه مشکلاتی در دکوراسیون می شود؟

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در خانه ای زندگی می کنید. که دیوارهای آن از کف تا سقف ساخته شده است، احتمالاً کمبود نور روز یکی از مشکلات شما نیست. اما اگر فضای شما با پنجره چالش برانگیز است. هر اونس نور طبیعی که وارد اتاق می شود همچنان می تواند به حداکثر برسد. پرده‌های پارچه‌ای سنگین و پنجره‌ها را با نسخه‌های ظریف‌تر، بی‌معنا و شفاف‌تر که مناظر واضح‌تر در فضای باز را تسهیل می‌کنند، مبادله کنید  آینه های دوره را در نقاط استراتژیک  دکوراسیون داخلی در اصفهان  قرار دهید تا نور روز را به گوشه های تاریک بتابانید و رنگ های روشن تر دیوار را انتخاب کنید که نور طبیعی را منعکس می کند. به همین ترتیب، مبلمان ساق بلند که با زمین همسطح نمی‌شوند و قطعات شیشه‌ای و اکریلیک نیز اجازه عبور نور بیشتری را می‌دهند. بازسازی ساختمان در اصفهان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون استودیو خانگی موسیقی: ایجاد فضایی الهام بخش برای هنرمندان

جنبش مدرن اواسط قرن در آمریکای پس از جنگ جهانی دوم، در واکنش به اقتصاد جوان شده ما و رونق مسکن طبقه متوسط ​​حومه شهر که پس از آن به وجود آمد، شکل گرفت. علاوه بر مبلمان و دکور شیک‌تر، این سبک در ساخت خانه‌های جدید (معماران فرانک لوید رایت، جوزف آیشلر و ریچارد نوترا) که دارای خطوط سقفی کم ارتفاع، دیوارهای بزرگ پنجره‌ها و ارتباطات آگاهانه‌تر بودند نیز متجلی شد. به محیط های اطراف خود. مواد و اشکال مبلمان اولیه بودند و قیمت ها در دسترس بود. این رویکرد کاهش‌یافته در تضاد با سبک ویکتوریایی پرآذینی بود که قبل از اواسط دهه 1930 حاکم بود. و این دلیل اصلی است که چرا سبک مدرن از نظر chakad-arc اواسط قرن هنوز احساس تازگی دارد.

برای کاهش درهم برهمی در دکوراسیون داخلی در اصفهان باید چه کرد؟

یک راه آسان برای کاهش درهم و برهمی بصری؟ تمام قاب های خانه خود را یک رنگ کنید. یینگ ریوز می‌گوید: «این انتخاب کوچک، اما عمدی، دگرگون‌کننده است، زیرا بر موضوع تأکید می‌کند، به جای اینکه شی خاصی آن را نمایش دهد.» “دلیلی وجود دارد. که چرا موزه ها همه چیز را به رنگ سفید قاب می کنند.” البته، این به معنای دور ماندن کامل از فریم های سرگرم کننده نیست. او می‌افزاید: «شروع با یک پالت فریم‌های تک رنگ به شما یک پس‌زمینه محکم برای ساختن و انعطاف‌پذیری برای تغییر دادن چیزها در اطراف می‌دهد. جهت مطالعه استانداردهای دکوراسیون مقاله قبلی مارا مطالعه کنید.

بازسازی منزل در اصفهان
بازسازی منزل در اصفهان

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

وقتی فضای خود را با دکوراسیون داخلی در اصفهان پر می کنید، تزئین سه نفره می تواند مفید باشد. بورگمن می‌گوید: «وقتی افراد تعداد زیادی قطعه در خانه‌شان دارند که به‌طور پراکنده پراکنده می‌شوند، چشم غرق می‌شود و نمی‌داند. به کجا نگاه کند. او توصیه می کند سه مورد را با هم گروه بندی کنید. و آنها را در ارتفاعات کمی متفاوت قرار دهید. او می‌گوید: «وقتی آنها در گروه‌های سه تایی قرار می‌گیرند. چشم به سمت بالاترین قطعه کشیده می‌شود و به سمت پایین حرکت می‌کند. “به این ترتیب، شما در واقع همه آن قطعات زیبا را در خانه خود به نمایش می گذارید. به جای اینکه اجازه دهید قطعات دکور برای جلب توجه با یکدیگر رقابت کنند.”

مطالب پیشنهادی  انواع کمد دیواری + 4 دسته بندی در مورد آن

انتخاب رنگ چه تاثیری در بازسازی ساختمان در اصفهان دارد؟

انتخاب رنگ ممکن است سخت باشد – تا حد زیادی به این دلیل که یک رنگ ممکن است در زمان‌های مختلف روز یا زمانی که چراغ‌های مختلف روشن می‌شوند بسیار متفاوت به نظر برسد. اما جنیفر جی موریس، طراح داخلی و مدیر JMorris Design، یک ترفند هوشمندانه دارد که می تواند به شما کمک کند در انتخاب رنگ خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. او می‌گوید: «من واقعاً مشتریانم را تشویق می‌کنم که وقت بگذارند، چند تخته فوم رنگ کنند و در صورت امکان در طول روز در اتاق حرکت کنند. فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر درک ما از یک رنگ تأثیر می گذارد – سایه ها، زمان روز و زمان سال. رنگ می تواند تاثیر زیادی بر فضا و احساسات شما داشته باشد. ارزش وقت گذاشتن را دارد.»

هر فضایی  در دکوراسیون داخلی در اصفهان معایب خود را دارد: یک ستون اینجا، یک سقف شیبدار آنجا، یک کف چوبی که با افزایش سن رشد کرده است. و غریزه ما اغلب این است که این عیوب را بپوشانیم – اما در عوض آنها را برجسته کنیم. سوزانا ام، طراح صنعتی و هنرمند بازی در Redecor، می‌گوید: «یک ضرب‌المثل قدیمی فنلاندی  در مورد بازسازی ساختمان در اصفهان وجود دارد: «روی چیزی که نمی‌توانید پنهان کنید تأکید کنید».  طراح داخلی و مدیر استودیو نشاما، موافق است. او می‌گوید: «فضا به شما می‌گوید چه نیازی دارد. “بسیاری اوقات ما عناصر معماری یا طراحی را که فضا را مشخص می کنند نادیده می گیریم، اما به آنچه که با آن کار می کنید خوب نگاه کنید و از آن استفاده کنید.” بازسازی منزل در اصفهان  2 را نشان می دهد.

برای ایجاد یک فضای خیره کننده باید چه کارهایی انجام داد؟

خوشبختانه، شما در تلاش خود برای ایجاد یک فضای خیره کننده  در بازسازی ساختمان در اصفهان تنها نیستید. هزاران طراح داخلی هستند که کاری را که شما می‌خواهید انجام دهید انجام داده‌اند، و بسیاری از آن‌ها از مشاوره دادن به شما خوشحالند. برای کمک به شما در پروژه دکوراسیون منزل خود، از طراحان داخلی خواستیم تا برخی از نکات تزئینی مورد علاقه خود را با ما در میان بگذارند – و آنها تحویل دادند. بنابراین، چه در حال تغییر سریع خانه خود باشید و چه به بازسازی کامل بپردازید، مطمئناً الهاماتی را که برای شروع، برداشتن قدم بعدی یا به پایان رساندن پروژه chakad-arc نیاز دارید، پیدا خواهید کرد.

مطالب پیشنهادی  7 معیار انتخاب بهترین کف ‌پوش برای خانه کدامند؟

بازسازی منزل در اصفهان
بازسازی منزل در اصفهان

بازسازی منزل در اصفهان  2

احتمالاً این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند ابتدا باید قوانین را بشناسید تا بتوانید آنها را زیر پا بگذارید، و اگرچه ما عاشق بی‌احترامی پرتاب کردن کتاب قوانین طراحی به بیرون از پنجره هستیم، دستورالعمل‌هایی در خصوص دکوراسیون داخلی در اصفهان وجود دارد که وظیفه تزیین فضا را کمی انجام می‌دهد. ساده تر و احمقانه تر کمتر کسی این را بهتر از طراحان داخلی برجسته آمریکایی می‌داند که تبدیل فضای خالی به خانه‌ای الهام‌بخش و منحصربه‌فرد را ماموریت خود کرده‌اند.ما با 10 طراح داخلی برتر صحبت کردیم تا بفهمیم کدام قوانین طراحی داخلی ارزش پیروی از یک دکوراسیون داخلی را دارند. چه بخواهید بازسازی را از ابتدا شروع کنید یا به دنبال ایجاد چند تغییر کوچک اما تاثیرگذار در خانه فعلی خود باشید، این نکات مورد تأیید متخصص شما را راهنمایی می‌کند تا هر بار آن را به درستی انجام دهید. تعمیر ساختمان در اصفهان  3 را نشان می دهد.

نتیجه گیری اساسی در مورد نحوه استفاده از فضاهای خالی!

اگر نمی‌توانید درک کنید که چرا فضای شما در دکوراسیون داخلی در اصفهان کم است، آنجی هرانوفسکی، طراح داخلی مستقر در چارلستون، کارولینای جنوبی توصیه می‌کند که بافت‌های مختلف را از طریق لهجه‌هایی مانند فرش، پرتاب یا کوسن‌های برجسته اضافه کنید. او می‌گوید: «همیشه مواد را مخلوط کنید و بافت اضافه کنید – مثلاً فلز مخلوط شده با چوب، یا پارچه‌های حصیری یا پارچه‌های طبیعی با مبلمان یا دیوارهای لاکی.اتاق هایی با یک نوع نور، مانند یک آویز روی سر، می توانند دو بعدی به نظر برسند. مت سندرز از Consort Design می گوید: «نورپردازی در بازسازی ساختمان در اصفهان  حال و هوای هر اتاقی را بالا می برد. مطمئن شوید که نور از چندین منبع می‌آید، نه فقط از بالای سر.

تعمیر ساختمان در اصفهان
تعمیر ساختمان در اصفهان

تعمیر ساختمان در اصفهان  3

از ایجاد شلوغی در چه جاهایی باید پرهیز کرد؟

از شلوغی زیاد در کنار پنجره ها اکیدا خودداری کنید.

برای پر کردن فضاهای خالی باید چه کرد؟

می توان یک عامل اصلی را در انجا قرار داد.

بهترین نوع پرده برای استفاده چیست؟

می توان بجای استفاده از پرده های سنگین از پرده های نازک استفاده نمود.