دکوراسیون داخلی در اصفهان
08
آبان

3 مورد از& شاخه های علم دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

چگونه می توان با بودجه کم شروع به کار تغییر دکوراسیون کرد؟

حتی با بودجه کم، می توانید خانه ای بسازید که مستقیماً از یک مجله لوکس به نظر برسد. نکات تزئینی و ایده‌های طراحی داخلی ما، سبکی اضافی به خانه شما می‌بخشد. هر محصول تحریریه به طور مستقل در دکوراسیون داخلی در اصفهان  انتخاب می‌شود، اگرچه اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است غرامت دریافت کنیم یا کمیسیون وابسته دریافت کنیم. رتبه‌بندی‌ها و قیمت‌ها دقیق هستند و اقلام از زمان انتشار در انبار موجود هستند.

فهرست مطالب

چگونه می توان با بودجه کم شروع به کار تغییر دکوراسیون کرد؟

دکوراسیون منزل: با هر اتاق به عنوان یک صفحه خالی رفتار کنید

ایده دکور خانه شماره 2: رنگی را اضافه کنید

حوله هایی را انتخاب کنید که واقعاً برای استفاده از آنها هیجانزده هستید

ایده شماره 4 دکوراسیون منزل: بالش های پرتابی خود را عوض کنید

ایده شماره 5 دکوراسیون منزل: قالب بندی را اضافه کنید

ایده شماره 6 دکوراسیون منزل: آثار هنری را به دیوارها آویزان کنید

ایده شماره ۷ دکوراسیون منزل: لهجه با لوازم جانبی

ایده شماره 9 دکوراسیون منزل: وسایل قدیمی را به روز کنید

فهرست تصاویر

انجام دکوراسیون  1

انجام پروژه  دکوراسیون  2

شروع طراحی دکوراسیون  3

عنوان مقاله انجام طراحی دکوراسیون
دپارتمان اوج شيد
نويسنده زهرا بهرامي
تعداد كلمات 1500 كلمه
زمان مطالعه 15 دقيقه

دکوراسیون منزل: با هر اتاق به عنوان یک صفحه خالی رفتار کنید

به ویژگی های موجود در خانه خود توجه کنید که می توانید برای ایده های تزئین خانه برجسته کنید. جزئیات معماری مانند قالب‌گیری تاج، تیرهای چوبی، کف‌های چوبی سخت، قفسه‌های کتاب توکار، و پشت‌پاشی‌های کاشی‌های موزاییکی همگی ارزش تمرکز را دارند. این جزئیات فقط گران به نظر نمی رسند. آنها گران هستند. آنها را تا حد امکان برجسته کنید – آنها را تمیز، عاری از بهم ریختگی و نقطه کانونی اتاق نگه دارید. به عنوان مثال، یک تابلوی نقاشی گران قیمت را صرفاً برای رقابت با یک شومینه گرانقیمت پرهیز نکنید. انجام طراحی دکوراسیون  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بهترین طراح داخلی ساختمان اصفهان و 4%راه حل اساسی برای پیاده سازی !

ایده دکور خانه شماره 2: رنگی را اضافه کنید

کیشا جیلیان، طراح داخلی اصلی  دکوراسیون داخلی در اصفهان   و مالک K. Jillian Designs، مستقر در تامپا، فلوریدا، می‌گوید: «رنگ بسیار ارزان است و تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. چه بخواهید رنگی را کمرنگ کنید یا یک رنگ پررنگ به فضای خود اضافه کنید، رنگ برای تغییر حس کلی اتاق عالی است. یک شستشوی خوب رنگ فقط ممکن است.  انجام طراحی دکوراسیون   حدود 31.99 دلار برای یک گالن هزینه داشته باشد. اگر خانه خود را می فروشید، ممکن است بخواهید آن را با این رنگ رنگ کنید تا 5000 دلار اضافی به دست آورید.

حوله هایی را انتخاب کنید که واقعاً برای استفاده از آنها هیجانزده هستید

زمان آن رسیده است که از شر آن حوله های حمام کثیف و کثیف خلاص شوید—سفیدهای بی رنگ و رنگ های آغشته به سفید کننده باعث می شود فضای شما کثیف و ارزان به نظر برسد. درو هنری، بنیانگذار شرکت طراحی Design Dudes، می گوید: «با افتخار حوله های سفید و کرکی مانند حوله هایی را که در یک هتل یا اسپای مجلل پیدا می کنید به نمایش بگذارید. “این بلافاصله احساسی را برای مهمانان شما ایجاد می کند و آنها احساس لوکس تری نسبت به فضا خواهند داشت.” این حوله ها نظرات بسیار خوبی از مشتریان دارند و در رنگ های سفید و 17 رنگ دیگر عرضه می شوند. این 16 ترفند تزئینی دیگر را که اتاق های هتل استفاده می کنند را بدزدید تا احساس تجمل کنید.

انجام طراحی دکوراسیون
انجام طراحی دکوراسیون

انجام طراحی دکوراسیون  1

ایده دکوراسیون داخلی در اصفهان  بالش های پرتابی خود را عوض کنید

یک ایده ساده برای دکوراسیون خانه برای اتاق نشیمن ما این است که بالش های پرتابی خود را جایگزین کنید. بالش‌های پرتابی راهی آسان برای تزئین و روشن‌تر کردن اتاق هستند، چه آن‌ها را بخرید و چه خودتان بسازید. جیلیان می‌گوید صاحبان خانه‌ها باید بالش‌های پرتابی قدیمی‌شان را بیرون بیاندازند و آن‌ها را با بالش‌های روشن‌تر و پرتر جایگزین کنند – یا فقط روکش‌های بالش جدید و تازه بخرند. او می‌گوید: «رنگ‌ها و بافت‌ها را با هم ترکیب کنید و گروه‌های مختلف را با هم ترکیب کنید.

اما بیشتر بهتر نیست. ممکن است بالش‌های زیادی وجود داشته باشد، بنابراین مطمئن شوید که زیاده روی نکنید.» حتی می توانید بالش های خود را متناسب با فصل تغییر دهید. برای دکوراسیون بهاری خانه، می‌توانید بالش‌های مخملی دنج را با بافت‌های سبک‌تر مانند پنبه عوض دکوراسیون داخلی در اصفهان کنید.

مطالب پیشنهادی  هوشمند سازی خانه + 5 توصیه مهم + 5 نکته ضروری!

ایده شماره 5 دکوراسیون منزل: قالب بندی را اضافه کنید

اگر دیوارهای شما علاوه بر آثار هنری گاه به گاه خالی هستند،    انجام طراحی دکوراسیون برای ایده‌های تزئین خانه، قالب‌بندی را به قرنیز، نرده صندلی یا سقف اضافه کنید. طراح داخلی Erica Leigh Reiner، صاحب E. Leigh Designs می‌گوید: «حتی لازم نیست که یک قالب‌سازی شیک و به سبک ویکتوریایی باشد، یک قطعه قالب‌گیری ساده و تک شکل و تک عمق کار را انجام می‌دهد. در اینجا 10 ایده تزیین مقرون به صرفه برای کمک به گران شدن خانه شما آورده شده است. انجام پروژه  دکوراسیون  2 را نشان می دهد.

ایده شماره 6 دکوراسیون منزل: آثار هنری را به دیوارها آویزان کنید

یکی دیگر از ایده های ساده و مقرون به صرفه دکوراسیون منزل برای اتاق نشیمن و اتاق خواب، آویزان کردن آثار هنری منحصر به فرد بر روی دیوارها است. از عکس‌های خانوادگی گرفته تا کارهای هنری DIY، آثار قاب‌بندی‌شده می‌توانند احساس خانه را در خانه ایجاد کنند. قبل از نصب هر کاری، صاحبان خانه باید بفهمند.   دکوراسیون داخلی در اصفهان  که همه چیز باید در کجا قرار گیرد و روش مناسب آویزان کردن آن. جیلیان می‌گوید: «مطمئن شوید که هنری که انتخاب می‌کنید اندازه و مقیاس مناسبی برای دیواری است که تزئین می‌کنید.

و به یاد داشته باشید که نیازی به آثار هنری روی هر دیوار خالی ندارید. «اگر احساس خلاقیت می کنید، یک راه عالی برای به دست آوردن آثار هنری ارزان قیمت، ایجاد آثار هنری خودتان است. به فروشگاه صنایع دستی محلی خود بروید و می توانید هر آنچه را که برای ایجاد یک بوم زیبا یا اثر هنری سفارشی قاب شده نیاز دارید، پیدا کنید. فقط از این 9 اشتباه رایج مردم در هنگام آویزان کردن قاب عکس اجتناب کنید.

انجام پروژه دکوراسیون
انجام پروژه دکوراسیون

انجام پروژه  دکوراسیون  2

ایده شماره ۷ دکوراسیون منزل: لهجه با لوازم جانبی

مجلات منبع بسیار خوبی برای ایده های دکوراسیون منزل و الهام بخشیدن به نحوه تزئین یک اتاق هستند. با این حال، صاحبان خانه‌ها باید انتظار داشته باشند که هر چیزی را که در یک مجله طراحی می‌بینند، با نسخه‌ای مقرون‌به‌صرفه برای دکوراسیون خریداری کنند. جیلیان می‌گوید: «لوازم جانبی از نظر قیمت بسیار متفاوت هستند، اما اگر به دنبال خرید زیادی هستید، فروشگاه‌های خانگی با تخفیف زیادی   دکوراسیون داخلی در اصفهان وجود دارند.  که یافته‌های شگفت‌انگیزی ارائه می‌دهند.  انجام طراحی دکوراسیون  فروشگاه من برای بسیاری از اقلام طراحی خانه (به ویژه برای مشتریانی که با بودجه کم تزئین می کنند) HomeGoods است. کتاب‌های میز قهوه‌خوری نیز یک اکسسوری عالی برای داشتن در خانه شما هستند. شروع طراحی دکوراسیون  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون داخلی اتاق خواب+ 5 روش چیدمان دکوراسیون داخلی به منظور بهبود ظاهر

ایده شماره 8 دکوراسیون منزل: ساختارهای “توکار” خود را ایجاد کنید

نکته کلیدی برای اینکه هر قطعه ای، از قفسه کتاب گرفته .  دکوراسیون داخلی در اصفهان تا کابینت آشپزخانه، سفارشی به نظر برسد، این است که آنها را کاملاً در خانه شما قرار دهید. ساده ترین راه برای رسیدن به این ظاهر این است که آنها را از کف تا سقف امتداد دهید. قفسه کتابی که کل دیوار را پوشانده است تقریباً همیشه گرانتر از قفسه ای است. انجام طراحی دکوراسیون  که به تنهایی ایستاده است. خوشبختانه، با کمی برنامه ریزی رو به جلو، می توان این پروژه را در یک یا دو آخر هفته حل کرد. با این 11 پروژه دیگر برای بهبود خانه که می توانید خودتان انجام دهید، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

شروع طراحی دکوراسیون
شروع طراحی دکوراسیون

شروع طراحی دکوراسیون  3

ایده شماره 9 دکوراسیون منزل: وسایل قدیمی را به روز کنید

یک راه سریع و آسان برای تزئین روی سکه، به روز رسانی وسایل قدیمی،   دکوراسیون داخلی در اصفهان  به خصوص در آشپزخانه است. دستگیره ها، دستگیره ها، کشوها و صفحات کلید چراغ، جزئیات کوچک و ارزانی هستند که به خانه شما درخشندگی بالایی می بخشند. پول خود را برای این محصولات روزمره گران قیمت غیر منطقی هدر ندهید.

ایده دکور خانه شماره 10: به آن ضربه بزنید

یک بک اسپلش DIY یک ایده دکور خانه مقرون به صرفه عالی    انجام طراحی دکوراسیون برای شیک کردن آشپزخانه، حمام، یا اتاق لباسشویی بدون خراب کردن بانک است. این کفپوش موزاییکی برای کف و کاشی دیواری دارای پشتی مشبک برای نصب آسان است. اگر کاشی کاری پشت سر خیلی ترسناک است، ایجاد یک دیوار برجسته با رنگ های روشن را در نظر بگیرید. در اینجا 17 ایده هوشمندانه برای بهبود خانه با کمتر از 200 دلار وجود دارد.

چگونه وسایل قدیمی خود را به روز کنیم؟

می توان از وسایل عتیقه برای تزیین استفاده کرد.

بهترین نحوه چیدمان کتاب ها چیست؟

بهتر است ان ها را درون یک شلف مرتب قرار دهید.

با هر اتاق باید چگونه رفتار کرد؟

به عنوان یک صفحه خالی ان را معماری کنید.