بازسازی ساختمان در اصفهان
27
شهریور

3 راه اساسی & برای خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی که باید بدانید!

خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی دارای چه پیش نیاز هایی می باشد؟

مجموعه ماندارین توسط Smallbone of Devizes دارای پانل های کمی فرورفته است که با الهام از سنت هنر و صنایع دستی، مناسب برای یک خانه ویکتوریایی دهه 1860 است.  آشپزخانه «شیکر» مگنت ترکیبی از مبلمان مستقل و سینک بلفاست برای ظاهری سنتی است. آشپزخانه های Crabtree با استفاده از تکنیک های سنتی   بازسازی ساختمان در اصفهان  نازک کاری طراحی شده اند و خوشحال هستند که آشپزخانه را با ویژگی های معماری خانه شما مطابقت دهند. حمام خود را به روز کنید اصلی – کاشی‌های کف ویکتوریایی سفید دوور و کاشی‌های دیوار متروپولیتن لازول توسط شرکت کاشی وینچستر.

فهرست مطالب

خانه نیمه کوچک ایرانی دارای چه پیش نیاز هایی می باشد؟

مواد معدنی در دکوراسیون منزل چگونه استفاده می شود؟

بهترین مصالح مورد نیاز برای بازسازی منزل چه می باشد؟

طراحی منزل و دکور ان چگونه قابل انجام می باشد؟

بزرگنرین ترس و وحشت در امر بازسازی منزل چه می باشد؟

ترکیب اشپزخانه های ایرانی و خارجی چگونه قابل انجام است؟

نتیجه گیری های لازم در مورد خانه دوبلکس کوچک ایرانی ؟

فهرست تصاویر

خانه دوبلکس کوچک ایرانی  1

خانه نیمه دوبلکس ایرانی  2

خانه دوبلکس کوچک ایرانی  3

عنوان خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

مواد معدنی در دکوراسیون منزل چگونه استفاده می شود؟

در دوران ویکتوریا، پیشرفت در تامین آب و پیشرفت در سرامیک و آهن منجر به انقلابی در لوازم بهداشتی شد و حمام را به بخش مهمی از خانه تبدیل کرد. امروزه، عناصر دوره مانند وان های رول و وان های مسی “دمپایی” ضروری هستند. مجموعه «Shaker» Fired Earth دارای یک روشویی مستقل برای ظاهر واقعی ویکتوریایی است. مجموعه حمام «Savoy» در فروشگاه Bath تحت تأثیر طراحی ویکتوریایی قرار گرفته است. سوئیت «ویکتوریایی جدید» در حمام هریتیج ترکیبی از وان مستقل با پاهای پنجه‌ای و یک دستشویی پایه‌دار است. خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی  1 را نشان می دهد.

Water Monopoly دارای طیف گسترده ای از وان ها و دوش های مستقل از جمله عتیقه های کمیاب مسی و سرامیکی است. وان ایستاده CP Hart یک برداشت مدرن از وان رول رول سنتی است که برای یک پیچ و تاب مدرن ظریف عالی است. وان چدنی را انتخاب کنید – وان “Spey” از Drummonds. نکات پایانی را اضافه کنید درب ورودی ویکتوریایی شرکت درب لندن درهای دوره ای و مدرن ساخته شده از چوب سخت را ارائه می دهد. اگر درب شما قابل تعمیر نیست، درهای بازیابی شده را از The Original Choice در بیرمنگام امتحان کنید. برای کارهای پایانی، آهن فروش ویکتوریایی دارای جعبه نامه، دستگیره در، قفل و قفل اصلی است.

مطالب پیشنهادی  بازسازی ساختمان در اصفهان و *7 راه برای انجام سریع تغییرات منزل!

بهترین مصالح مورد نیاز برای بازسازی منزل چه می باشد؟

تخته دامن ویکتوریایی ها از قرنیزهای عمیق و متناسب در خانه های خود استفاده می کردند. اکثر طرح های اصلی هنوز از فروشگاه هایی مانند B&Q در دسترس هستند دادو اینها برای محافظت از کاغذ دیواری در برابر پشتی صندلی استفاده می شوند. معمولاً می توانید ببینید که دامن دیوار کجاست. هاوس مارتین را امتحان کنید و از میان طیف وسیعی از ریل ها و همچنین چسب ها و ابزارهایی که برای این کار نیاز دارید، انتخاب کنید. مسیر نقاشی اینها باید 1 تا 1’8 اینچ زیر قرنیز سقف قرار گیرند تا فریز را تشکیل دهند. Wickes بیشترین پانل های چوبی کاج به سبک ویکتوریایی را می سازد، یا اk برای سبکی ظریف تر استفاده کنید.

خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی
خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی

خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی  1

شير آب شیرآلات و شیرآلات ساموئل هیث “Fairfield” در انواع و اقسام پرداخت های دلپذیر موجود است. Twyford Bathrooms در سال 1849 تاسیس شد. محدوده “اقناع” آنها را برای ظاهری سنتی امتحان کنید پوشش دیوار کاغذ دیواری کاغذ دیواری و طراحی همیلتون وستون تصاویر پس زمینه را از آرشیو دوره ای گسترده خود بازسازی ساختمان در اصفهان   بازتولید  خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی   می کند. اگر کاغذدیواری موجودی دارید که می‌خواهید مطابقت داشته باشید، الکساندر بوچمپ کاغذهای دوره را بازتولید می‌کند. Cole & Son همچنین در اسناد آرشیوی تخصص دارد. Paints Dulux Heritage مجموعه ای از سایه های خاص است . به دوره ویکتوریا Farrow & Ball نیز در انواع سایه های سنتی موجود است.

طراحی منزل و دکور ان چگونه قابل انجام می باشد؟

Fabrics Zoffany متخصص طراحی پارچه قرن 19 است. Colefax و Fowler پارچه های سنتی انگلیسی مانند چینتز و مخمل را با تزئینات مشابه ارائه می دهند. تعمیر و نگهداری خانه باستان و مدرن چینی و خارجی 5 اشتباهی که صاحبان خانه هنگام بازسازی خانه های قدیمی  خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی  مرتکب می شوند فقط باید طرز فکر را عوض کرد. الیزابت فینکلشتاین 6 ژانویه 2017 پنجره، خانه، ملک، خانه، سقف، املاک، معماری، زمین، درب، منطقه مسکونی، BJORN WALLANDER در حالی که بازسازی یک خانه قدیمی می تواند پرارزش ترین کار در جهان باشد. خانه نیمه دوبلکس ایرانی  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی آموزشگاه ها+ 10 مرحله مهم در این زمینه

همچنین می تواند یک پنی هزینه داشته باشد – بنابراین بهتر است در اولین بار آن را به درستی انجام دهید. با اجتناب از این پنج اشتباه رایج که اغلب نوسازان تازه کار مرتکب می شوند، از پشیمانی بازسازی خودداری کنید. 1 آنها اتاق را “مجموعه” می کنند چوب، اتاق، طراحی داخلی، پنجره، کف، کف، مبلمان، چوب سخت، طراحی  خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی   داخلی، کشو، LIZ West توسط FLICKR ای کاش می توانستم اصطلاحی برای این مفهوم بیابم زیرا واقعاً به سر می خورد. چند ماه پیش، من از مصاحبه با برنت هال درخشان تاریخ هال لذت بردم که برنامه اش، The Lone Star Restoration، پاییز گذشته در تاریخ پخش شد.

بزرگنرین ترس و وحشت در امر بازسازی منزل چه می باشد؟

برنت یکی از بزرگترین مزاحمت های خود را در بازسازی خانه برای من فاش کرد: مفهوم “مجموعه” یک اتاق — یا به عبارت دیگر، فرستادن پیمانکار خود به Home Depot برای انتخاب دسته ای از قطعات مختلف و سپس اسمبلی برای تشکیل یک اتاق. اتا متأسفانه امروزه بیشتر خانه ها به این ترتیب بازسازی می شوند. چرا این یک مشکل است؟ زیرا اتاق شما نمی‌تواند داستان منسجمی را تعریف کند که با بقیه خانه سازگار باشد. شما می توانید با مطالعه  خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی   خانه خود و سایر خانه های عصر آن، کار با ویژگی های منحصر به فرد، تناسبات، آسیاب کاری و جزئیات آن، و طراحی اتاقی به عنوان یک کل منسجم که مانند بقیه خانه شما احساس می شود، از این اشتباه جلوگیری کنید.

خانه نیمه دوبلکس ایرانی
خانه نیمه دوبلکس ایرانی

خانه نیمه دوبلکس ایرانی  2

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 2 آنها کمی بیش از حد کامل شدند اتاق، طراحی داخلی، کشو، مبلمان، کف، دیوار، کفپوش، طراحی داخلی، کابینت، دراور، HELENE VALVATNE ANDÅS VIA FLICKR مطمئناً این بدترین اشتباهی نیست که می توانید مرتکب شوید، اما آنقدر رایج است که قابل ذکر است. فرض کنید از سال 1874 خانه ای خریده اید. وقت آن است که اجباراً آن را با چیزهای 1874 پر کنیم، درست است؟ به اطراف خانه خود نگاه کنید. آیا همه چیزهایی که  خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی   دارید مربوط به سال 2017 است؟ البته که نه. احتمالاً چیزهای زیادی دارید که از مادر یا مادربزرگتان منتقل شده یا در طول زندگی خود جمع آوری کرده اید. خانه دوبلکس کوچک ایرانی  3 را نشان می دهد.

ترکیب اشپزخانه های ایرانی و خارجی چگونه قابل انجام است؟

همین امر در مورد خانواده‌ای که در سال 1874 زندگی می‌کردند صادق بود (و از جهاتی حتی بیشتر از آن، زمانی که مبلمان یکبار مصرف کمتر و گران‌تر بود). به همین دلیل است که من دوست  بازسازی خانه در اصفهان با هزینه کم  ندارم خانه ها را فقط با تاریخ های خاص تزئین کنم. حس یک موزه را به جای یک خانه خواهد داشت. جادویی در ترکیب وجود دارد 3 آنها آشپزخانه و حمام را مدرن می کنند تجهیزات صوتی، تجهیزات الکترونیکی، فناوری، الکترونیک، ظروف پخت و پز و شیرینی، لوازم خانگی، لوازم اصلی، اجاق آشپزخانه، لوازم آشپزخانه، عکاسی بی جان، MARJAN LAZAREVSKI توسط FLICKR

مطالب پیشنهادی  هنر و آشنایی با مراحل ساخت و بازسازی آب‌نما و شومینه در ساختمان

اگر شما هم مانند اکثر صاحبان خانه هستید، احتمالاً از همان روزی که به خانه نقل مکان کرده اید، می خواستید حمام و آشپزخانه خود را بازسازی کنید. حدس می‌زنم از خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی   آشپزخانه‌تان بدتان نمی‌آید چون به اندازه خانه قدیمی است، بلکه به این دلیل که بسیار متعلق به ۱۹۸۳ است. حمام ها و آشپزخانه ها بیشتر از هر اتاق دیگری  بازسازی ساختمان در اصفهان  در خانه به روز می شوند و لازم است یک صاحب خانه هوشمند بداند چگونه آنها را به درستی بازسازی کند. دوست من امی صاحب یک خانه باورنکردنی ویکتوریایی است و در حال حاضر روی یک پروژه تحقیقاتی طولانی مدت کار می کند تا مشخص کند. پنجره های چوبی قدیمی است که بیشتر مستعد تعویض زودرس هستند.

خانه دوبلکس کوچک ایرانی
خانه دوبلکس کوچک ایرانی

خانه دوبلکس کوچک ایرانی  3

نتیجه گیری های لازم در مورد خانه نیمه دوبلکس کوچک ایرانی ؟

چگونه حمام “جدید” خود را متناسب با سبک خانه 1894 خود قرار دهد، در حالی که هنوز هم با استانداردهای امروزی راحتی را ارائه می دهد. 50 سال دیگر. ، آن حمام همچنان با خانه کار می کند – این چیزی است که من آن را نوسازی هوشمند می نامم. آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید 4 آنها در ذهنیت «جایگزینی» قرار می گیرند چوب، قهوه ای، کف، اموال، چوب سخت، دیوار، اتاق، در، وسایل، ORIN ZEBEST توسط FLICKR دنیای امروز با دنیایی که خانه تاریخی خود را ساختید بسیار متفاوت است. به طور کلی، لوازم خانگی و اجزای خانه نسبت به گذشته ارزان‌تر و راحت‌تر دور انداخته می‌شوند.

بنابراین مانند گذشته دوام نمی‌آورند. در بسیاری از موارد؟

قطعات خانه شما به صورت سفارشی و متناسب با و.

خانه شما ساخته می شوند و هیچ قطعه جایگزینی تولید؟

انبوهی وجود ندارد که بتواند کار را به نحو احسن انجام دهد.

با این اوصاف، شما باید هر زمان که ممکن است به جای؟

تعویض، آن را بازیابی کنید – به خصوص وقتی صحبت از.