بازسازی ساختمان در اصفهان
01
آذر

12 %نکته ایمنی برای بازسازی ساختمان در اصفهان که باید رعایت کنید!

بازسازی ساختمان در اصفهان برای افزودن انواع مختلف نورپردازی، چراغ‌های کف، دیوارکوب یا یک چراغ رومیزی کوچک را برای ایجاد درخشش ظریف در نظر بگیرید. از ریسک کردن می ترسید؟ گرانت کی گیبسون، طراح داخلی برای دکوراسیون داخلی در اصفهان  می گوید: با لوازم جانبی مانند یک کاسه عجیب و غریب یا گلدان های معمولی شروع کنید. او به MyDomaine می‌گوید: «از اینکه برخی فرصت‌ها را برای بیان اظهارات جسورانه، به‌روزرسانی عناصر کلاسیک و جاودانه به‌روزرسانی کنید تا آن‌ها را به روز و متعلق به خودتان کنید، نترسید.

فهرست مطالب

بهترین نوع دیوار برای رنگ بندی اصولی و زیبا چگونه است؟

چگونه می توان هنگام بازسازی در اصفهان مبلمان تهیه کرد؟

اساسی ترین اصل برای حفظ فضای طبیعی چه می باشد؟

انواع لایه بندی برای دکوراسیون در اصفهان چه می باشد؟

متعادل سازی رنگ برای بازسازی و دکوراسیون چگونه است؟

فهرست تصاویر

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

دکوراسیون در اصفهان  2

طراحی  داخلی در اصفهان  3

عنوان بازسازی ساختمان در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

بهترین نوع دیوار برای رنگ بندی اصولی و زیبا چگونه است؟

با دیوارهای آجری مبارزه می کنید؟ امکان نقاشی روی آنها وجود دارد. برایان پاتریک فلین می‌گوید: «هر زمان که دیوارهای آجری دارید و آنها شما را از استفاده از طرح رنگی که واقعاً می‌خواهید باز می‌دارند، با رنگ‌آمیزی آجری به رنگ سفید حین بازسازی ساختمان در اصفهان  ، آن شور و قرمز مایل به قهوه‌ای را تا انتهای جدول بکشید». “بسیاری از مردم مخالف این هستند و قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کرد. اگر سطوح فوق‌العاده تاریخی هستند و آجر دارای ویژگی‌های فراوانی است، شاید آن را همانطور که هست نگه دارید، اما اگر آجر فقط از نوع پیمانکاری است و اجباری است. او می‌افزاید که باید در یک کابوس مارسالا زندگی کنی، خداحافظ، آجر قهوه‌ای.» دکوراسیون داخلی در اصفهان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بررسی 5 تأثیر قابل توجه بر معماری در ساختمان سازی و نوسازی ساختمان!

قبل از اینکه آن تخت خواب رویایی را به سبد خرید خود اضافه کنید، حتما فضای خود را اندازه بگیرید. «دوبار اندازه‌گیری کنید، یک‌بار بخر» شعاری است که جنیفر جونز از Niche Interiors به ​​آن پایبند است. مقیاس می تواند فضای شما را بسازد یا خراب کند. به اندازه قطعات مبلمان نسبت به اتاق توجه زیادی داشته باشید. همیشه قبل از خرید اقلام بزرگتر مانند مبل و فرش را ترسیم کنید.

چگونه می توان هنگام بازسازی ساختمان در اصفهان مبلمان تهیه کرد؟

همه ما طرفدار خرید یک مبلمان زیبا و مجسمه‌ای هستیم که تأثیر بصری فوری داشته باشد، اما جف اندروز، طراح داخلی مستقر در لس‌آنجلس، می‌گوید کسانی که فضاهای کوچک دارند، همیشه باید اقلامی را انتخاب کنند که فرم و عملکرد را ارائه می‌دهند. او به MyDomaine می‌گوید: «از هر اینچ مربع از فضا به روش‌های خلاقانه استفاده کنید – به‌ویژه در خانه‌های کوچکی که نمی‌توانید در آن شلوغی زیادی داشته باشید. قطعاتی را در نظر بگیرید که به همان اندازه که مجسمه‌سازی و جالب هستند، کاربردی هستند. برای بازسازی اصولی مقاله قبلی مارا مطالعه نمایید.

دکوراسیون داخلی در اصفهان
دکوراسیون داخلی در اصفهان

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

خلاقیت های کلی ورسلر ممکن است قوانین طراحی سنتی را به چالش بکشد، اما یک چیز وجود دارد که او همیشه به آن پایبند است: تقارن. او خاطرنشان می کند: «همیشه باید سلسله مراتبی از عناصر در فضا وجود داشته باشد. حتی حداکثری ترین اتاق ها نیز باید دارای یک گفتگوی منسجم با ابعاد متوازن و متفکرانه باشند. اگر فقط از یک قانون پیروی می کنید، لیلی بان می گوید که باید این باشد: “تنها قانون واقعی در تزئین این است که چیزهایی را بخرید که دوست دارید.” قبل از خرید، از خود بپرسید که آیا این مورد واقعاً با حس سبک شما همخوانی دارد یا خیر. اگر پاسخ مثبت است، بدون توجه به روند، همیشه جایی برای آن خواهید داشت. دکوراسیون در اصفهان  2 را نشان می دهد.

اساسی ترین اصل برای حفظ فضای طبیعی چه می باشد؟

به دنبال راهی مطمئن برای دادن فاکتور واو فوری به اتاق هستید؟ “وقتی شک دارید، یک دار بزنیدScot Meacham Wood، طراح داخلی برای دکوراسیون داخلی در اصفهان ، می گوید: “همیشه باید فضای طبیعی فضا را تقویت کرد.” اکنون که به اصول اولیه تسلط دارید، نیروگاه طراحی Nate Berkus از شما می‌خواهد که ریسک کنید و از اراده خود پیروی کنید تا یک خانه واقعاً منحصر به فرد ایجاد کنید. او به MyDomaine می‌گوید: «برای من، بهترین فضاهای داخلی همیشه آن‌هایی هستند که مردم از هیچ قانونی پیروی نکرده‌اند. به آنچه دوست دارید برسید، نه آنچه بهترین دوست یا آخرین روند طراحی و بازسازی ساختمان در اصفهان  به شما می‌گوید.

مطالب پیشنهادی  مصالح بازسازی ساختمان+ 2 پر کاربرد ترین مصالح در بازسازی نمای ساختمان ویلایی

هنگام تزئین یک فضا، بسیاری از شرکت ها مانند چکاد آرک  با تعهد به یک پالت شروع می کنند. اما ریچارد پتری، کارشناس داخلی در توماس ساندرسون، توصیه می‌کند که این مرحله را تا مدت‌ها در مراحل بعدی موکول کنید. او می‌گوید: «قبل از اینکه وارد خانه شوید، طرح رنگ خود را انتخاب نکنید. درعوض، وسایل ضروری مانند فرش، مبلمان روکش شده و موارد دیگر را تهیه کنید و اجازه دهید پالت شما را مطلع کنند. یک اتاق خواب تک رنگ با چندین منبع نور: دو چراغ رومیزی سفید، یک چراغ کار کوچک و یک لوستر بافته شده.

دکوراسیون در اصفهان
دکوراسیون در اصفهان

دکوراسیون در اصفهان  2

انواع لایه بندی برای دکوراسیون داخلی در اصفهان چه می باشد؟

وقتی که در بازسازی ساختمان در اصفهان ، اتاق را به چند لایه مختلف تقسیم کنید. لایه پایه شما باید شامل بزرگترین مبلمان شما باشد – قطعاتی که از خانه به خانه با خود می برید. لایه دوم شما شامل مبلمان کوچکتر است. و لایه سوم شما شامل منسوجات و لوازم جانبی است. از آنجایی که این لایه‌ها انعطاف‌پذیرتر هستند، می‌توانید در حین حرکت از خانه به خانه، آن‌ها را تعویض کنید. چارلی هانتمن، طراح داخلی و صاحب طراحی داخلی آگوست بلک، می‌گوید: «همیشه مطمئن شوید که اتاق دارای لایه‌هایی است. «تکه‌های اصلی – مانند مبل، میز کوکتل و قالیچه – فضا را زمین‌بندی می‌کنند. گزینه‌های ثانویه و لوازم جانبی – مانند میزهای کناری، اشیاء تزئینی، منسوجات و هنر – عناصری هستند که خانه را به خانه تبدیل می‌کنند.

برای اینکه در لایه های دوم و سوم خود انعطاف بیشتری داشته باشید، بسیاری از طراحان توصیه می کنند لایه پایه خود را تا حد امکان کلاسیک و همه کاره نگه دارید. جن پینتو، طراح داخلی ارشد در جکسون دیزاین و بازسازی ساختمان در اصفهان ، خاطرنشان می کند که این قانون نه تنها به فضای شما جذابیت می بخشد بلکه از شلوغ شدن بیش از حد آن نیز جلوگیری می کند. «بسیاری از مردم از لوازم جانبی، نور یا مبلمان بزرگ می ترسند زیرا فکر می کنند فضا را  دکوراسیون داخلی در اصفهان تحت تأثیر قرار می دهد. اما در بسیاری از شرایط، اقلام آنها در نهایت بسیار کوچک هستند. “برای جبران اشتباه خود، آنها اغلب موارد بیشتری را برای پر کردن فضا اضافه می کنند، که می تواند باعث به هم ریختگی فضا شود.” طراحی  داخلی در اصفهان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  پتینه ‌کاری + 4 کاربرد پتینه در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل و ادارات!

متعادل سازی رنگ برای بازسازی و دکوراسیون چگونه است؟

متعادل کردن رنگ های مختلف می تواند ترسناک باشد، به خصوص اگر برای اولین بار دکوراتور هستید. و دقیقاً به همین دلیل است که Becc Burgmann، مدیر و بنیانگذار طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی Becc Burgmann، سیدنی، استفاده از رنگ‌های سرد یا فقط رنگ‌های گرم را توصیه می‌کند. «هنگام شروع کار، رنگ‌های گرم و سرد را با هم ترکیب نکنید، زیرا یافتن تعادل مناسب می‌تواند واقعاً سخت باشدکی،” او می گوید. «اگر کوسن‌های جدیدی انتخاب می‌کنید، کوسن‌هایی را  برای دکوراسیون داخلی در اصفهان انتخاب کنید که همگی از رنگ‌های سرد (مثلاً رنگ‌های آبی) یا رنگ‌های گرم (مثلاً قرمز و زرد) متفاوت هستند.»

طراحی داخلی در اصفهان
طراحی داخلی در اصفهان

طراحی  داخلی در اصفهان  3

بازی با رنگ یکی از راه های واضح برای افزودن جذابیت بصری به فضای شما  در حین بازسازی ساختمان در اصفهان است، اما بازی با بافت می تواند به همان اندازه مفید باشد. پل اسمیت، طراح داخلی و نجاری در Woodworker Magic، می گوید: «مردم اغلب هنگام تزئین خانه خود به ترکیب بافت های مختلف توجه نمی کنند. انتخاب یک بافت برای کف خود و دیگری برای دیوار می تواند مبلمان شما را جذاب کند. و لایه‌بندی لوازم جانبی بافت مانند پتوهای بافتنی، بالش‌های مخملی و گلدان‌های سرامیکی می‌تواند فضای شما را پویاتر کند.

اصول استفاده از رنگ چگونه است؟

یا می توانید از رنگ های سرد یا فقط رنگ های گرم استفاده نمایید.

لایه کلاسیک بهتر است چگونه باشد؟

لایه پایه خود را تا حد امکان کلاسیک و همه کاره نگه دارید.

مبلمان چه تاثیری در دکور دارد؟

تأثیر بصری فوری ایجاد می کند.