بهترین بازسازی منزل - بازسازی ساختمان در اصفهان
22
آبان

12 راه& اساسی برای بازسازی ساختمان در اصفهان که باید انجام داد؟

بازسازی ساختمان در اصفهان  استفاده خلاقانه از رنگ یک راه مقرون به صرفه برای بازسازی مسیر از یک طبقه به طبقه دیگر است. یک الگو، یک تم انتخاب کنید یا یک رنگ ثابت و جذاب انتخاب کنید. و از پله های خود به عنوان یک نمایشگر در دکوراسیون داخلی در اصفهان  تبدیل کنید. پس از خشک شدن، آنها را با پلی اورتان رنگ کنید تا از پوشش محافظت شود. این کار را با کمک چکاد آرک یک بار انجام دهید و آماده هستید. یا با آن سرگرم شوید و به‌روزرسانی‌های فصلی را انجام دهید. تا دوستان و اعضای خانواده را شگفت‌زده کنید.

فهرست مطالب

19 ایده بازسازی خانه مقرون به صرفه برای هر اتاق در خانه شما

بهترین نوع میز های برای بعد از بازسازی در اصفهان چیست؟

چگونه کابینت های آشپزخانه خود را به قفسه های باز تبدیل کنیم؟

ایجاد تغییر های ساده  در دکوراسیون چگونه امکان پذیر می باشد؟

برای رفع فضاهای خالی در دکوراسیون در اصفهان باید چه کرد؟

واقعاً چقدر هزینه دارد که خانه شما ADA در دسترس باشد؟

چگونه می توان بهترین اتاق ناهارخوری را در دکور پیاده سازی کرد؟

فهرست تصاویر

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

دکوراسیون در اصفهان  2

طراحی  داخلی در اصفهان  3

عنوان بازسازی ساختمان در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

19 ایده بازسازی خانه مقرون به صرفه برای هر اتاق در خانه شما

بگویید “نوسازی خانه و بازسازی ساختمان در اصفهان  ” و بسیاری از مردم فکر می کنند “خیلی گران است.” اما بازسازی فضاهای شما نیازی به هزینه زیادی ندارد. در اینجا 19 ایده ارتقاء عالی برای بازسازی خانه با بودجه ارائه شده است. کابینت‌ها به‌علاوه کانتر به‌علاوه وسایل، می‌توانند با بازسازی پنج رقمی آشپزخانه برابری کنند. اما اگر کابینت‌های شما شکل مناسبی دارند. می‌توانید از کانترهای جدید لذت ببرید و یکی از سخت‌ترین سطوح خانه خود را ارتقا دهید. هرچه متر مربع کوچکتر را بپوشانید. دکوراسیون داخلی در اصفهان  1 را نشان می دهد.

هزینه شما کمتر می شود به این معنی که ممکن است بتوانید مواد گران تری را تهیه کنید. ایده ای برای صرفه جویی بیشتر: از شرکت سنگ و کاشی محلی خود در مورد چند ثانیه یا باقیمانده بپرسید. با جایگزین کردن یک بک اسپلش خسته با طرحی که آشپزخانه شما را شاداب می کند. و به جذابیت بصری می افزاید، یک الگوی کوچک اضافه کنید. با گزینه هایی برای کاشی، سنگ، شیشه، سرامیک و تخته مهره ای، فرصت های زیادی برای یافتن متریال مناسب با بودجه شما وجود دارد. یکی دیگر از گزینه های مقرون به صرفه این است که فقط درجایی که بیشترین محافظت را فراهم می کند، مانند پشت یک محدوده یا نزدیک یک سینک، یک بک اسپلش نصب کنید.

مطالب پیشنهادی  8 روش$ اسان برای نکات بازسازی منزل در اصفهان که باید بدانید!

بهترین نوع میز های برای بعد از بازسازی ساختمان در اصفهان چیست؟

میزها یا کابینت های مستقل می تواند یک ویژگی مقرون به صرفه برای آشپزخانه ای بدون جزیره باشد. فقط چرخ های غلتکی را اضافه کنید تا بتوانید قطعه را به دلخواه حرکت دهید. هرچه وسایل اضافی بیشتری اضافه کنید (مثلاً کابینت با کشو) هزینه آن بیشتر خواهد بود، بنابراین اگر هدف شما بودجه بسیار کم است، با یک میز ساده شروع کنید. یعنی، مگر اینکه از قبل یک مبلمان بدون استفاده داشته باشید که آماده تبدیل آن به جزیره هستید.

دکوراسیون داخلی در اصفهان- بازسازی ساختمان در اصفهان
دکوراسیون داخلی در اصفهان- بازسازی ساختمان در اصفهان – چکاد آرک

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

رنگ، کاغذ دیواری، محصولات چوبی پوست کنده و بچسب: همه گزینه های عالی برای دادن چهره ای جدید به کابینت های قدیمی هستند. کربل ها را می توان در زیر کابینت ها یا زیر قفسه های شناور اضافه کرد تا ظاهری کلاسیک و داخلی داشته باشد. برداشتن درب‌ها در برخی از کابینت‌های بالایی به شما امکان دسترسی آسان به فضای باز را بدون نیاز به اضافه کردن قفسه‌های جدید می‌دهد. به دنبال راه هایی برای تازه کردن خانه خود باشید که نه تنها متناسب با بودجه شما باشد، بلکه با نحوه استفاده روزانه از فضا نیز مطابقت داشته باشد.

چگونه کابینت های آشپزخانه خود را به قفسه های باز تبدیل کنیم؟

بسیاری از گزینه‌های کف‌پوش پوست‌کن  در چکاد آرک به اندازه‌ای نازک هستند. که مجبور نیستید کف‌پوش‌های موجود را بردارید تا به اتاق‌تان یک ارتقای اقتصادی در زیر پا بدهید. حتی اگر کف باید جدا شود زیرا دیگر نمی توانید آن را تحمل کنید. یک طبقه جدید می تواند پروژه ای طولانی مدت باشد. که به خودی خود خیلی گران نیست. بعلاوه، گزینه های زیادی برای انجام کارهای DIY وجود دارد که به شما در صرفه جویی در کار کمک می کند.  پارچه جدید، سایه های جدید یا ترکیبی از این دو می تواند ظاهر زیبایی به اتاق نشیمن بدهد. بسیاری از گزینه‌های خیاطی می‌توانند پنجره‌های قدیمی‌تر را پنهان کنند (که یک پروژه نوسازی گران قیمت است).

برای صرفه جویی در هزینه های اضافی در دکوراسیون داخلی در اصفهان ، سعی کنید از پرده ها و حلقه های موجود دوباره استفاده کنید.  اگر خانه شما دارای نورپردازی کمیاب است، ممکن است برای به دست آوردن تعادل مناسب نور با مشکل مواجه شوید. این امر در خانه‌های قدیمی‌تر با خروجی‌های کمتری برای لامپ‌های کف و کناری بیشتر صادق است. در این موارد، نصب سوئیچ دیمر می‌تواند راه‌حل سریع و آسان شما باشد: هنگام انجام وظایف، آن را روشن نگه دارید، اما برای نورپردازی ملایم‌تر محیط که برای استراحت راحت است، آن را کم کنید.  دکوراسیون در اصفهان  2 را نشان می دهد.

ایجاد تغییر های ساده  در دکوراسیون چگونه امکان پذیر می باشد؟

شما می توانید در بازسازی ساختمان در اصفهان  با یک تغییر ساده و هوشمندانه، هم سبک و هم فضای ذخیره سازی را به حمام خود اضافه کنید: یک کابینت دارویی جدید. برای به دست آوردن فضای ذخیره سازی و ظاهری جدید، یک آینه دیواری ساده را جایگزین کنید. اگر احساس حیله گری می کنید، یک تخته چوب پنبه ای یا تخته گچی در داخل درب برای یادآوری ها و تاکیدات روزانه اضافه کنید.

مطالب پیشنهادی  بازسازی سالن مطالعه + 5 نکته مهم در این باره

پرداختن به کاغذ دیواری، حتی برای شروع کار، آسان تر شده است، که آن را به یک پروژه عالی برای بازسازی خانه با بودجه تبدیل می کند. می توانید الگو و رنگ را با کاغذ دیواری به سرعت اضافه کنید، و بسیار خوب است که آن را به یک دیوار برجسته محدود کنید (و بودجه را کم نگه دارید). اما اگر هنوز برای مقابله با کاغذدیواری مناسب آماده نیستید، نوع موقت پوسته و چسباندن را امتحان کنید. اگر سبک دکور خود را تغییر دهید، می توانید به راحتی آن را از بین ببرید، بنابراین لازم نیست نگران ارائه یک روند فعلی طراحی باشید.  برای تعمیر اتاق مقاله قبلی را مطالعه کنید.

دکوراسیون در اصفهان - بازسازی ساختمان در اصفهان
دکوراسیون در اصفهان – بازسازی ساختمان در اصفهان – چکاد آرک

دکوراسیون در اصفهان  2

برای رفع فضاهای خالی در دکوراسیون داخلی در اصفهان باید چه کرد؟

اگر فضای ذخیره سازی داخلی کم دارید، اضافه کردن یک کابینت خریداری شده یا قفسه های باز می تواند تفاوت را ایجاد کند. به دنبال گزینه‌های ذخیره‌سازی خارج از قفسه در سبک‌های مختلف، از جمله چرخ دستی‌های طبقه‌بندی شده، نردبان‌های تکیه‌دار، و کابینت‌های داروخانه باشید که همگی برای به حداکثر رساندن فضای عمودی در نظر گرفته شده‌اند. آنها یک گزینه ذخیره سازی زیبا و کاربردی هستند و می توانید از آنها برای نمایش سبدها یا سایر موارد تزئینی استفاده کنید.

کابینت‌های حمام در روند بازسازی ساختمان در اصفهان می‌توانند با سخت‌افزار جدید حالتی مدرن داشته باشند. سبک‌های متفاوتی را از یک خانواده انتخاب کنید (مثلاً کشوهای بلند برای کشوها و دستگیره‌های کوچک برای درها)، یا پوشش‌های مختلف را با هم ترکیب کنید تا ظاهری متفاوت‌تر داشته باشید. اگر دستگیره های فعلی شما ظاهری خوش فرم تر دارند، به دنبال اضافه کردن صفحات پشتی باشید.

نگهدارنده‌های دستمال توالت و میله‌های حوله معمولاً چیز خاصی نیستند، اما این دو لوازم جانبی نادیده گرفته شده فرصتی برای شما هستند که حمام خود را کمی ایمن‌تر کنید. اکنون چندین شرکت  دکوراسیون داخلی در اصفهان  جاهای دستمال توالت، میله حوله و سایر لوازم جانبی مطابق با ADA را می سازند که می توانند با خیال راحت به عنوان میله دستی مورد استفاده قرار گیرند. چه در آینده به خود فکر کنید و چه در حال حاضر به شخص دیگری، در هر زمانی سرمایه گذاری برای chakad-arc ارزشمندی است.

واقعاً چقدر هزینه دارد که خانه شما ADA در دسترس باشد؟

حتی اگر ابزارهای برقی در اختیار ندارید، می‌توانید به‌راحتی به دیوارها یا سقف‌های اتاق خواب کسل‌کننده یا تزئینی اضافه کنید. شما حتی می توانید با استفاده از تزئینات یا الوار بر روی قسمتی از دیوار به عنوان طرح کلی، توهم کتیبه شدن را بدست آورید، سپس از رنگ برای گره زدن دیوار استفاده کنید و برای تقلید از کار واقعی، آن را به هم بچینید. به نظر می رسد بالارده بدون هزینه تمام است. آسیاب های آماده را برای کاهش زمان کار انتخاب کنید، یا خودتان آن را تمام کنید تا حتی بیشتر در بودجه بازسازی خود صرفه جویی کنید.  طراحی  داخلی در اصفهان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  12 راهکار برای& آسان سازی بازسازی ساختمان در اصفهان چیست؟

یک راه تضمینی برای بازسازی ساختمان در اصفهان و اتاق خواب اضافه کردن یک تخته سر است، خواه کوچک و باشکوه باشد یا بزرگ و دراماتیک. اگر جدید خریداری شوند، می‌توانند بسیار گران شوند، اما راه‌های زیادی برای به حداکثر رساندن سبک و بودجه‌تان با تخته‌سرهای DIY وجود دارد.  اتاق خواب های کودکان معمای نوسازی خانه همیشه در حال تکامل را نشان می دهد: آنها به سرعت از اسباب بازی ها و کتاب ها به کلکسیون ها و فراتر از آن می روند و یافتن محل نگهداری همه این چیزها می تواند دشوار باشد. یک تغییر ساده در بازسازی خانه که با بودجه آسان است، اضافه کردن قفسه های باریک دیوار به دیوار است. آنها ارزان هستند و برای قرار گرفتن در اندازه های مختلف اتاق خواب نیازی به فضای زیادی ندارند.

طراحی داخلی در اصفهان - بازسازی ساختمان در اصفهان - چکاد آرک
طراحی داخلی در اصفهان – بازسازی ساختمان در اصفهان – چکاد آرک

طراحی  داخلی در اصفهان  3

چگونه می توان بهترین اتاق ناهارخوری را در دکور پیاده سازی کرد؟

اتاق‌های ناهارخوری اغلب در زمان‌بندی چراغ‌ها گیر می‌کنند. اما چند صد دلار و کمی برق می تواند به فضای سقف شما (و اتاق شما) نقطه کانونی تغییر دهنده بازی بدهد. به سراغ یک لوستر سنتی بروید یا – برای رویکردی مدرن تر – چندین آویز را انتخاب کنید. برای کمک به دانش الکتریکی، این راهنمای نحوه نصب یک چراغ روشنایی را بررسی کنید.  فضاهای مبهم، مانند دیوار یا پنل پشتی پشت قفسه ها، چندان مورد توجه قرار نمی گیرند. اما این نقاط عالی برای اضافه کردن رنگ‌ها با رنگ یا کاغذ دیواری هستند. ایده دیگر برای بازسازی ساختمان در اصفهان  : درج درب را با شیشه عوض کنید یا فیلم رنگی را روی شیشه موجود بمالید. این لمس‌های کوچک می‌تواند کمک زیادی به ایجاد حس نو شدن اتاق کند.

یک صندلی، یک قفسه، و چند قلاب واقعاً تمام چیزی است که برای ایجاد یک اتاق گلخانه هوشمند با تغییر زندگی، حتی در یک فضای کوچک، نیاز دارید. می‌توانید سازمان‌دهنده‌های گران‌قیمتی را خریداری کنید که برای این عملکرد طراحی شده‌اند، یا می‌توانید قطعات استفاده‌شده و تغییر کاربری‌داده‌شده را با آیتم‌های جدیدتر ارزان‌تر  در دکوراسیون داخلی در اصفهان که با هم کار می‌کنند، ترکیب کنید. اگر اسپا دارید برای آن، یک بچه کوچک برای هر یک از اعضای خانواده، کارهای روزمره را آسان تر می کند. با چکاد آرک همراه شوید.

رنگ چه کاربردی در بازسازی دارد؟

با استفاده از یک رنگ جذاب و چشمگیر می توانید نمای خانه را عوض کنید.

پس از رنگ زدن راه پله ها باید چکاری انجام داد؟

با استفاده از پلی اورتان می توانید اینکار را انجام دهید.

برای کمبود فضای داخلی می توان چکاری انجام داد؟

می توان قفسه ها یا سلف های دسته بندی را خریداری کرد.