دکوراسیون داخلی در اصفهان
02
آبان

دکوراسیون داخلی در اصفهان و 4 $مورد از فواید انجام اینکار چیست؟

ایده شماره 24 دکوراسیون منزل: لوازم جانبی حجیم را اضافه کنید

اقلام گران قیمت معمولاً وزن و حجم دارند (به همین دلیل است که النگوهای طلای سنگین تر از النگوهای سبک تر که از پلاستیک ساخته شده اند و احتمالاً ساخته شده اند، مجلل تر به نظر می رسند). به هر قیمتی که شده از سستی پرهیز کنید: یک پانل پرده اضافی به میله پرده خود اضافه کنید و به دنبال فرش های دكوراسيون داخلی در اصفهان  با کیفیت بگردید و پتوهایی (مانند این پتو) که در لمس آن عالی است را پرتاب کنید. علاوه بر این، لوازم جانبی را با قطعات تاکیدی سنگین اضافه کنید. گلدان‌ها، قاب‌های عکس و زیورآلات همگی باید احساس کنند که چیزی برای خود دارند.

فهرست مطالب

ایده شماره 24 دکوراسیون منزل: لوازم جانبی حجیم را اضافه کنید

ایده 25 دکوراسیون منزل: پرده های سفارشی را انتخاب کنید

ایده شماره 27 دکوراسیون منزل: خانه خود را تمیز نگه دارید

ایده دکور خانه شماره 28: تعداد نخ های خود را افزایش دهید

ایده دکور خانه شماره 30: به دنبال سنگ واقعی باشید

ایده اجرا طراحی اصفهان : روی شیرآلات تمرکز کنید

ایده شماره 33 دکوراسیون منزل: فرم را بالاتر از عملکرد قرار ندهید

فهرست تصاوير

اجرا داخلی اصفهان  1

اجرا طراحی خارجی اصفهان  2

اجرا دکور  داخلی اصفهان  3

عنوان مقاله اجرا طراحی داخلی اصفهان
دپارتمان اوج شيد
نويسنده زهرا بهرامي
تعداد كلمات 1500 كلمه
زمان مطالعه 15 دقيقه
مطالب پیشنهادی  مشاوره دکوراسيون + 6 نکته براي دريافت بهترين مشاوره دکوراسيون داخلي

ایده 25 دکوراسیون منزل: پرده های سفارشی را انتخاب کنید

«هر کور بد  دكوراسيون داخلی در اصفهان   تناسب در داخل rNicola Croughan، طراح داخلی و طراح برجسته در Blinds Direct می گوید: ecess ارزان به نظر می رسد اگر اندازه پنجره درست نباشد. او می‌گوید صرف اندکی بیشتر برای یک سبک طراحی شده بسیار زیباتر است. برای ایده‌های طراحی داخلی، او انتخاب پرده‌های   اجرا طراحی داخلی اصفهان  رومی مخملی و پرده‌های چوبی پهن را توصیه می‌کند و می‌گوید برای جلوگیری از کپک زدن، یک کرکره غلتکی مقاوم در برابر آب برای حمام و آشپزخانه انتخاب کنید. دریابید که کدام 8 اشتباه در دکوراسیون خانه شما را نامرتب نشان می دهد. اجرا طراحی داخلی اصفهان  1 را نشان می دهد.

ایده شماره 26 دکوراسیون منزل: اثر هنری بیانیه خود را ایجاد کنید

اگر اتاق شما فاقد یک نقطه کانونی از قبل موجود است، با چکاد  استفاده از آثار هنری یکی را ایجاد کنید. یکی از گزینه ها ایجاد یک قطعه چند پانل (یک تصویر منفجر شده و چاپ شده بر روی سه پانل آویزان در کنار یکدیگر) یا نمایشگر قاب هایی از نوع گالری است.

ایده شماره 27 دکوراسیون منزل: خانه خود را تمیز نگه دارید

یکی از ابتدایی ترین نکات طراحی داخلی این است که از قانون سه تایی پیروی کنید (اشیاء زمانی که به اعداد فرد و به خصوص سه نفر سازماندهی شوند بهترین ظاهر را دارند) و مقدار زیادی فضای سفید روی دیوارها و سطوح خود بگذارید. وقتی نوبت به ظاهر لوکس می رسد، همیشه کمتر است. مدارک را دور از   دكوراسيون داخلی در اصفهان  چشم جمع کنید، برای همه چیز خانه پیدا کنید و درهم و برهمی را پاک کنید. این 10 کار بی دردسر دیگر را که افراد بدون درهم ریختگی هر روز انجام می دهند را امتحان کنید.

مطالب پیشنهادی  11 مورد از پیش نیازهای& اتاق نشیمن برای دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

اجرا طراحی داخلی اصفهان
اجرا طراحی داخلی اصفهان

اجرا طراحی داخلی اصفهان  1

ایده دكوراسيون داخلی در اصفهان : تعداد نخ های خود را افزایش دهید

وینتر می‌گوید فرقی نمی‌کند که نوع تخت خواب شما چیست، افزایش تعداد نخ‌ها برای ملحفه‌های شما فوراً فضای خواب شما را مجلل‌تر می‌کند. خانه شما نه تنها گران به نظر می رسد بلکه آن را احساس می کند. نگران فدا کردن سختی ها برای راحتی نباشید، این ورق ها هم بادوام و هم    اجرا طراحی داخلی اصفهان      لوکس هستند. این روش های دیگر را بررسی کنید تا تخت خود را 10 برابر راحت تر کنید. اجرا طراحی خارجی اصفهان  2 را نشان می دهد.

نیازی نیست برای یک مهمانی شام منتظر بمانید تا چیدمان میز معمولی خود را ارتقا دهید. هنری می‌گوید: چیزی به سادگی گل‌های تازه بریده می‌تواند اینطور به نظر برسد که برای میز شام خود وقت و تلاش صرف کرده‌اید.

ایده دکور خانه شماره 30: به دنبال سنگ واقعی باشید

میزهای گرانیت و سنگ آهک واقعی بسیار لوکس تر از اکریلیک معمولی شما به نظر می رسند، اما متأسفانه، قیمت آنها معمولاً منعکس کننده  آن است. باوری می گوید، اگر مایل   دكوراسيون داخلی در اصفهان  به شکار کمی هستید، ممکن است بتوانید قیمت آن را کاهش دهید. او می‌گوید: «شما گاهی اوقات می‌توانید مقدار زیادی روی یک بالای سنگ واقعی در حیاط سنگی محلی خود، در بخش باقیمانده پیدا کنید. این 10 پروژه آخر هفته دیگر را که به خانه شما ارزش می بخشد، بررسی کنید.

اجرا طراحی خارجی اصفهان
اجرا طراحی خارجی اصفهان

اجرا طراحی خارجی اصفهان  2

ایده اجرا طراحی داخلی اصفهان : روی شیرآلات تمرکز کنید

اگر فقط برای یک ویژگی حمام پیشرفته فضایی در بودجه دارید، آن را به یک شیر آب با کیفیت مانند این تبدیل کنید. رنه دکر، طراح داخلی می گوید، جفت کردن آن با کاشی های ساده و مناسب برای کیف پول، در واقع پول خرج شده را برجسته می کند. «اگر به ویترین یک جواهرفروشی گران‌قیمت نگاه کنید، می‌بینید   دكوراسيون داخلی در اصفهان  که اقلام ظریف ساخته شده، طلا و الماس، همیشه در برابر پس‌زمینه‌های خنثی ساده نمایش داده می‌شوند که آن‌ها را بسیار بهتر نشان می‌دهند… همین مفهوم در شما کار خواهد کرد. حمام،» او می گوید. فقط از این 32 ارتقاء خانه که هدر دادن پول زیادی هستند صرف نظر کنید. اجرا دکور  داخلی اصفهان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  کاربرد انواع پارتیشن و پاراوان در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل و ادارات

ایده های دکور خانه آماده و سرگرم کننده به نظر بیایید

اگر میز ناهارخوری دارید که از آن استفاده نمی کنید مگر اینکه    دكوراسيون داخلی در اصفهان   شرکتی در حال بازدید باشد، تنظیمات را در آنجا نگه دارید تا ظاهر خود را شبیه به یک میزبان اصلی  اجرا طراحی داخلی اصفهان  کنید. هنری می‌گوید: «منظره‌ای صحنه‌دار فضا را زیباتر می‌سازد.

اجرا دکور داخلی اصفهان
اجرا دکور داخلی اصفهان

اجرا دکور  داخلی اصفهان  3

ایده شماره 33 دکوراسیون منزل: فرم را بالاتر از عملکرد قرار ندهید

وقتی بچه ها و حیوانات خانگی آن را خراب می کنند، یک کاناپه جدید و زیبا شیک به نظر نمی رسد. گفته می‌شود، بادوام لازم نیست که ضخیم باشد. Kelly Barnett، طراح اصلی Jillian O’Neill Collective در شیکاگو، پارچه های Sunbrella داخلی/خارجی و خط Restoration Hardware’s Perennials را برای قطعات جذابی که می توانند در برابر ساییدگی مقاومت کنند، توصیه می کند. او می‌گوید: «من   اجرا طراحی داخلی اصفهان   شراب قرمز را از روی صندلی‌های گردان مخملی وست الم پرفورمنس خود با دستمال مرطوب کودک پاک کردم. این پارچه‌ها بسیار بادوام هستند و به  دكوراسيون داخلی در اصفهان   قطعات روکش جلوه بسیار بالاتری نسبت به میکروفیبرهای قدیمی می‌دهند.»

بهترین کار برای جلوگیری از پوسیدگی مبلمان چیست؟

بهتر است از روکش استفاده کرد.

پرده های سفارشی چگونه هستند؟

بهتر است برای هر فضا مطابق ان پرده تهیه کرد.

یکی از مهم ترین قانون دکوراسیون چیست؟

بهتر است از قانون سه تایی استفاده کنید.