بازسازی ساختمان در اصفهان9
03
آذر

7 راهکار #پیشنهادی برای بازسازی ساختمان در اصفهان که باید پیاده سازی کرد؟

بازسازی ساختمان در اصفهان  در هیچ اتاقی بدون چراغ روشنایی کامل نمی شود. در واقع، به گفته بسیاری از طراحان، هیچ اتاقی بدون حداقل سه چراغ روشنایی کامل نیست. امی بل، طراح دکوراسیون داخلی در Red Chair Home Interiors، می گوید: «بسیاری از مردم به نورپردازی خود توجه کافی ندارند. اتاق‌های نشیمن و اتاق‌خواب باید حداقل سه منبع نور  در دکوراسیون داخلی در اصفهان علاوه بر نور بالای سر داشته باشند. این تنظیم باید گزینه‌های محیطی زیادی را در اختیار شما قرار دهد و می‌توانید با افزودن کم‌نور به چراغ‌هایتان آن را انعطاف‌پذیرتر کنید. بنابراین خودتان را مجبور نکنید که فقط برای خلاص شدن از شر چیزها خلاص شوید. در عوض، روی خرید – و ایجاد فضا برای – اقلامی که دوست دارید تمرکز کنید.

فهرست مطالب

8 راه برای استقبال از طراحی داخلی مینیمالیستی در خانه

نکاتی برای بازسازی در اصفهان که علاقه مندان به طراحی باید بدانند

روش مقرون به صرفه برای اینکه خانه را در این زمستان دنج کنید

راه های اسان برای تغییر دکوراسیون در اصفهان چیست؟

با استفاده از کتاب ها چگونه می توان در دکور موفق بود؟

فهرست تصاویر

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

طراحی خارجی در اصفهان  2

دکوراسیون  اصفهان  3

عنوان بازسازی ساختمان در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

8 راه برای استقبال از طراحی داخلی مینیمالیستی در خانه

دکوراسیون داخلی در اصفهان می تواند یک فرآیند فوق العاده سرگرم کننده باشد – اما می تواند یک روند دلهره آور نیز باشد. به هر حال، تصمیمات زیادی برای گرفتن وجود دارد. دیوارهایی برای رنگ آمیزی و اتاق هایی برای مبلمان وجود دارد. و مقدار مناسبی از سخت افزار، دکوراسیون و اثاثه یا لوازم داخلی نیز برای انتخاب وجود دارد. تکه‌های بیانیه‌سازی می‌توانند یک خانه را از ساده به خیره‌کننده تبدیل کنند، اما بسیاری از آن‌ها را دچار مشکل می‌کنند و ممکن است فضای خود را تحت الشعاع قرار دهید. یک قانون کلی که باید در بازسازی ساختمان در اصفهان رعایت شود؟ در هر اتاق یک نمایشگر قرار دهید. نیکول ابوت، طراح داخلی در FLOOR360، می‌گوید: «یک نقطه کانونی طراحی ایجاد کنید، مانند یک شومینه احاطه‌شده با کاشی‌هایی با فرمت بزرگ، یک فرش پله‌ای زیبا، یا یک لایه پشتی کاشی آشپزخانه».

مطالب پیشنهادی  بازسازی داخل آپارتمان و2# نحوه انجام اینکار به چه صورت است؟

یک دفتر کار خانگی باریک که با قطعاتی که از حرکات طراحی مختلف بیرون کشیده شده اند تزئین شده است. روندها می توانند فوق العاده وسوسه انگیز باشند. اما با هر طراحي صحبت کنيد، همان توصيه را خواهيد شنيد: روي چيزي که دوست داريد تمرکز کنيد نه چيزي که ديگران دوست دارند. «روندها را دنبال نکنید. آنها می‌آیند و می‌روند.» آلیس چیو، مدیر Miss Alice Designs، می‌گوید. “اگر آن را ساده نگه دارید و با وسایلی که دوست دارید تزئین کنید، فضای شما در آزمون زمان مقاومت خواهد کرد.” دکوراسیون داخلی در اصفهان  1 را نشان می دهد.

نکاتی برای بازسازی ساختمان در اصفهان که علاقه مندان به طراحی باید بدانند

از اینکه با برخی از قطعات بزرگ و با برخی دیگر کوچک شوید، نترسید. هانتمن می گوید: «بازی با نسبت های مختلف مهم است. مقیاس مناسب این قدرت را دارد که یک فضا را کاملاً متحول کند. باید بین عناصر مختلف یک اتاق هم افزایی و تنش وجود داشته باشد.» این عبارت در واقع «دوبار اندازه گیری، یک بار برش» است. اما به گفته طراحان، “دوبار اندازه گیری، یک بار خرید” شعاری است که ارزش توجه دارد.مایکل هلویگ، طراح داخلی در مایکل هلویگ داخلی، می‌گوید: «همیشه اندازه اتاق خود را قبل از ایجاد هرگونه تغییر در دکوراسیون خود بدانید. سقف‌ها، دیوارها، کف‌ها و هر تکه مبلمانی را که می‌خواهید در اطراف نگه دارید اندازه‌گیری کنید.

دکوراسیون داخلی در اصفهان 5
دکوراسیون داخلی در اصفهان 5

دکوراسیون داخلی در اصفهان  1

هنگام آویزان کردن آثار هنری در بازسازی ساختمان در اصفهان ، چیدمان مبلمان و نمایش دکور، حتماً با ارتفاع بازی کنید. اقلام بلندتر را با اقلام کوتاه‌تر جفت کنید و جای دکور دیوار را تغییر دهید. هلویگ می‌گوید: «هیچ چیز بیشتر از لوازم جانبی که از یک طرف سطح به سمت دیگر ارتفاع یکسان دارند، طراحی زیبا را از بین نمی‌برد». وقتی اقلامی را که شکل، اندازه و به خصوص ارتفاع متفاوتی دارند مخلوط می کنید، علاقه، عمق و حرکت ایجاد می کنید. هر بار کار می کند.» این است که برای دیوار گالری عالی چقدر می توان تصاویر را آویزان کرد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی باغ+ 2 تا از بهترین سبک بازسازی برای باغ در اصفهان چیست؟

روش مقرون به صرفه برای اینکه خانه را در این زمستان دنج کنید

راهرو شما ممکن است اولین چیزی نباشد که هنگام دکوراسیون داخلی در اصفهان خانه خود به آن فکر می کنید، اما به اندازه بقیه فضای شما سزاوار توجه است. پتری می‌گوید: «هنگام تزئین خانه اغلب راهروها نادیده گرفته می‌شوند. جذاب‌تر کردن راهرو فوراً حال و هوای خانه‌تان را تغییر می‌دهد و از لحظه‌ای که وارد آن می‌شوید احساس خوشحالی بیشتری خواهید کرد.» در نظر بگیرید که رنگ خود را با رنگی سرگرم کننده، آویزان کنیدt، یا قرار دادن کاغذ دیواری چشمگیر. هنگام تهیه روشنایی، به تعداد وسایلی که دارید و روشنایی آن‌ها را در نظر بگیرید. مک کیون می گوید: «دمای رنگ نورپردازی شما همه چیز است. برای من، کیفیت نوری که از منبع نور ساطع می‌شود، مهم‌تر از طراحی خود چراغ است.»

فرش  در بازسازی ساختمان در اصفهان می تواند کارهای زیادی برای یک اتاق انجام دهد. موریس می‌گوید: «آنها مبلمان را آسیاب می‌کنند، به آکوستیک کمک می‌کنند و بافت را اضافه می‌کنند. حتی اگر فضای کوچکی را تزئین می کنید، اغلب ارزش خرید یک فرش واقعا بزرگ را دارد. هلویگ می گوید: «بزرگترین فرشی را که می توانید پیدا کنید، دریافت کنید. به نظر می رسد در دکوراسیون داخلی در اصفهان غیر منطقی است، اما یک فرش کوچک در یک فضای کوچک همیشه بر اندازه اتاق تأکید می کند. و هانتمن موافق است: “من می بینم که هر چه فرش بزرگتر باشد، در نهایت اتاق بزرگتر به نظر می رسد.” طراحی خارجی در اصفهان  2 را نشان می دهد. می توانید برای اطلاع از نحوه بازسازی مقاله قبلی مارا مطالعه نمایید.

راه های اسان برای تغییر دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

به دنبال راهی آسان برای تغییر فضای خود هستید؟ روی چند گیاه سرمایه گذاری کنید. بل می‌گوید: «هر اتاق باید حداقل یک عضو از قلمرو گیاهان را در خود جای دهد. و اگر مراقبت از گیاهان نقطه قوت شما نیست، به یاد داشته باشید که گیاهان زنده تنها گزینه شما نیستند. تیلور توصیه می‌کند که «گل‌های تازه، گیاهان گلدانی، شاخه‌ها را به طبیعت اضافه کنید». این می تواند به معنای یک گیاه زنده، یک گیاه خشک یا حتی یک گیاه مصنوعی باشد. وارد هر اتاق خانه خود شوید و احتمالاً لهجه های فلزی را خواهید دید: دستگیره درها، کشوها، لوازم خانگی و موارد دیگر. و در حالی که تطبیق این قطعات می تواند جلوه ای چشمگیر ایجاد کند، ترکیب و تطبیق آنها می تواند به همان اندازه عالی به نظر برسد.

مطالب پیشنهادی  6 راهکار % اساسی برای بازسازی منزل بدون هزینه که باید بدانید؟
طراحی خارجی در اصفهان
طراحی خارجی در اصفهان

طراحی خارجی در اصفهان  2

به دنبال راهی هستید که فضای خود را در بازسازی ساختمان در اصفهان  بزرگتر، دنج تر و چشمگیرتر نشان دهید؟ مجموعه ای از پرده ها را ببندید. کوین اوگارا، طراح داخلی  دکوراسیون داخلی در اصفهان و مالک کوین فرانسیس دیزاین، می‌گوید: «استفاده از پارچه برای پنجره‌ها، درها و کمدها بسیار متحول‌کننده است. “این پارچه در افزودن ابعاد به اتاق شگفت انگیز است.” و میسی استوارت، مالک و طراح اصلی در میسی استوارت دیزاینز، با این موضوع موافق است. او می‌گوید: «درمان‌های پنجره بیش از آنچه می‌گیرند، مستحق توجه هستند. آنها می توانند یک اتاق را نرم کنند، محیطی ایجاد کنند، و در صورت آویزان صحیح به یک اتاق ارتفاع بیافزایند. دکوراسیون  اصفهان  3 را نشان می دهد

با استفاده از کتاب ها چگونه می توان در دکور موفق بود؟

یک لهجه تزئینی برای بازسازی ساختمان در اصفهان که در هر خانه ای کار می کند؟ کتاب ها کتاب ها علاوه بر اینکه راهی آسان (و اغلب ارزان) برای افزودن کمی به خانه شما هستند، می توانند به عنوان شروع کننده مکالمه و سرگرمی برای مهمانان خانه شما باشند. بورگمن می‌گوید: «همه دوست دارند کتاب‌های میز قهوه‌خوری دیگران را ورق بزنند. گفته می شود، شما نمی خواهید خیلی وحشی شوید. او می‌افزاید: «بیش از چهار کتاب میز قهوه‌خوری را در ارتفاع قرار ندهید، در غیر این صورت میز قهوه‌خوری شما به هم ریخته به نظر می‌رسد. جهت خواندن مقاله های ما به سایت چکاد آرک مراجعه کنید.

دکوراسیون اصفهان
دکوراسیون اصفهان

دکوراسیون  اصفهان  3

قانون کلی برای دکور چیست؟

در هر اتاق یک نمایشگر قرار دهید.

اندازه فرش چه تاثیری در اندازه اتاق دارد؟

هرچه فرش بزرگتر باشد اندازه اتاق نیز بزرگتر نمایش داده می شود.

برای اینکه فضای خود را بزرگتر، دنج تر و چشمگیرتر نشان دهید؟

مجموعه ایی از پرده های رنگ روشن را می توانید نصب کنید.