دکوراسیون داخلی در اصفهان
03
آذر

4 روش& برای پیاده سازی نقشه های دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

دکوراسیون داخلی در اصفهان در آینه ها به هر اتاق اضافه می شوند. اما قبل از اینکه یکی را آویزان کنید، یک لحظه در نظر بگیرید که چه چیزی را منعکس می کند. فاکنر می‌گوید: «وقتی آینه‌ای را به دیوار آویزان می‌کنید، مراقب انعکاس آن باشید. «در بالای مانتل، پنکه سقفی یا هشدار دود را منعکس می‌کند؟ آیا در اتاق خانواده، زمین بسکتبال همسایه را منعکس می کند؟» او در خصوص بازسازی ساختمان در اصفهان توصیه می‌کند دقیقاً در محل قرارگیری بایستیدشما دوست دارید آینه را آویزان کنید و به آنچه روبروی شماست نگاه کنید. و به یاد داشته باشید، می توانید از این قانون به نفع خود نیز استفاده کنید.

فهرست مطالب

توصیه های مهم در زمینه دکوراسیون منزل چه می باشند؟

استفاده از اینه ها در دکوراسیون در اصفهان چه تاثیری دارد؟

اولین عنصر مورد نیاز که با قدم گذاشتن به خانه می توان مشاهده کرد؟

اهمیت جزئیات کوچک در بازسازی در اصفهان چه می باشد؟

طراحان بلقوه در امر دکوراسیون چگونه عمل می کنند؟

فهرست تصاویر

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

تعمیر حیاط داخلی  2

بازسازی اتاق کودک 3

عنوان دکوراسیون داخلی در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

توصیه های مهم در زمینه دکوراسیون منزل چه می باشند؟

هدر مک‌کئون، بنیانگذار Land and Sky Designs: «یکی از بهترین توصیه‌هایی که در زمینه دکوراسیون داخلی در اصفهان  دریافت کرده‌ام این بود که chakad-arc اینگونه گفت : «فقط چیزی را بخرید که قصد دارید برای 10 تا 20 سال آینده داشته باشید». ، می گوید. “به جای خرید محصولات مد روز که در چند ماه یا چند سال پرت می شوند، روی قطعات کمتری سرمایه گذاری کنید که قلب شما را آواز بخواند.” و براکت موافق است: “بهترین ها را بخر و فقط یک بار گریه می کنی.” در حال حاضر، شما مجبور نیستید در همه چیز ولخرجی کنید. سرمایه گذاری روی لوازم اصلی مانند نیمکت، میز و صندلی را در نظر بگیرید. در مواردی که می خواهید به مرور زمان تعویض کنید، صرفه جویی کنید، مانند بالش، پتو، و فرش. بازسازی ساختمان در اصفهان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  5 راه & سریع برای طراحی داخلی کلاسیک در اصفهان چه می باشد؟

درمان های پنجره می تواند تفاوت چشمگیری در هر اتاق ایجاد کند. و به یاد داشته باشید، لازم نیست فقط به یک نوع بچسبید. پتری می گوید: “در خانه شما، نور طبیعی را می توان با لایه بندی پنجره های مختلف افزایش داد.” جفت کردن مجموعه‌ای از پرده‌های بافت‌دار با پرده‌های شفاف یا پرده‌های ضخیم می‌تواند راهی عالی برای کاربردی‌تر و پویاتر کردن فضای شما باشد. اگر کلکسیونر مشتاق هر چیزی هستید، مجموعه های خود را به دکور تبدیل کنید. کورتنی و رابرت نووگراتز، طراحان داخلی در The Novogratz می‌گویند: «مجموعه‌ای از تقریباً هر چیزی می‌تواند به یک خانه شخصیت بیافزاید. طراحان توصیه می‌کنند همه چیز از وسایل ورزشی قدیمی و کتاب‌های کمیک کلاسیک تا لحاف‌های قدیمی و صفحات وینیل را به نمایش بگذارند. تا زمانی که مال شماست و دوستش دارید، باید در فضای شما عالی به نظر برسد.

استفاده از اینه ها در دکوراسیون داخلی در اصفهان چه تاثیری دارد؟

پتری می‌گوید: «آینه‌ها راهی عالی برای انعکاس نور طبیعی در اطراف اتاق هستند. “اگر آنها را روی دیوار مجاور یک پنجره یا در شیشه ای قرار دهید، چشم را فریب می دهد و فکر می کند اتاق بزرگتر است و نور طبیعی را مستقیماً به اتاق می تاباند.” یک کاناپه خاکستری، احاطه شده با بالش های پرتابی رنگارنگ، یک پتوی مجلل و مایل به سفید، و یک فرش خاکستری تعویض مبلمان ممکن است سخت (و گران قیمت) باشد. اما وسایل نرم تر مانند بالش و پتو بسیار راحت تر تعویض می شوند. ماسیمو باستر میناله، یکی از بنیانگذاران Buster & Punch، می‌گوید: «شما می‌توانید یک اتاق را کاملاً با تغییر مبلمان نرم خود تغییر دهید. “این بیانیه بازسازی ساختمان در اصفهان بسیار متحول کننده است. شما می توانید به معنای واقعی کلمه این را تغییر دهید زیرا فصول در طول سال تغییر می کند بدون نیاز به تغییر دکوراسیون کل خانه.”

مطالب پیشنهادی  بهترین طراح داخلی ساختمان اصفهان و 4%راه حل اساسی برای پیاده سازی !

بازسازی ساختمان در اصفهان5
بازسازی ساختمان در اصفهان5

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

کریستین بارتون، طراح داخلی و مدیر خلاق chakad-arc  می‌گوید: «بهترین توصیه‌ای که  در زمینه دکوراسیون داخلی در اصفهان به مشتریانم می‌کنم این است که چیزهایی را که در حال حاضر دارند و دوست دارند در فضای خود و راه‌حل نهایی طراحی خود بگنجانند. “این می تواند میراث خانوادگی، لوازم مورد علاقه یا آثار هنری باشد که از سفر برداشته شده است، یا موارد دیگری که باعث لبخند مشتری می شود.” جسیکا دیویس، طراح اصلی JL Design، موافق است. او توصیه می کند حداقل یک مورد احساسی را در طرح دکوراسیون خود بگنجانید. او می‌گوید: «حداقل با یک مورد که برای شما معنی دارد تزئین کنید. تعمیر حیاط داخلی  2 را نشان می دد.

اولین عنصر مورد نیاز که با قدم گذاشتن به خانه می توان مشاهده کرد؟

اولین چیزی که هر کسی هنگام پا گذاشتن در خانه شما می بیند؟ ورودی شما بنابراین مقداری زمان و تلاش صرف کنید تا اولین تاثیر را به حساب آورید. جو کانجلوسی، دکوراسیون داخلی در اصفهان و صاحب جو کانگلوسی دیزاین، می‌گوید: «وقتی وارد می‌شوید، مناظری که می‌بینید باید پذیرای شما و مهمانتان باشد. او توصیه می کند که یک میز چشمگیر را با یک کاسه برای کلیدهای خود جفت کنید – و یک آینه که می توانید قبل از خروج از خانه برای بررسی خود استفاده کنید. او می افزاید: «اگر کمی به آن فکر کنید، عملکرد و زیبایی می توانند به طور هماهنگ در خانه شما وجود داشته باشند.

اگر نور طبیعی کافی  هنگام بازسازی ساختمان در اصفهان به شما داده نشده است، زندگی در تاریکی تنها گزینه شما نیست. چند ترفند هوشمندانه وجود دارد که می توانید برای افزایش AM امتحان کنیدتعداد نوری که از پنجره های شما جاری می شود. پتری می‌گوید: «نگاه کردن به بیرون و دیدن اینکه آیا درختان و درختچه‌ای پنجره‌های شما را پوشانده‌اند مفید است. اگر وجود دارد، آنها را اصلاح کنید – یا آنها را با گزینه های کوچکتر جایگزین کنید. ترفند دیگر؟ او می گوید: «پنجره های خود را کاملا تمیز کنید. “شما از اینکه چقدر تفاوت ایجاد خواهد کرد شگفت زده خواهید شد!”

تعمیر حیاط داخلی
تعمیر حیاط داخلی

تعمیر حیاط داخلی  2

اهمیت جزئیات کوچک در بازسازی ساختمان در اصفهان چه می باشد؟

از کوچکترین جزئیات در فضای خود غافل نشوید. هنگام ارتقاء، حتی عناصر کوچک مانند کلیدهای روشنایی و روکش های خروجی می توانند ظاهر و احساس فضای شما را تغییر دهند. زوئی وارن، مشاور طراحی در HomeHow می‌گوید: «برای اینکه اتاقی متفاوت به نظر برسد، نیازی به ایجاد تغییرات بزرگ ندارید». “چیزی به سادگی تغییر کلیدهای چراغ می تواند تفاوت را ایجاد کند.” او توصیه می کند گزینه های تمام سفید خود را با چیزی رنگارنگ، طرح دار یا بافت عوض کنید. بازسازی اتاق کودک 3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  6 مرحله اصلی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام!

یکی از راه های دست کم گرفته شده برای همه کاره تر کردن فضای شما؟ قطعاتی را ذخیره کنید که می توانند بیش از یک کار را انجام دهند. استر دورمر، طراح داخلی در رابطه با دکوراسیون داخلی در اصفهان  می گوید: توصیه مورد علاقه من این است که اتاق نشیمن خود را انعطاف پذیر طراحی کنید. از سینی‌ها استفاده کنید تا عثمانی‌ها را به میزهای کوچک تبدیل کنید، و بالش‌هایی را که می‌توانند به عنوان نشیمن‌گاهی بر روی زمین تبدیل شوند، استفاده کنید. افزودنی هایی مانند این می تواند به شما کمک کند فضای خود را  حین بازسازی ساختمان در اصفهان بهینه کنید – آن را حتی کاربردی تر و قابل زندگی تر می کند.

بازسازی اتاق کودک 3
بازسازی اتاق کودک 3

بازسازی اتاق کودک 3

طراحان بلقوه در امر دکوراسیون چگونه عمل می کنند؟

اکثر طراحان به شما می گویند که موارد خود را  در دکوراسیون داخلی در اصفهان ویرایش کنید، اما این به معنای استفاده از مینیمالیسم نیست. مونا یینگ ریوز، موسس شرکت طراحی Bay Area Re:modern، می‌گوید: «برای من، «کمتر بیشتر است» کمتر به مینیمالیسم مربوط می‌شود تا در مورد کیوریشن. «وقتی از طریق انتخاب‌های دکور، قصد بیشتری برای مدیریت یک فضا داشته باشید، در نهایت به فضاهایی خواهید رسید که معنی دارند، احساس اصالت دارند و از روندهای گذرا بیشتر می‌مانند.»

یکی از توصیه های اساسی برای طراحی داخلی چیست؟

فقط چیزی را بخرید که قصد دارید برای 10 تا 20 سال آینده داشته باشید.

هنگام نصب اینه ها باید به چه چیزی دقت کرد؟

مراقبت انعکاس اینه ها باید باشیم.

اهمیت جزئیات کوچک در دکور چیست؟

حتی عناصر کوچک می تواند ظاهر و احساس فضا شما را تغییر دهد.