بازسازی ساختمان در اصفهان
30
شهریور

3 راه$ اساسی برای بازسازی و تعمیر ساختمان که باید بدانید!

بازسازی و تعمیر ساختمان بهترین راه اساسی برای بازسازی منزل!

آیا برنامه ای برای مدرن سازی ملک ویکتوریایی خود در لندن دارید. این مقاله نکات و ایده هایی در مورد نحوه مدرن کردن. خانه ویکتوریایی ارائه می دهد. برخی از بینش ها در مورد نحوه مدرن سازی یک ملک ویکتوریایی. خانه های ویکتوریایی اغلب به صورت نشستن در ردیف های تراس توصیف می شوند. با این حال، با توجه به  بازسازی ساختمان در اصفهان  طول سلطنت ملکه ویکتوریا، املاکی که ما اکنون “ویکتوریایی” می نامیم دارای انواع مختلفی از سبک های معماری هستند. اما شیوه زندگی مردم با روشی که مردم می خواهند در قرن بیست و یکم زندگی کنند متفاوت است. اکثر خانه‌هایی که در دوره ویکتوریا ساخته شده‌اند دارای اتاق‌های کوچک زیادی بودند که امروزه برای ما تاریک و تنگ به نظر می‌رسد.

فهرست مطالب

بازسازی ساختمان بهترین راه اساسی برای بازسازی منزل!

اصلی ترین روش بازسازی منزل اصفهان چه می باشد ؟

بازسازی مدرن دارای چه روش هایی در دکور می باشد؟

از جمله املاک مورد نیاز برای بازسازی صحیح و اصولی چیست؟

طراحی نما در اصفهان چگونه قابل انجام می باشد و چگونه است؟

توضیحات اساسی و صحیح در مورد بازسازی یک منزل قدیمی !

نتیجه گیری اساسی در مورد بازسازی ساختمان !

فهرست تصاویر

بازسازی ساختمان  1

بازسازی و ساختمان  2

بازسازی و تعمیر اصولی ساختمان  3

عنوان بازسازی و تعمیر ساختمان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

اصلی ترین روش بازسازی منزل اصفهان چه می باشد ؟

خانه‌هایی که برای اعضای ثروتمندتر جامعه ویکتوریایی ساخته شده‌اند، اتاق‌هایی را برای خدمتکاران خانگی در نظر گرفته‌اند که اغلب به‌خصوص کوچک و کلاستروفوبیک هستند. بنابراین یکی از اولین کارهایی که صاحبان خانه های مدرن انتخاب می کنند این است که دیوارها را فرو بریزند و نور را به ویژگی های دوره آنها وارد کنند. با این حال، مدرن کردن یک خانه ویکتوریایی فقط حذف دیوارها برای ایجاد اتاق‌های بزرگتر و با نور بهتر نیست، بلکه برداشتن دیوارهای داخلی نیاز به رسیدگی دقیق دارد. سیم کشی و لوله کشی خانه های قدیمی اغلب دارای سیم کشی و لوله کشی قدیمی و قدیمی هستند. بازسازی و تعمیر ساختمان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  بازسازی مدرسه + 6 نکته قابل توجه در بازسازی

که اغلب نیاز به تعویض دارند. در مورد اینکه چگونه می توانید چنین کار مهمی را به بهترین نحو انجام دهید، از متخصصان مشاوره بگیرید. اما بیایید فرض کنیم که تمام توصیه های کارشناسان  بازسازی ساختمان در اصفهان گرفته شده است و مستاجران جدید آماده هستند تا خانه ویکتوریایی خود را مدرن کنند. اگر خانه نیاز به سیم کشی مجدد، نصب لوله کشی جدید داشته باشد و ساکنان برخی اتاق ها را تخریب کنند، مدرن کردن خانه یا ویلا ویکتوریایی می تواند گران باشد. اگر تصمیم به جایگزینی قرنیزها، جلیقه ها، طوقه ها، قالب گیری تاج و سایدینگ هایی که توسط صنعتگران ویکتوریایی قرار داده شده است را دارید، هزینه ها می تواند به طرز چشمگیری افزایش یابد.

بازسازی مدرن دارای چه روش هایی در دکور می باشد؟

این مقاله بر چگونگی مدرن سازی خانه با بودجه معقول پس از انجام هر گونه کار ساختاری تمرکز می کند. در حالی که بسیاری تصمیم می‌گیرند برای پذیرایی از زندگی با پلان باز، دیوارها را خراب کنند، برخی تصمیم می‌گیرند خانه را به اتاق‌های کوچکی که در طرح اولیه چیده شده‌اند تقسیم کنند. ویکتوریایی ها هر اتاق را به رنگ متفاوتی رنگ آمیزی کردند. رنگ اتاق نشان دهنده اهمیت آن است. اتاق‌های غذاخوری و کتابخانه‌ها اغلب از رنگ‌های غنی و پررنگ استفاده می‌کنند، در حالی که آشپزخانه‌ها از رنگ‌های خنثی‌تری استفاده می‌کنند.

بازسازی و تعمیر ساختمان
بازسازی و تعمیر ساختمان

بازسازی و تعمیر ساختمان  1

لمس معاصر – لوازم جانبی ویکتوریایی ها دوست داشتند خانه های خود  بازسازی ساختمان در اصفهان  را با مبلمان و قالیچه های سرسبز، فرش و پرده پر کنند. خانواده ها معمولاً مشغول هنر و دارایی هستند. شومینه‌ها یکی از ویژگی‌های متمایز خانه‌های ویکتوریایی بودند، و همچنان یکی از ویژگی‌های محبوب خانه‌های مدرن هستند. اما خانه های ویکتوریایی، مانند املاک گرجستان، اغلب با معرفی تأثیرات مدرن و لوازم جانبی مدرن موافق هستند. مبلمان و لوازم جانبی معاصر علاوه بر باز کردن املاک و ترکیب ویژگی‌های امروزی‌تر، می‌توانند جان تازه‌ای به املاک دوره ببخشند. بازسازی و ساختمان  2 را نشان می دهد.

از جمله املاک مورد نیاز برای بازسازی صحیح و اصولی چیست؟

اگر به دنبال ملک ویکتوریایی در Knightsbridge، Marble Arch، Paddington یا Bayswater هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. فضای داخلی مدرن روشن خانه ویکتوریایی تاریک این خانه ویکتوریایی در غرب لندن که قبلاً لانه خرگوش‌هایی از اتاق‌های کوچک و تاریک بود، اکنون باز است، مملو از نور و مملو از آثار هنری و مبلمان از مجموعه مالک، به شخصیت اصلی و سبک معاصرش. ایجاد تعادل می‌کند. میراندا ودرال 15 مارس 2018 این خانه بازسازی ساختمان در اصفهان   ویکتوریایی در غرب لندن که قبلاً لانه خرگوش‌هایی از اتاق‌های کوچک و تاریک بود، اکنون باز است، مملو از نور و مملو از آثار هنری و مبلمان از مجموعه مالک، به شخصیت اصلی و سبک معاصرش. ایجاد تعادل می‌کند.

مطالب پیشنهادی  بازسازی اولیه ی ساختمان + 10 نکته مهم در مراحل بازسازی

همچنین ممکن است این موارد را دوست داشته باشید: ایده های اتاق نشیمن | ایده های راهرو | [/i] ایده های طراحی حمام | ایده های طراحی اتاق خواب | اتاق غذاخوری | ایده های طراحی آشپزخانه | فضاهای کوچک در این خانه شهری ویکتوریایی در غرب لندن، هیچ چیز مشهودتر از ترکیب موفق مشتری و معمار نیست. مجموعه‌ای از مبلمان، آثار هنری، پارچه‌ها و کتاب‌های مالک، بی‌صدا در فضای معاصر قرار گرفته و بازی ظریفی بین عتیقه و مدرن ایجاد می‌کند. بازسازی و تعمیر ساختمان   مقدمه این کار شهودی از همان ابتدا واضح بود. مالکان هایدی و بن ویتفیلد می خواستند یک خانه خانوادگی برای آنها و سه فرزندشان بسازند.

بازسازی و ساختمان
بازسازی و ساختمان

بازسازی و ساختمان  2

طراحی نما در اصفهان چگونه قابل انجام می باشد و چگونه است؟

ویلو هفت ساله، چارلی پنج ساله و آلیس دو ساله. برای هایدی استرالیایی، دریافت هر چه بیشتر نور بسیار مهم بود. هم او و هم بریت بن عاشق سرگرمی هستند، بنابراین ایجاد فضایی که حس “رفتن به یک مکان سرگرم کننده برای شام” را منتقل کند، یک نیاز دیگر بود. این پروژه توسط کلر استیونسون و کلر سا از دفتر معماری De Rosee Sa طراحی و رهبری شد، که شعار بازسازی خانه آنها این بود که زندگی مدرن را به یک خانه قدیمی تر تبدیل کند. خانه به تعداد زیادی تخت کوچک تقسیم شده بود. معماران با در نظر گرفتن فضای کمی برای آشپزخانه و ایجاد یک فضای ناهار خوری جذاب در یک پسوند هوشمندانه که در عین حفظ مقررات سختگیرانه شورای محلی، به ساختار اصلی ساختمان می‌افزاید.

بنابراین معماران آزاد بودند که از نو شروع کنند. اولین چالش آنها در طبقه اول این بود که چگونه اختلاف ارتفاع بین آشپزخانه در پشت و اتاق نشیمن در جلو را به هم وصل کنند.  راه حل این بود که از اتاق وسط اغلب هدر رفته یک خانه ویکتوریایی استفاده کنیم. بخش کوچکی از راهرو برای راهرو ورودی در نظر گرفته  بازسازی ساختمان در اصفهان   شده است، اما بقیه در مجموعه ای وسیع از پله ها با یک قسمت نشیمن در بالا گنجانده شده است که به عنوان ورودی آشپزخانه و محل پاتوقی برای بچه ها عمل می کند. برای گردهمایی‌های غیررسمی، کوسن‌های بزرگ و بلوک‌های چوبی متحرک داینسن به‌عنوان صندلی در سراسر پله‌ها پراکنده شده‌اند. بازسازی و تعمیر اصولی ساختمان  3 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  راهنمای نهایی برای بازسازی خانه‌های سنتی و کلنگی: مقایسه با خانه‌های مدرن

توضیحات اساسی و صحیح در مورد بازسازی یک منزل قدیمی !

به توضیحات مشتری پاسخ دادند. سقف پلکانی دارای یک نورگیر مستطیلی بلند است که هم فضا را با نور طبیعی القا می کند و هم یک طاقچه برای نشستن و انباری توکار ایجاد می کند. از راهرو تا بالای آشپزخانه، اتاق نشیمن به طور ویژه ای طراحی شده است تا فضای ذخیره سازی کافی برای کتابخانه بن فراهم شود. یک دیوار قفسه‌بندی از هر هواپیما استفاده می‌کند، که به سمت بالا و بالای درهای تاشو منتهی به راهرو کشیده می‌شود. طرح قفسه بندی در  بازسازی و تعمیر ساختمان  یک طاقچه روی دیوار مقابل قاب شومینه منعکس شده است. معماران در همه سطوح درگیر بودند: ابعاد قفسه ها با ارتفاع بلندگوها تعیین می شود که به طور محتاطانه در داخل حجم های کد رنگی قرار گرفته اند.

فضاهای نشیمن پر از بافت هستند – چهارپایه های  بازسازی ساختمان در اصفهان  شیردوشی نارون، کتانی های طبیعی به رنگ های پاستلی و مصنوعات اسلامی فلزی – در تضاد بازی با عناصر معاصر معمار. حتی کف‌های صنوبر داگلاس نیز نسخه‌ای مدرن از تخته‌های کاج روستایی هستند. در زیرزمین، سوراخ‌های ویکتوریایی بیشتری نیز به‌عنوان مکان‌های مشترک به جای اتاق‌های ابزار باز شده‌اند. فضای کوچکی که قبلاً پناهگاه اندرسون بود، به طور منطقی پیکربندی شده  محاسبه هزینه بازسازی ساختمان  است، و اکنون شامل یک توالت طبقه پایین و یک قفسه کت آویزان و همچنین فضایی برای .

بازسازی و تعمیر اصولی ساختمان
بازسازی و تعمیر اصولی ساختمان

بازسازی و تعمیر اصولی ساختمان  3

نتیجه گیری اساسی در مورد بازسازی و تعمیر ساختمان !

طراحی اتاق خواب و حمام در طبقه بالا مشکل ساز بود، زیرا هایدی و بن به دلیل ابعاد فضای پنج متری ویکتوریایی، به جای وان حمام دوش دو نفره را انتخاب کردند. درهای جیبی کشویی بلند به  بازسازی ساختمان در اصفهان  سمت حمام حس فضا را افزایش می دهند و کشوها و قفسه های تعبیه شده در کابینت های بلند تا سقف پنهان می شوند. در اتاق خواب، نور ملایم و زنگ های خاموش، گرمای یک گالری هنری را تداعی می کند.

مجموعه‌ای از نقاشی‌ها و نقاشی‌های؟

رنگ روغن عمدتاً مدرن بریتانیایی بن.

به طرز جذابی بر روی سه‌پایه‌ای؟

تعبیه‌شده که نقش یک تخته سر .

را نیز دارد، چیده شده است؟

مجموعه گسترده میله‌های مگس بن است.