دکوراسیون داخلی در اصفهان
27
آذر

دکوراسیون داخلی در اصفهان و #3بهترین عملکرد این هنر در دهه اخیر!

دکوراسیون داخلی در اصفهان در آلمان روند کلی مشابه بود، اما در جنوب آلمان و اتریش انگیزه و فردیت تازه ای به طراحی باروک و همچنین روکوکو داده شد. صنعتگران فرانسوی و ایتالیایی در طول قرن هفدهم  برای بازسازی ساختمان در اصفهان و بر روی بسیاری از کلیساهای کاتولیک ساخته شده در جنوب آلمان، اتریش، بوهمیا و موراویا کار کردند. استفاده از رنگ، نقاشی دیواری و گچبری که آنها معرفی کردند، وقتی در نور شمالی خنک دیده می شود، طعم خاص خود را دارد.

فهرست مطالب

بهترین سبک های مورد نیاز برای دکوراسیون فرانسوی چه می باشد؟

بهترین و اصلی ترین روش های دکوراسیون در اصفهان چیست؟

ایا می توان از سازه های کشور های دیگر اقدام به طراحی کرد؟

اصلی ترین و بهترین تزئینات مورد نیاز برای بازسازی در اصفهان چیست؟

نتیجه گیری اصلی و اساسی در مورد نحوه بکار گیری تزئینات ؟

فهرست تصاویر

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

بهترین صنعتگر خارجی  2

بازسازی ساختمان های قدیمی  3

عنوان دکوراسیون داخلی در اصفهان
نویسنده زهرا بهرامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
زمان مطالعه 15 دقیقه

بهترین سبک های مورد نیاز برای دکوراسیون فرانسوی چه می باشد؟

سبک های بعدی باروک و سلایق قرن 18 از مدل های فرانسوی، به ویژه در بلژیک، کپی شده است. هلندی ها پس از به دست آوردن استقلال در اواخر قرن شانزدهم، تزئینات خود را بر روی خطوط فردی بیشتر توسعه دادند. فضاهای داخلی معمولی برای دکوراسیون داخلی در اصفهان خانگی در مقیاس کوچک از طریق نقاشی‌های هنرمندان قرن هفدهمی یوهانس ورمیر و پیتر دو هوچ آشنا هستند. مجموعه ای زیبا از خانه های شهری توسط دانیل مارو و پسرانش در لاهه، جریان متقابل سبک های مختلف را نشان می دهد. آنها در اواخر قرن هفدهم ساخته شدند، آنها به روش لویی چهاردهم یا سلطنت ابداع شدند. بازسازی ساختمان در اصفهان  1 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  طراحی دکوراسیون اتاق مستر + 5 نکته مهم + 5 توصیه ضروری!

با این حال می‌توانستند بدون ناهماهنگی در لندن قرن هجدهم مستقر شوند (و مارو در واقع مدتی در انگلستان کار کرد). سقف‌های ریز گچ‌کاری شده و فضای باز، تا حد زیادی بدون رنگ، و نرده‌های فرفورژه مشخصه است . ساختمان سکولار از اوایل قرن 18، در دست معمارانی مانند یوهان لوکاس فون هیلدبراند و یوهان برنهارد فیشر فون ارلاخ، از جزئیات مجسمه‌سازی زیادی استفاده می‌کند. پنجره‌ها گرد یا بیضی شکل هستند، شکل‌ها برای حمایت از سرستون‌ها کشیده می‌شوند، نرده‌ها به شیوه‌ای مجسمه‌سازی حک شده‌اند، و طاقچه‌های مدل‌سازی شده حاوی پیکره‌هایی بزرگ‌تر از اندازه واقعی هستند. همه اینها یک احساس را به چکاد آرک  می دهد.

بهترین و اصلی ترین روش های دکوراسیون داخلی در اصفهان چیست؟

جنبشی که در تأثیر خود یادآور آثار برنینی در رم است. یکی دیگر از ویژگی های آن سالن پلکانی عظیم یا ترپنهاوس بود که یکی از برجسته ترین ویژگی های داخلی معماری باروک و روکوکو آلمان و اتریش بود. در سالن‌ها، رنگ اغلب به سقف‌های رنگ‌آمیزی محدود می‌شد و به رنگ‌های بدیع و لذیذ اتاق‌های فراتر نیروی بیشتری می‌داد. پانل‌های سرخابی یا سبز زیتونی ممکن است با سفید و طلایی تضاد داشته باشند. در کاخ نیمفنبورگ، نزدیک مونیخ (1734-1739)، توسط فرانسوا دو کوویلیس فرانسوی، روکوکو به دستاورد خود رسید: آینه‌ها در قالب‌های کتیبه‌ای آزادانه قاب‌بندی شده‌اند که به نوبه خود با نرده‌ها، گلدسته‌ها، سبدهای میوه و گل‌ها، کوپیدها، پرندگان، و فواره‌ها در گچ‌بری نقره‌ای روی زمینی آبی یا زرد کم‌رنگ، که تماماً جوهره رمانتیسیسم شبانی را تداعی می‌کنند.

بازسازی ساختمان در اصفهان
بازسازی ساختمان در اصفهان

بازسازی ساختمان در اصفهان  1

تأثیرات آمیخته از فرانسه، هلند و انگلیس در اواسط قرن هفدهم به سوئد و دانمارک رسید و در فضای داخلی باروک و لویی چهاردهم از Riddarhuset و کاخ سلطنتی در استکهلم و در chinoiserie (تزیینات متاثر از چین) سلطنتی دیده می شود. کاخ Drottningholm. با این حال، دکوراسیون داخلی در اصفهان اسکاندیناوی تا حد زیادی از چوب‌های اکسپوز سنتی استفاده می‌کردند، شاید با صفحات کتانی نقاشی شده آویزان شده و با روکش‌های بافته شده صندلی و بالشتک روشن‌تر شده بودند. جهت اطلاع از روش های بازسازی ساختمان مقاله قبلی مارا مطالعه نمایید.

ایا می توان از سازه های کشور های دیگر اقدام به طراحی کرد؟

روسیه در اواخر قرن هفدهم و هجدهم طراحان و سبک های خارجی را برای کاخ هایی که تحت تأثیر غربی پیتر اول کبیر، دخترش الیزابت، و کاترین دوم کبیر ساخته شده بودند، وارد کرد. در اواسط قرن هجدهم، بارتولومئو فرانچسکو راسترلی ایتالیایی کاخ‌های تزارسکویه (دتسکویه) سلو (که اکنون پوشکین نامیده می‌شود)، پترهوف و کاخ‌های زمستانی را در یا نزدیک سنت پترزبورگ بازسازی ساختمان در اصفهان کرد و A.B. کواسوف، اس.آی.چواکینسکی و راسترلی هرمیتاژ را نیز در سن پترزبورگ طراحی کردند. هر کدام عمدتاً مطابق با سبک ملی فعلی خود کار می کردند. همین امر در مورد کار معمار بریتانیایی چارلز کامرون در کاخ تزارسکویه سلو و کاخ پاولوفسک نیز صادق است. بهترین صنعتگر خارجی  2 را نشان می دهد.

مطالب پیشنهادی  سقف باریسول+ 6 کاربرد استفاده از آن در طراحی سقف و دکوراسیون خانه

در بسیاری از مناطق اروپا، رنسانس، باروک و روکوکو تأثیر کمی بر دکوراسیون داخلی در اصفهان  داشتند. در سرزمین های آلپ، جایی که چوب ارزان و فراوان بود، روش های سنتی قرون وسطی برای مدت طولانی ادامه یافت. کف‌ها و سقف‌های چوبی و دیوارهای پانل‌بندی‌شده یا تا حدی با گچ ساده در بالا، قانون کلی بود. قالب‌ها پررنگ بودند، اما کنده کاری معمولاً با نقش برجسته کم بود و اغلب کارهای چوبی با رنگ‌های روشن رنگ‌آمیزی می‌شدند.

اصلی ترین و بهترین تزئینات مورد نیاز برای بازسازی ساختمان در اصفهان چیست؟

احیای هنرهای تزئینی در اواخر قرن هفدهم تحت تأثیر خوزه بنیتو چوریگرا، خانواده و پیروانش اتفاق افتاد. Churrigueresque، که همچنین یک سبک خاص اسپانیایی باقی ماند، احساس باروک قرن هفدهم را در چند رنگ عجیب و غریب بیان کرد. سطوح به طومارها، روزت ها، طومارها و قالب های خارق العاده شکسته شد. دسته های میوه و گل از قالب های قرنیز شکسته یا وارونه آویزان شده اند. و کل فضای داخلی – به عنوان مثال، Sacristy of the Cartuja، گرانادا (1727-1727) – به نظر می رسد که با زیور آلات چکه کند. در اینجا حتی کمدها و درها با نقره و لاک پشت و عاج منبت کاری شده بود و تنها سطح ساده آن کف کاشی شطرنجی است. قابل توجه در میان نمونه های داخلی این سبک، Palacio del Marqués de Dos Aguas، والنسیا (1740-1744) است.

بهترین صنعتگر خارجی
بهترین صنعتگر خارجی

بهترین صنعتگر خارجی  2

دکوراسیون داخلی در اصفهان عالی در اسپانیا عمیقاً تحت تأثیر شخصیت سختگیر فیلیپ دوم و کاخ و صومعه ترکیبی وسیع او، ال اسکوریال (1559-1584)، در نزدیکی مادرید قرار گرفت. این توسط خوان باوتیستا د تولدو و خوان د هررا برای او ساخته شد. خیلی از گرانیتی که صومعه از آن ساخته شده است، بدون تزئین باقی مانده است و سقف های طاق دار نقاشی دیواری از ویژگی های اصلی تزئینی بازسازی ساختمان در اصفهان هستند. نمونه‌های خوبی از کار استعماری اسپانیایی در مکزیک، پرو و دیگر کشورهای آمریکای جنوبی وجود دارد که در آنها باروک، مانند اروپا، با یسوعی‌ها متحد بود. کلیساها با شکوهی برابر یا حتی بیشتر از آنچه در کشور مادر یافت می شود، نقاشی و طلاکاری شده اند. گاهی اوقات کلیساها با کاشی پوشانده شده اند و همیشه دارای تابلوهای چوبی استادانه هستند.

مطالب پیشنهادی  دکوراسیون اتاق خواب کودک و 4 اهمیت بالای آن!

نتیجه گیری اصلی و اساسی در مورد نحوه بکار گیری تزئینات ؟

در دوران بوربن‌ها، نفوذ فرانسه و ایتالیا افزایش یافت، همانطور که در فضای داخلی کاخ سلطنتی مادرید (1738-1738) با سقف‌های زیبای نقاشی شده و دیوار پوش‌های براق دیده می‌شود. در اینجا، همچنین، بازسازی ساختمان در اصفهان طعم در درمان سبک تر روکوکو سالن گاسپارینی تکرار می شود. در اواخر قرن هجدهم، جنبش نئوکلاسیک جایگاه محدودی پیدا کرد، اگرچه سبک‌های منطقه‌ای در چکاد آرک  به ترکیب باروک و فرم‌های قدیمی‌تر ادامه دادند. بازسازی ساختمان های قدیمی  3 را نشان می دهد.

این ترکیب منحصربه‌فرد اسپانیایی  برای دکوراسیون داخلی در اصفهان  از سبک‌های کاملاً مجزا، فضای داخلی زیبای اواخر قرن پانزدهم پانتئون د لس دوک دل اینفانتادو، گوادالاخارا، اثر واسکوئز، و کاخ پناراندا د دوئرو (حدود 1530)، احتمالاً توسط فرانسیسکو د کلونیا، در اواخر قرن پانزدهم را ایجاد کرد. تیرهای سقفی در هم آمیخته و پانل های چوبی بر روی قرنیزهای لانه زنبوری و فریزهای تزیینی ظریفی قرار داشتند. (متاسفانه بسیاری از این آثار در حال حاضر آسیب دیده یا از بین رفته اند.)

بازسازی ساختمان های قدیمی
بازسازی ساختمان های قدیمی

بازسازی ساختمان های قدیمی  3

بهترین سبک های طراحی و دکور چیست؟

بهترین سبک ها مدرن می باشد.

تزئینات کاخ ها باید به چه صورت باشد؟

باید به صورت تقریبا سلطنتی باشد.

کشور های مختلف از چه دکوراسیونی استفاده می کنند؟

کشور های آلمان و بلژیک عمدتا از دکور روز و مد استفاده می کنند.